Tekerjes Étterem Boldogkőváralja

3885 Boldogkőváralja, Kossuth L. út 41-43.

Tekerjes Étterem Boldogkőváralja a térképen

Tekerjes Étterem Boldogkőváralja értékelése:

2. helyezett a 3 boldogkőváraljai étterem közül
220. helyezett Észak Magyarországon - 883 étterem közül

Tekerjes Étterem Boldogkőváralja vélemények

2019. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. április 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Délután négy órakor érkeztünk a faluba, elég éhesen, mert a reggeli régen volt. . . Rajtunk kívül még egy asztalnál ültek. üdítőt, és sztrapacskát kértünk. A felszolgáló hölgy nagyon kedves volt, rögtön hozta az italokat, és pár perc múlva a hatalmas adag sztrapacskát füstölt csülökkel, és sült-szalonnával. . . Isteni volt! ! ! ! ! ! !

2017. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. szeptember 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Párommal tértünk be egy esős vasárnap délután. A hely igényesen berendezett, és tiszta volt. A felszolgáló gyorsan megérkezett és kedves volt. Az ételek, italok is nagyon hamar megérkeztek, pedig viszonylag sok asztaluk foglalt volt. A leves isteni finom volt (tejszínes vargánya gomba leves)
A második fogás csak überelni tudta ezt is.

2017. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. július 21. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egy vasárnapi túrát követően szerettünk volna ebédelni, összesen 7-en voltunk. A környéken ezt a helyet találtuk, nagyon szimpatikusnak tűnt. Amint elfoglaltunk volna egy szabad asztalt, egyből odalépett hozzánk egy felszolgáló hölgy, és közölte, hogy nem tudnak bennünket kiszolgálni, ugyanis 6 fő felett csak előzetes bejelentkezés alapján fogadnak.

Tom180 TOP étteremértékelő
2016. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. május 7.
Kicsit nehéz volt megtalálni az éttermet, mert bár folyamatosan hirdették a táblát, magát az étterem feliratot egy turista busz takarta el. Mikor végre betérhettünk a személyzet azzal fogadott, amit sejtettünk, hogy kb 50 egyszerre érkezett vendég van, így kicsit hosszabb lesz a várakozás, bár nagyon igyekeznek majd. Fél óra csúszást jeleztek, ez elfogadhatónak tűnt.

2015. márciusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 30. - 2 látogató hasznosnak vélte
Boldogkőváralján jártunk a párommal, gyorsan enni szeretünk volna valahol, s véletlenül találtunk rá az étteremre. Egy jó kis étterem. Mindennel meg voltunk elégedve, a kiszolgálással, az ételek minőségével és mennyiségével. Csak ajánlani tudom másoknak. Ha legközelebb arra járunk, biztos, hogy visszatérünk.

2014. júliusban, csoporttal járt itt
Értékelt: 2014. július 6.
Kétszer voltam az étteremben, csak ott, így a szobákról nem tudnék véleményt mondani bár máshol olvastam hogy mások a szúnyoghálót hiányolták az ablakokról. . . Első alkalomra nem tudnék negatívat mondani, 2 fővel voltam. Második alkalommal egy nagyobb csoporttal voltam, akkor viszont a kiszolgálás összességében flegma, lekezelő volt és az étel adagok mennyisége hagyott maga után jelentős kívánni valót.

2013. júliusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2013. július 15.
20-22 fős baráti társasággal mentünk egy szombat délután. A pincér gyerek szabályosan húzta a száját, hogy előjegyzés nélkül beállítunk (annak ellenére, hogy rengeteg szabad asztal volt amikor odamentünk), valamint kerek perec megmondta, hogy nem igazán örül, hogy oda mentünk, mert hogy ez mennyire lefogja most őket terhelni.

Legnépszerűbb csomagok Boldogkőváralján és környékén
Hunguest Hotel Sóstó
Nyíregyháza - Sóstó
3 nap/2 éjszaka 16.200 - 21.100,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, fürdőbelépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.20. - 2021.01.02.
Outlet Hotel Polgár
Polgár
3 nap/2 éjszaka 12.950 - 18.500,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, kerékpárhasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel, parkolással
2019.08.02. - 2020.03.31.
Angyal Borászat
Rátka
2020.02.24. - 2021.02.25.
Székelykert Panzió
2 nap/1 éjszaka 7.740 - 9.900,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2020.02.25. - 2021.01.01.
Hotel Medián
Hajdúnánás
3 nap/2 éjszaka 9.000,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, wellness-részleg használattal, belépővel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.12.01. - 2020.12.22.
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 20.500 - 30.000,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.07.01. - 2020.08.31.
Fenyő Vendégház
2 nap/1 éjszaka 6.000 - 6.500,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.11.04. - 2020.08.31.
Aurora Hotel
Miskolctapolca
3 nap/2 éjszaka 15.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, masszázskedvezménnyel, wellness-részleg használattal, fürdőköntös bekészítéssel, gyerekjátszó használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.03.01. - 2020.06.30.

Szállodák Boldogkőváralja környékén
Calimbra Konferencia & Wellness Hotel Boldogkőváralja
Miskolctapolcán, nem messze a világhírű Barlang-fürdőtől található a négycsillagos...
Téli varázs - katélyban (min. 2 éj)
Téli feltöltődés (min. 2 éj)
Nyári wellness vakáció (min. 2 éj)

Tekerjes Étterem BoldogkőváraljaX