2040 Budaörs, Gyár u. 2.

Szállások Budaörs városában
Wellness csomagok Budaörs városában

Don Pepe Pizzéria - Budaörsi Ipari Park Budaörs vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Április elején 20 fős családi születésnapi összejövetelre és ebédre jöttünk össze a Don Pepe különálló borklubjában. A helység nagyon hangulatos volt. A billiárdot és csocsót a gyerekek nagyon élvezték. Veres Péter úr minden megtett, hogy jó érezzük magunkat. Mindenki a la carte rendelt. Az étel kifogástalan volt.

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18.
Általában havi több alkalommal rendelek vacsorát, néhány alkalommal don pepétől budaőrsről, egyszerűen katasztrófa, van, hogy 1-1,5 óráig nem veszik fel a telefont és ez egyáltalán nem egyedi eset,sajnos már többször előfordult. Bosszantó, idegesítő, lehetne jobb dolgom is. A mai nappal sajnos meguntam, a pizzát a jövőben nem a don pepétől rendelem.

maska TOP étteremértékelő
2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnapi ebédre ültünk be az étterembe, amely tele volt vendégekkel. Ennek ellenére kaptunk a sarokban egy kétszemélyes asztalt, és a felszolgálás is megfelelő volt, kis várakozással. Rendeltünk egy paradicsomlevest, amely jóízű volt, és egy erőlevest, amely még húslevesnek is gyenge lett volna. Mintha pótolták volna a mennyiséget vízzel a főzés későbbi szakaszában.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Sokat járunk ide,mindig finomat eszünk. A kiszolgálás kedves és gyors. Van kinti benti része,gyerekjátszó rész is. Az adagok elég nagyok,nem mindig sikerül megenni,pedig nem vagyunk kis étkűek. Az árak kicsit emelkedtek az utóbbi időben,de még megfizethető. Elég rugalmasak a külön kérésekkel kapcsolatban.

Mobilról küldte. | 2015. májusban járt itt
Értékelt: 2015. május 31.
Kiszolgálása minősíthetetlen. 4-en mentünk, 1 óra várakozás után 3 ételt hozott ki a pincér, a 4-et
csak 20 perccel azután, azzal az indokkal, hogy "a konyhán elkevertek valamit".
A pincér fizetéskor ennek ellenére megkapta a 10% borravalót, azonban a visszajárót ledobta az asztal közepére minősíthetetlen stílusban.

2015. februárban járt itt
Értékelt: 2015. február 20.
Nagyon rossz volt, kezdjük azzal, hogy 90 percre érkezett meg, a pizza több helyen oda is volt égve, a feltét a közepén volt nagyrészt, képet is tudok küldeni róla, semmilyen íze nem volt. Csak azért kap gyengét, mert jól laktam vele :D de amúgy nagyon silány minőség volt a mostani. . . csók a családnak
u. i.

Legnépszerűbb csomagok Budaörsön és környékén
Drive Inn Hotel
Törökbálint
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.05.22. - 2020.01.01.
Patak Park Hotel
3 nap/2 éjszaka 14.153 - 18.878,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, jakuzzi és szaunapark használattal, Fitness Liget használattal, széf használattal, internettel, parkolással
2019.01.04. - 2020.06.30.
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 9.956 - 11.092,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2019.12.28.
Forster Vadászkastély és Szálloda
Bugyi
Napi árak, reggelivel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.12.26. - 2019.12.28.
2019.05.21. - 2019.09.30.

Szállodák Budaörs környékén
Libra Hotel Budaörs
Hotel Bellevue Budaörs
A Bellevue Hotel az Esztergom belvárosától mintegy 5 kilométerre fekvő Búbánatvölgyben, a...
Vital Hotel Nautis Budaörs
Pünkösdi kikapcsolódás (min. 2 éj)
Akciós Bellevue napok (min. 2 éj)
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel és animációs programokkal (min. 2 éj)

Don Pepe Pizzéria - Budaörsi Ipari Park BudaörsX