Báder Fogadó Bicske

2060 Bicske, Szent László u. 43.

Báder Fogadó Bicske a térképen

Szállások Bicske városában
Wellness csomagok Bicske városában

Báder Fogadó Bicske vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
Útban hazafelé, gondoltuk a barátommal, hogy beugrunk a jó öreg Báderba. . . Beálltunk a parkolóba a bejárat előtt, kiszálltunk, s abban a pillanatban beállt egy busz, amiről serényen ugráltak is lefelé az ifjú focisták. Besiettünk, majd amikor láttuk, hogy sokan vannak bent is, a teraszajtóból visszafordultunk.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Lehet, hogy csak kifogtuk. . . A Mindenszentek alkalmával nagy forgalom volt, teljes teltház! Maga az étterem a sok termével, hagyományos berendezésével jó hangulatú. A kiszolgálás akadozott, mindenért többször és elég határozottan kellett szólni, türelemre intés volt a válasz mindig. A kért szénsavas ásványvíz helyett, gyanúm szerint utánatöltött kristályvíz érkezett.

2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Az 1-es út mellett fekszik Bicskén ez a kis étterem egy fogadó alsó szintjén. A hagyományosnak mondható éttermek szokásos fogásain kívül déli menü is kapható. Ekkor a kirakott levesből tetszés szerint bármennyi vehető és nem a szokásos 1-2 fajta második fogásból lehet választani, hanem kb. 7-féléből. Az ételek amúgy nem különlegesek, gasztrocsodára nem kell számítani.

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ételek elkészítése és tálalása a hetvenes éveket idézi. Az ehetetlen étel (evőeszköz híján)a tányéron úgy hevert ahogy a fritukosárból kiborították. A savanyúságot elfelejtették kihozni, az evőeszközöket pedig az étel felszolgálása után tizenkét perccel tette elém egy hanyag mozdulattal az asztalra a felszolgáló. Rajtam kívül volt még három asztal tizenegy vendéggel.
Tatabánya

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 20. - 5 látogató hasznosnak vélte
Most mint menüs étkezés vettük igénybe a helyet, hétköznap délben. A pincérek köszöntek, de kb 10 percig nem is foglalkoztak velünk, majd egymásra vártak, ki szolgáljon ki minket. Menüt kértünk, amit 3 levesből és tíz másodikból lehet összeállítani. Gyorsan megkaptuk de ami kivetni való volt, hogy a második adagot is kihozták, miközben még ettük a levest!

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elsőre hangulatos kialakítás után nagyot csalódtunk. A pincér mindenkivel feszült volt és nem örült, hogy nem az ételhez szereplő vegyes köretet kértem, végül abban maradtunk, hogy a rizs kimarad - rossz döntés volt, mert a krumpli mennyisége fél köretnyi maradt. A májgombóc leves zavaros alaplében úszó májgombócot takar, ehető, de a tárkonyos raguleves külsőre inkább palóclevesnek tűnik (rendesen zöldbab van benne!

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egyik hétvégén a családom egyéb elfoglaltságai miatt nem volt idő a főzésre, így átugrottunk a tőlünk 13km-re lévő Bicskére a Báderba. Bár ne tettük volna. Gyermekem hideg gyümölcslevest kért, mely oly gyorsan került kiszolgálásra,hogy eleve gyanút keltett bennünk,hogy mikor készült,de hogy a miniatűr csészében pontosan 19 db! ! ! !

Legnépszerűbb csomagok Bicskén és környékén
Panni Pihenőház
2020.02.18. - 2021.02.18.
Szárcsa Hotel
2-3 éjszaka 11.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, édesség bekészítéssel, választható programokkal, masszázskuponnal, kerékpár kölcsönzéssel, játékszoba és X-box szoba használattal, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.06. - 2020.06.12.
Kiss Vendégház
Kemence
3 nap/2 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, üdvözlő csomaggal, bográcsozási lehetőséggel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.10.14. - 2020.04.30.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
3 nap/2 éjszaka 9.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, infra szauna használattal vagy Vízimalom belépővel
2020.03.01. - 2020.03.29.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 27.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.06. - 2020.08.20.
Fogadó az Öreg Préshez Hotel
Mór
3 nap/2 éjszaka 13.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, választható programmal, fürdőbelépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.09. - 2020.06.03.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
2 nap/1 éjszaka 7.937 - 8.518,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Aquaworld Resort Budapest
2 nap/1 éjszaka 23.000,- Ft/fő/éj ártól: választott ellátással, üdvözlőitallal, korlátlan Élményfürdő belépéssel, játszóház használattal, ingyenes buszjárattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.12. - 2020.03.15.

Szállodák Bicske környékén
Royal Club Hotel Bicske
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Bicske
Abacus Business & Wellness Hotel Bicske
Nyugdíjas ajánlat (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ár reggelivel (1 éjtől)
Húsvét (min. 3 éj)

Báder Fogadó BicskeX