Báder Fogadó Bicske

2060 Bicske, Szent László u. 43.

Báder Fogadó Bicske a térképen

Szállások Bicske városában
Wellness csomagok Bicske városában

Báder Fogadó Bicske vélemények

2019. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2019. október 8.
Útban hazafelé, gondoltuk a barátommal, hogy beugrunk a jó öreg Báderba. . . Beálltunk a parkolóba a bejárat előtt, kiszálltunk, s abban a pillanatban beállt egy busz, amiről serényen ugráltak is lefelé az ifjú focisták. Besiettünk, majd amikor láttuk, hogy sokan vannak bent is, a teraszajtóból visszafordultunk.

2018. novemberben, családjával járt itt
Értékelt: 2018. november 4.
Lehet, hogy csak kifogtuk. . . A Mindenszentek alkalmával nagy forgalom volt, teljes teltház! Maga az étterem a sok termével, hagyományos berendezésével jó hangulatú. A kiszolgálás akadozott, mindenért többször és elég határozottan kellett szólni, türelemre intés volt a válasz mindig. A kért szénsavas ásványvíz helyett, gyanúm szerint utánatöltött kristályvíz érkezett.

2018. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. július 1.
Az 1-es út mellett fekszik Bicskén ez a kis étterem egy fogadó alsó szintjén. A hagyományosnak mondható éttermek szokásos fogásain kívül déli menü is kapható. Ekkor a kirakott levesből tetszés szerint bármennyi vehető és nem a szokásos 1-2 fajta második fogásból lehet választani, hanem kb. 7-féléből. Az ételek amúgy nem különlegesek, gasztrocsodára nem kell számítani.

2018. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. április 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Az ételek elkészítése és tálalása a hetvenes éveket idézi. Az ehetetlen étel (evőeszköz híján)a tányéron úgy hevert ahogy a fritukosárból kiborították. A savanyúságot elfelejtették kihozni, az evőeszközöket pedig az étel felszolgálása után tizenkét perccel tette elém egy hanyag mozdulattal az asztalra a felszolgáló. Rajtam kívül volt még három asztal tizenegy vendéggel.
Tatabánya

2015. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. október 20. - 5 látogató hasznosnak vélte
Most mint menüs étkezés vettük igénybe a helyet, hétköznap délben. A pincérek köszöntek, de kb 10 percig nem is foglalkoztak velünk, majd egymásra vártak, ki szolgáljon ki minket. Menüt kértünk, amit 3 levesből és tíz másodikból lehet összeállítani. Gyorsan megkaptuk de ami kivetni való volt, hogy a második adagot is kihozták, miközben még ettük a levest!

2015. októberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. október 3. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az elsőre hangulatos kialakítás után nagyot csalódtunk. A pincér mindenkivel feszült volt és nem örült, hogy nem az ételhez szereplő vegyes köretet kértem, végül abban maradtunk, hogy a rizs kimarad - rossz döntés volt, mert a krumpli mennyisége fél köretnyi maradt. A májgombóc leves zavaros alaplében úszó májgombócot takar, ehető, de a tárkonyos raguleves külsőre inkább palóclevesnek tűnik (rendesen zöldbab van benne!

2014. szeptemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. március 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Egyik hétvégén a családom egyéb elfoglaltságai miatt nem volt idő a főzésre, így átugrottunk a tőlünk 13km-re lévő Bicskére a Báderba. Bár ne tettük volna. Gyermekem hideg gyümölcslevest kért, mely oly gyorsan került kiszolgálásra,hogy eleve gyanút keltett bennünk,hogy mikor készült,de hogy a miniatűr csészében pontosan 19 db! ! ! !

Legnépszerűbb csomagok Bicskén és környékén
Vital Hotel Nautis
Gárdony
2019.10.12. - 2020.10.13.
Moson Patak Vendégház
Nagymaros
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
Zsámbéki Vendégház
Zsámbék
2 nap/1 éjszaka 8.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Kristály Hotel
Ráckeve
2 nap/1 éjszaka 12.694 - 14.038,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, szabadidős szolgáltatásokkal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.11. - 2020.08.31.
Margaréta Vendégház
Fehérvárcsurgó
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
3 nap/2 éjszaka 14.975,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, desszerttel, wellness-részleg használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.11.30.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
5 nap/4 éjszaka 6.738,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, kerékpár használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.09.01. - 2019.10.31.
Hotel Gottwald
Tata
2 nap/1 éjszaka 12.400,- Ft/fő/éj ártól: Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.13. - 2019.12.20.

Szállodák Bicske környékén
Royal Club Hotel Bicske
Károlyi Kastély Hotel & Restaurant  Bicske
Velence Resort & Spa Bicske
A Velence Resort és Spa négycsillagos, gyermekbarát wellness- és konferenciaszálló a Velencei-tó...
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes szobaár félpanzióval (min. 2 éj)
Őszi szünet (min. 2 éj)

Báder Fogadó BicskeX