Határmenti Vigadó Bozsok

2025.03.17-ig
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Határmenti Vigadó Bozsok vélemények

Kiváló 2015. október 10.családjával járt itt
Nagy elvárásokkal indultam erre a helyre. Rengetegen voltak, pedig már elmúlt fél 3 is. Nehezen, de kaptunk helyet. Igazi magyaros, tiszta étterem, az étlapon sok kipróbálni való étel, az árak igazán barátiak. Egyetlen negatívum az volt, hogy nagyon sokat kellett várni. Az italrendelést hamar felvették, de utána legalább 25 perc eltelt, mire jöttek kérdezni, hogy mit kérünk.
Határmenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/italHatármenti Vigadó Bozsok - Étel/ital
Gyenge 2015. július 27.a párjával járt itt
Tömören: 45 perc várakozás után agyonsózott, félig főtt zöldségekkel teli húsleves, újabb 45 perc perc várakozás után fatányéros, rizs csomókban, krumpli natúr vízben megfőzve, karaj mint a medvetalp! Még jó, hogy desszertet nem kértünk! Már azt hittük, letudtuk a várakozási időt, de miután kikértük a számlát, újabb 45 percet kellett várnunk!
Átlagos 2015. június 6.családjával járt itt
Egy hete jártunk itt családommal. Italként rozé bort rendeltünk. Amit kaptunk, fehérbor-vörösbor keverék volt, nem rozé. Miután ezt szóvá tettem, helyette Cabernet Sauvignon-t rendeltem, a párom szürkebarátot. Kaptam egy meleg, édes vörös lőrét, a szürkebarát helyett pedig rizlinget.
Kiváló 2015. június 1., csoporttal járt itt
A jeles családi ünnephez választottuk ezt az éttermet, az esküvői vacsora színhelyéül. Itt minden egy helyen van, ami egy étteremtől elvárható. A kiszolgálás gyors és udvarias. Az ételek nagyon finomak és bőségesek. Még a legigényesebb vendégek is elismerően értékelték. Ehhez képest az árak meglepően alacsonyak! Ezt az éttermet senki ne hagyja ki, ha erre jár!
Határmenti Vigadó Bozsok - Étel/ital
Kiváló 2014. április 24.barátokkal járt itt
Ha Szombathelyre tévedünk párommal, most már rendszeressé vált, hogy átutazzunk a Határmentibe, Bozsokra. A barátaim mutatták meg az éttermet. Nos elkezdhetném leírni, mi mindennel lehet itt megelégedve az ember(a parkolást leszámítva, de erről is csak a hely hírneve tehet), de inkább vigye el kedvesét, családját vagy barátait!
Kiváló 2013. augusztus 28.gyerekekkel járt itt
Ha családi ünnep, esetleg csak egy kiruccanás, szinte mindig ide megyünk.
Egy ismerősöm hívta fel a figyelmemet erre az étteremre, és mondhatom, nem lehet megunni.
Változatos ételek, hatalmas adagok, gyönyörű környezet, kedves kiszolgálás.
Aki ide szeretne menni, egy a fontos, hogy időben foglaljon asztalt, mert annyira népszerű, hogy hely az nem nagyon van, ha nem foglaltak előre
Kiváló 2013. július 29.gyerekekkel járt itt
Az internetes értékelések alapján mi is megálltunk ebédelni a csárdában. Csodálatos a környezet és a kilátás. A kiszolgálás nagyon kedves. Az ételek finomak voltak, a mennyisége pedig igen becsületes. A csárda egy domb tetején, a főúttól beljebb helyezkedik el. Csöndes és hangulatos helyet biztosít egy igazi, ízletes lakomára. Bátran ajánlom én is mindenkinek, akit arra felé visz az útja ! !
Kiváló 2013. július 7.családjával járt itt
Már többször jártunk itt a családdal, barátokkal. Fantasztikus hely! Kiváló ételek,udvarias, gyors kiszolgálás. Az egész család szeret ide járni! Aki teheti próbálja ki! ! ! ! Mi is visszatérünk ha erre járunk! ! ! Kirándulásaink alkalmával mindig itt fejezzük be a napot. Kellemes, barátságos környezet, szép a táj, jó a levegő. Tervezzük, hogy az összes ételt kipróbáljuk!
Kiváló 2013. július 5.barátokkal járt itt
Kellemes idő,csodás panoráma, remek ételek, nagyon sok vendég ! Ez volt jellemző a Határcsárdára ezen a pénteki napon. Már többször jártunk itt barátainkkal, most sem bántuk meg, hogy ezt a helyet választottuk. Az étel a szokásos, nagyon ízletes, finom és sok ! A telt ház miatt, talán egy kicsit többet vártunk az ételre, de ez még belefért, főleg az isteni ízek miatt !
Kiváló 2013. május 22.gyerekekkel járt itt
Talán Magyarország egyik legjobb ár-éték arányú, igazi fogadója az osztrák határ mellett. Az ételek a gazdag, magyar konyha lakomáit tükrözik: hihetetlen mennyiség, hihetetlenül jó áron (pl. 1 gazdag leves kb. 600,- Ft, de 3 tányérral kijön belőle, mert fazékban tálalják! !
Határmenti Vigadó Bozsok a térképen
9727 BozsokSzõlõhegy
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • élő zene • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
magyar
diétás ételek