Vadvirág Étterem Bogács
3412 Bogács, Táncsics út 6.

Vadvirág Étterem Bogács a térképen

2000 Ft (kb. ár)
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Bak, Pilsner Urquell, HB weiss

Vadvirág Étterem Bogács bemutatkozása

Az étterem novembertől áprilisig csak péntektől vasárnapig tart nyitva.

Vadvirág Étterem Bogács képei

Szállások Bogács városában
Wellness csomagok Bogács városában

Vadvirág Étterem Bogács vélemények

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 7.
Második esténken is felkerestük az éttermet. Okulva az előző estéből, már foglaltunk asztalt. A férjem csirkemell tornyot rendelt burgonyalepénnyel,sajtmártással, és uborkasalátát. Én óriás bécsi tarját burgonyával, és paradicsomsalátával. A párom adagja nem az ő étvágyához volt szabva, viszont az én adagom tényleg óriási volt, ezért ennek a felét is meg tudta enni, nem veszett kárba.

2017. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. március 6.
Bogácson töltöttünk 3 éjszakát 2017 nyarán és egy este ide ültünk be vacsorázni. Lengyelekkel volt tele az étterem, későn tudtunk csak leülni. Egy kivétellel minden finom volt, és udvarias pincért kaptunk. A sárgadinnye krémleves gyömbér ízesítéssel nem nyerte el a tetszésünket. Az állaga nem volt "krémes", selymes, hanem darabos, és még az íze sem volt olyan magával ragadó, hogy ettől el lehetne tekinteni.

2016. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. december 28.
Egy Cserépfalun töltött, kellemes, kirándulós nap után hazafelé indulva tértünk be Bogácson ebbe az út menti étterembe. Már az ajtó kinyitásakor udvariasan fogadott a pincér, aki mindenben segítségünkre volt. Az étlap kínálata nem hagyományos. Két ízletes fogást választottunk, mindkettővel maximálisan meg voltunk elégedve. A tálalás kifogástalan, a felszolgálás udvarias.

Ferencziné Marcsi TOP fotófeltöltő
2016. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. július 20. - 7 látogató hasznosnak vélte
Vadvirág Étterem
4,5 csillagos az étterem. Itt szoktunk ebédelni a Jurtában töltött fürdőzés után. A hely kétszintes, a felső szint számít törzshelynek. Hangulatos, brokátokkal, virágokkal, hatalmas méretű tengeri akváriummal, régiségekkel ékesítve. Ajtóban fogadják a vendéget, a kedvesség nem csak munkahelyi kötelező viselkedési forma!

2015. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. szeptember 9. - 3 látogató hasznosnak vélte
Kiemelkedően tiszta étteremben, figyelmes kiszolgálással kínálják ételeiket. Izgalmas, mégis házias ízekkel, bőséges mennyiségben tálalják a választott étkeket. Köszönöm, hogy Pécsiként ebbe az étterembe "tévedhettem". Az ország számtalan régiójában jártam, pihentem, de a bogácsi Vadvirág Étterem felülmúlja számtalan 4 csillagos szálloda éttermi szolgáltatását.

2015. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2015. augusztus 14. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az ország másik feléröl jöttünk, azt Sem tudtuk, hol van Bogács. . . De arról nem is álmodtunk, hogy egy ilyen eldugott faluban, ilyen csodás kiszolgálasban és ízletes ételekben lesz részünk. A gyerek menü és színezö különösen tetszett a gyerekeknek. Régen nem láttam olyan éttermet, ahol minden vendég után cserélik az asztalterítöt. . . .

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 29. - 1 látogató hasznosnak vélte
Sok helyen jártunk már, de ennyire elégedetten nagyon kevés étteremből jöttünk ki, hogy miért?
Nagyon jó helyen...Nagyon szép, igényesen kialakított...Nagyon kedves személyzettel...Nagyon finom, étvágygerjesztően tálalt ételekkel...Kisgyerekeknek színezők, képeskönyvek...Nagygyerekeknek QR kód alapú ételképek
Csak ajánlani tudom!

2015. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. március 3.
Az elmúlt hétvégét töltöttük Bogácson. Ebédeltünk és vacsoráztunk is a Vadvirág étteremben. Nagyon kedves, figyelmes kiszolgálásban volt részünk. Különleges és finom ételek vannak megfizethető áron. A vaslapon sütött libamáj csodálatos volt. A tisztaság külön vonzó volt számunkra. Az étterem tulajdonosa maga érdeklődött a vendégektől, hogy meg vannak-e elégedve az ételek minőségétől és a kiszolgálástól.

2014. augusztusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 27. - 5 látogató hasznosnak vélte
A borospincéknél akartunk vacsorázni, de ezt meghallotta a szállásadónk, aki szabályosan ránk erőltette, hogy a Vadvirág étterembe menjünk vacsorázni! Az étel ehetetlen volt. Ott is hagytuk pár falat után. Ínas, rágós, félig nyers hús, tescós zöldséggel aminek a közepe fagyos volt. Mindez aránytalanul magas áron. Óriási csalódás volt.

2014. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2014. augusztus 11.
Profi kiszolgálás, megfelelő adagok, ízletes ételek, elfogadható árak. Kiváló a választék. Gyors kiszolgálás. Baráti társasággal összesen 7-en voltunk. Minden fogás egyszerre érkezett és megfelelő hőmérsékletű volt. Dohányozni a kertben lévő elkülönített területen lehetséges. Gyermekes családok számára is egy ideális választás. Az egyik legjobb Bogácson.

Legnépszerűbb csomagok Bogácson és környékén
Öreg Malom Apartman
Bogács
Viola Apartman
Bélapátfalva
Hungária Panzió
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 7.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg, Flabélos és szolárium használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.01. - 2019.06.30.
Katica Vendégház
Aggtelek
Bacchus Panzió
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.20. - 2020.01.01.
Barokk Vendégház
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, WIFI-vel
Hunguest Hotel Flóra
5 nap/4 éjszaka 12.250,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness részleg használattal, ingyenes átjárással a strandra élményfürdő használattal, parkolással
2019.03.31. - 2019.12.22.
Szent Hubertus Panzió
Parádsasvár
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.05.20. - 2019.12.22.
Öreg Miskolcz Hotel
3 nap/2 éjszaka 11.950,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, finn szauna használattal, fürdőbelépővel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.09.05. - 2019.06.30.
Villa Tópart
Bélapátfalva
Lipicai Hotel
Szilvásvárad
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.20. - 2019.12.23.
Kisfa Apartman
Mezőkövesd

Szállodák Bogács környékén
Kikelet Club Hotel Bogács
Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness Bogács
Nyáron is akciós vakáció (min. 2 éj)
Nyugdíjas akció (min. 3 éj)
Kedvezményes szobaár félpanziós ellátással (min. 2 éj)

Vadvirág Étterem BogácsX