Korona Étterem & Pizzafaló Pizzéria Bicske

Korona Étterem & Pizzafaló Pizzéria Bicske vélemények

Szörnyű 2023. június 9.a párjával járt itt
Borzalmas! 14,10-re mentünk, szinte senki nem volt
Választottunk két egyszerű ételt 20 - 30 percet vártunk
Sertés Cordon Bleu: fél adag volt, és nagyon kemény. Újramelegített tegnapi maradék
Pankó morzsában sült csirkemell, burgonyapüré, spárga: Egy nagyon kicsi csirkecombot hoztak, ami nagyon kemény volt és a csont mellett véres volt - ez undorító!
Korona Étterem & Pizzafaló Pizzéria Bicske - Egyéb
2022. július 3.a párjával járt itt
Sosem jártunk még Bicskén, netes értékelések alapján tértünk be ide. Átlagosan jó hely, de mostanában már ez is inkább dicséret. Thai kókuszlevest ettem, nem volt semmi különös, kb. mint egy nagyon sok mindennel megpakolt csirkehúsleves. A pizzám tésztája kicsit fura, kenyértésztára emlékeztető ízű és állagú volt, de korrekten meg volt pakolva feltéttel.
2088
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 235 városban járt márFelfedező - 254 helyen első értékelőNépszerű író - 29 hasznos szavazat8 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 2088 feltöltött kép
Kiváló 2020. június 21.a párjával járt itt
Erre jártunk és újra betértünk. A nagyteremben csoport volt, így a külső éttermi részen kaptunk helyet. A pincér ajánlott kétféle halból készült különleges alkalmi ajánlatát fogadtuk el, mely nagyon finom volt. Én erdei gyümölcslevest ettem, ízlett. Férjem húslevest gazdagon, ez tényleg olyan volt és a mennyiség is rendes adag. Jóllakottan távoztunk ismét.
2018. július 1.egyedül járt itt
Bicske egyik nem túl fogalmas de mégis főbb utcájában fekszik. Van egy terasz rész, ami jó időben elég hangulatos. A belső tér is szép. Az étlap a pizzán kívül nem sokféle ételt tartalmaz, összesen 1 oldalon vannak a másfajta ételek. Ezek is inkább a szokásos (unalmas? ) rántott sajt és cigánypecsenye világot képviseli.
Kiváló 2018. június 10.a párjával járt itt
Ismertük a helyet, voltunk itt már régen. Most egy kemény túrából hazamenet álltunk meg. A kiszolgálás gyors volt. Kicsit hűvös volt a pincér, de nagyon kedves, előzékeny, maximálisan segítőkész, csak egy pici mosoly az mindig jól esik a fáradt vándornak. (Persze érhető, hogy az embernek rossz napja van. . kinek nincs.
Kiváló 2017. május 1.barátokkal járt itt
Szeretem :) nagyon finom volt a pizza meg a limonádé mindig tökéletes páros. Szeretem és kesz. A terasz is nagyon hangulatos fagyit is ettem volna ha nem rossz az idő
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. augusztus 27.gyerekekkel járt itt
Lassan érkezik a közepes étel
Kevés vendég, sok pincér, a rendelésfelvétel és minden, lassan érkezik, nagyon lassan. Ha esetleg szeretnénk még valamit kérni, nagyon lassan érkezik a pincér, pedig mondom, elég kevesen voltak, és pincérből több is. Az ételek amiket fogyasztottunk, (főleg pizzák) olyan átlagos voltak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 31 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 47 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. március 10.gyerekekkel járt itt
Néhány hete úszni voltunk Bicskén egy vasárnap délután, és gondoltuk,hogy eltöltünk egy pizzavacsorát a Pizzafalóban. Nagyon nagyon éhesen betértünk, és nagyon sokára végre megjelent egy pincér,aki felvette a rendelésünket,de mire kiért az itallal a kislányom elaludt az ölemben, gyermekem nem jó alvó és a pult sem volt messze:))Nem értettem a késlekedés okát.
Gyenge 2014. július 4.a párjával járt itt
Nemrég Bicskén jártunk és ennek az étteremnek a kerthelységében ültünk le. Nem volt nagy forgalom, 2 asztalnál ültek rajtunk kívűl. 10 perc várakozás után sem jött senki, mikor a kint lévő fagyis felszolgáló szólt a pincérnek. További 10 perc telt el, mikor hozta az étlapot, majd eltünt újra.
Korona Étterem & Pizzafaló Pizzéria Bicske a térképen
2060 BicskeSzent István út 16.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • gyerekmenü • házhozszállítás • koktélok • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • széles borválaszték • táncos hely • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V