Öreg Malom Étterem Bogács

Kedvezményes pihenés
Erzsébet Park Hotel Parádfürdő

Öreg Malom Étterem Bogács vélemények

Kiváló 2017. október 26.gyerekekkel járt itt
Először véletlenül vetődtünk ide, másodjára már célirányosan mentük, és biztos, hogy lesz több alkalom is, mikor ezt az éttermet választjuk. Nagyon finomak és bőségesek az ételek, a fatányéros sülteket kimondottan merem ajánlani. A kiszolgálás udvarias és profi.
2017. június 5.barátokkal járt itt
Barátokkal tértünk be ide,értékelések átolvasása után.Hangulatos étterem,a felszolgáló kedves,az árak közepesen drágák.Választék terén nagy meglepetés nem ért,viszont az adag lehetett volna nagyobb.
2015. január 28.gyerekekkel járt itt
Többször is megfordultunk már Bogácson, de ezt a vendéglőt másodszor látogattuk meg. Nagyon finom tárkonyos vadmalaclevest kaptunk az asztalra, s a gyerekeknek is tetszett a kacsasült amit itt kiválóan készítenek el,jól is laktak.
Kiváló 2014. július 27.a párjával járt itt
Szép környezetben, kedves kiszolgálás és ízletes ételek. Megéri kipróbálni. Két szemelyes tálat rendeltünk, bar nem hagytunk egy falatot sem - jól laktunk. Desszernek pedig palacsintát. Nagy a választék, mindenki talál magának finomat. Mikor érkeztünk még ures volt a terasz, de hamarosan megtelt a hely.
Kiváló 2014. július 13.a párjával járt itt
Idén is Bogácson nyaraltunk a férjemmel. Első este a Vadvirágban, második este a Kőkorszakiban vacsoráztunk, sajnos mindkét helyről csalódottan távoztunk. Ide már félve tértünk be, mert nem igazán láttunk vendégeket egyik nap sem. Kellemesen csalódtunk, mert itt azt kaptuk, amit vártunk.