Vadvirág Étterem Bogács
3412 Bogács, Táncsics út 6.

Vadvirág Étterem Bogács a térképen

2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Bak, Pilsner Urquell, HB weiss

Vadvirág Étterem Bogács bemutatkozása

Az étterem novembertől áprilisig csak péntektől vasárnapig tart nyitva.

Vadvirág Étterem Bogács képei

Szállások Bogács városában
Wellness csomagok Bogács városában

Vadvirág Étterem Bogács vélemények

2020. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2020. augusztus 5.
Baráti társasággal pár nap alatt több bogácsi éttermet felkerestünk. A teljes repertoárra nincsen rálátásunk, azonban az általunk meglátogatott éttermek közül messze magasan a Vadvirág volt a legszínvonalasabb. Több alkalommal nem fértünk be, mert szinte folyamatosan telt házzal üzemel. Maga a hely igényesen kialakított, komoly terasszal ellátot.

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 20. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy kirándulás alkalmából jártunk a környéken, véletlenszerűen tértünk be az étterembe. Pozitívum rögtön volt, a helyfoglalás után a pincér kérés nélkül hozott egy tálkában vizet a kutyánknak. Az italok rögtön érkeztek, az ételek a rendeléstről számítva kb. 30-35 perc, bár viszonylag üres volt a terasz.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Második esténken is felkerestük az éttermet. Okulva az előző estéből, már foglaltunk asztalt. A férjem csirkemell tornyot rendelt burgonyalepénnyel,sajtmártással, és uborkasalátát. Én óriás bécsi tarját burgonyával, és paradicsomsalátával. A párom adagja nem az ő étvágyához volt szabva, viszont az én adagom tényleg óriási volt, ezért ennek a felét is meg tudta enni, nem veszett kárba.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 6.
Bogácson töltöttünk 3 éjszakát 2017 nyarán és egy este ide ültünk be vacsorázni. Lengyelekkel volt tele az étterem, későn tudtunk csak leülni. Egy kivétellel minden finom volt, és udvarias pincért kaptunk. A sárgadinnye krémleves gyömbér ízesítéssel nem nyerte el a tetszésünket. Az állaga nem volt "krémes", selymes, hanem darabos, és még az íze sem volt olyan magával ragadó, hogy ettől el lehetne tekinteni.

dr.kocsis TOP szállásértékelő
dr.kocsis TOP étteremértékelő
2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Egy Cserépfalun töltött, kellemes, kirándulós nap után hazafelé indulva tértünk be Bogácson ebbe az út menti étterembe. Már az ajtó kinyitásakor udvariasan fogadott a pincér, aki mindenben segítségünkre volt. Az étlap kínálata nem hagyományos. Két ízletes fogást választottunk, mindkettővel maximálisan meg voltunk elégedve. A tálalás kifogástalan, a felszolgálás udvarias.

Ferencziné Marcsi TOP fotófeltöltő
2016. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. július 20. - 7 látogató hasznosnak vélte
Vadvirág Étterem
4,5 csillagos az étterem. Itt szoktunk ebédelni a Jurtában töltött fürdőzés után. A hely kétszintes, a felső szint számít törzshelynek. Hangulatos, brokátokkal, virágokkal, hatalmas méretű tengeri akváriummal, régiségekkel ékesítve. Ajtóban fogadják a vendéget, a kedvesség nem csak munkahelyi kötelező viselkedési forma!

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kiemelkedően tiszta étteremben, figyelmes kiszolgálással kínálják ételeiket. Izgalmas, mégis házias ízekkel, bőséges mennyiségben tálalják a választott étkeket. Köszönöm, hogy Pécsiként ebbe az étterembe "tévedhettem". Az ország számtalan régiójában jártam, pihentem, de a bogácsi Vadvirág Étterem felülmúlja számtalan 4 csillagos szálloda éttermi szolgáltatását.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ország másik feléröl jöttünk, azt Sem tudtuk, hol van Bogács. . . De arról nem is álmodtunk, hogy egy ilyen eldugott faluban, ilyen csodás kiszolgálasban és ízletes ételekben lesz részünk. A gyerek menü és színezö különösen tetszett a gyerekeknek. Régen nem láttam olyan éttermet, ahol minden vendég után cserélik az asztalterítöt. . . .

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok helyen jártunk már, de ennyire elégedetten nagyon kevés étteremből jöttünk ki, hogy miért?
Nagyon jó helyen...Nagyon szép, igényesen kialakított...Nagyon kedves személyzettel...Nagyon finom, étvágygerjesztően tálalt ételekkel...Kisgyerekeknek színezők, képeskönyvek...Nagygyerekeknek QR kód alapú ételképek
Csak ajánlani tudom!

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
Az elmúlt hétvégét töltöttük Bogácson. Ebédeltünk és vacsoráztunk is a Vadvirág étteremben. Nagyon kedves, figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Különleges és finom ételek vannak megfizethető áron. A vaslapon sütött libamáj csodálatos volt. A tisztaság külön vonzó volt számunkra. Az étterem tulajdonosa maga érdeklődött a vendégektől, hogy meg vannak-e elégedve az ételek minőségétől és a kiszolgálástól.

Legnépszerűbb csomagok Bogácson és környékén
Toszkána Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 5.900 - 29.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Villa Florencia
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 27.500,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőség
2020.10.20. - 2021.12.23.
Kék Panzió
Szilvásvárad
5 nap/4 éjszaka 8.225,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, sétakocsikázással, Szalajka-völgybe kisvonatjeggyel, Millenniumi kilátó belépőjeggyel, gyönyörű látnivalókkal, színes programokkal
2020.03.06. - 2020.12.31.
Invest Vendégház
Akár 1 éjszaka 74.000,- Ft/vendégház/éj ártól: szállás önellátással, parkolással
2020.01.24. - 2020.12.23.
Park Hotel Minaret
4 nap/3 éjszaka 26.633,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, kedvezményes ebédelési lehetőség a partnerszállodában, szilveszteri gálavacsorával és műsorral, tűzijátékkal, tombolával, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.12.28. - 2021.01.02.
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness
Mezőkövesd
2 nap/1 éjszaka 14.867 - 58.797,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.30. - 2021.06.30.
Gabriella Vendégház
Szilvásvárad
2 nap/1 éjszaka 4.500,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Bacchus Panzió
2 nap/1 éjszaka 8.500 - 13.200,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.10.30. - 2021.03.11.
Róma Apartmanház
Bogács
3 nap/2 éjszaka 6.900,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
Hunguest Grand Hotel Galya
Galyatető
2020.11.28. - 2021.11.29.
Hotel Villa Völgy
3 nap/2 éjszaka 23.450,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal
2020.12.22. - 2020.12.27.
Imola Udvarház
2 nap/1 éjszaka 14.375 - 18.400,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2020.11.03. - 2022.01.01.

Szállodák Bogács környékén
Kikelet Club Hotel Bogács
Hajnal Hotel Bogács
Bükkalja és a Hortobágy találkozási pontjában fekszik Mezőkövesd, Zsóry-fürdő; e...
Téli szünet (min. 2 éj)
Hajnali hétköznapok (min. 4 éj)
Tombol a nyár (1 éjtől)

Vadvirág Étterem BogácsX