Buddha Original - Auchan Budaörs

2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

Buddha Original - Auchan Budaörs vélemények

2078
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 680 városban járt márFelfedező - 2234 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 42642 feltöltött kép
2022. december 15.egyedül járt itt
Vásárolni voltam a budaörsi Auchanban, közben megnéztem, hogy hol voltam én itt régen enni, na, akkor azt választom. Így lett a Buddha Original. Még mindig kilóg a környezetében lévő népvályúk közül, egy külön étterem a büfék forgatagában.
Buddha Original - Auchan Budaörs - Étel/italBuddha Original - Auchan Budaörs - Étlap/itallapBuddha Original - Auchan Budaörs - Étlap/itallapBuddha Original - Auchan Budaörs - Étel/italBuddha Original - Auchan Budaörs - Étlap/itallapBuddha Original - Auchan Budaörs - EgyébBuddha Original - Auchan Budaörs - Egyéb
Átlagos 2018. október 25.a párjával járt itt
Szülinapomat ünnepeltük ma délben. Megrendeltük az italokat, ételeket, férjem elszaladt a gyógyszertárba, mert láttuk, hogy lassan jön a kaja. Jómagam az étterem előtt egy cigit szerettem volna elszívni, de a pincér nem engedett ki, miszerint ő már látott ilyet, hogy megrendeltek dolgokat, majd leléptek, és a pincérnek kellett a kaját kifizetnie.
2078
2018. március 5.egyedül járt itt
Azt hiszem, most először botlottam bele. Mivel csak egy hónapja van nyitva. Megszoktam, hogy vannak itt, ebben a budaörsi félkörben mindenféle gyorsevők, nem túl színvonalasak, nem túl vonzók, inkább célszerűek. Némi higiéniai kívánnivalókkal. Ez a Buddha Original egy üde színfolt! Veri az összes többi tömegvályút, sokkal igényesebb a környezeténél!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3344 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95531 feltöltött kép
2018. február 26.egyedül járt itt
A Buddha ázsiai étteremlánc folyamatosan bővül Magyarországon. Az Original, illetve Mini alnévvel futó egységeikből összesen 8 üzemel, a 7 budapestin kívül egyedül ez vidéki itt a budaörsi Auchan vendéglátó szigetén, bár a "vidék" légvonalban szintén majdnem Budapest.
Buddha Original - Auchan Budaörs - BelsőBuddha Original - Auchan Budaörs - Egyéb