Thermál Hotel Szivek Berekfürdő ★★★

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő
Thermál Hotel Szivek BerekfürdőThermál Hotel Szivek Berekfürdő
Thermál Hotel Szivek BerekfürdőThermál Hotel Szivek Berekfürdő

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő bemutatkozása

A Tisza-tavi régióban, Berekfürdőn helyezkedik el a Thermal Hotel Szivek. A szálloda a strandfürdő közelében található, így elhelyezkedésének köszönhetően kellemes kikapcsolódási lehetőségeket biztosít egyéni utazóknak és családoknak is.

Hotel Kumánia Kisújszállás - Őszi kikapcsolódás
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Thermál Hotel Szivek Berekfürdő vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 30 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Gyenge 2015. november 15.a párjával járt itt
Olyan hotel, amelynek mintha nem lenne gazdája. A karbantartás teljes hiánya, lassú pusztulás. A szoba jó adottságú, de foltos padlószőnyeg, ügyetlen fürdőszoba, repedt mosdó, lelakott piperepolc. Gyenge éttermi szolgáltatás, minimális választék, hideg húsételek, a pótlás akadozik. A reggeli elfogadható, de tányér, pohárnem mindig van.
Thermál Hotel Szivek Berekfürdő - Medence/kertThermál Hotel Szivek Berekfürdő - EgyébThermál Hotel Szivek Berekfürdő - Külső képThermál Hotel Szivek Berekfürdő - EgyébThermál Hotel Szivek Berekfürdő - EgyébThermál Hotel Szivek Berekfürdő - Egyéb
Kiváló 2015. július 28.a párjával járt itt
Első kuponos nyaralás volt. nagyon megvoltunk elégedve mindennel. a szobák tiszták, az ételek változatosak és bőségesek, a személyzet kedves, udvarias. nagyon tetszett a szálloda saját strandja és gyógyvize, nem kellett kimenni a strandra. mindenkinek csak ajánlani tudom. ha tehetjük még biztosan visszatérünk. köszönjük ezt a kellemes hétvégét.
Gyenge 2015. július 19.a párjával járt itt
Negatívum:Csalódás. Több három csillagos szállodában jártam már, de ilyen akadozott ellátásban még nem volt részem. A reggeli és a vacsora is mindig hiányos volt. Valamire folyamatosan várni kellett, vagy már olyan nem is volt több. Pozitívum:
Az ágy kényelmes a szoba jó volt. A wellness részlege kitűnő.
Kiváló 2015. július 14.a párjával járt itt
Szülinapozni voltunk a párommal ezen a szuper helyen :) A Hotel könnyen megközelíthető. Nagyon kedves a személyzet, szuperek az ételek és bőségesek, nagyon tetszik, hogy 2 terem van és bárhol lehet étkezni. A Hotel tágas, szép és modern. A wellness részleg is szuper, tiszta és a kültéri medence és kert is nagyon szép.
Kiváló 2015. április 8.a párjával járt itt
A húsvéti ünnepeket töltöttük a szállodában. Visszatérő vendégként most sem csalódtunk. Remek ellátás, udvarias személyzet fogadott bennünket. Telt ház volt a szállodában még sem kellett semmire sem várakozni rugalmasan megoldották ellátásunkat. A wellnes részleg tiszta kellemes.
Kiváló 2015. március 26.a párjával járt itt
Nőnapi hétvégén 2 csodálatos napot töltöttünk el a szállodában. A személyzet nagyon kedves, és segítőkész, mindent a foglalásunkban kívántak szerint kaptunk. A szobánk első emeleti, erkélyes szoba volt, és a medencékre nézett, nekünk nagyon tetszett.
Kiváló 2014. november 16.gyerekekkel járt itt
Már második alkalommal sikerült itt 3 éjszakát eltöltenünk. A kislányom nagyon szereti a medencéket, egész nap csak ki-be, ki-be. Éppen ezért nagy segítség lenne, ha lenne valami a szállodában, amivel ki tudjuk csalni időnként a medencéből, pl. egy játszótér az udvaron, ami el is férne. Egyébként mindennnel teljesen elégedettek voltunk.
Thermál Hotel Szivek Berekfürdő - Medence/kertThermál Hotel Szivek Berekfürdő - Medence/kert
Átlagos 2014. október 30.a párjával járt itt
Két alkalommal sikerült a Hotelben járnunk egymást követő években. Az első alkalommal meglepően remek fogadtatásban és tiszta, igényes elhelyezésben volt részünk! Nagyon megtetszett Nekem és a Páromnak egyaránt! A következő évben viszont már sajnos nem ugyanazt a színvonalat kaptuk, mint előző alkalommal! ! !
Kiváló 2014. augusztus 28.a párjával járt itt
Egy hosszú hétvégét töltöttünk el férjemmel 2014 augusztusában -a thermál hotel szivek-ben. nagyon jól éreztük magunkat,aszobáktiszták rendezettek. azidő isjóvolt sokatfurödtüvk. aviz is szép tiszta igazi pihenésre való. az ételek is finomak. szóval máskor is elfogunk menni. a személyzet is kedves a viz hőfoka is nagyon jó. csendes nyugodt környezet.
Kiváló 2014. augusztus 18.a párjával járt itt
3 napot töltöttünk el 2014 augusztusában a Thermál Hotel Szivek-ben. Nagyon jól éreztük magunkat, a személyzet kedves, segítőkész. ( Még az utcán is ránk köszöntek ) A szoba tiszta rendezett. A medencék szintén tiszták, kellemes hőfokuak. csend és nyugalom. Mindenkinek ajánlom aki pihenésre vágyik.