2040 Budaörs, Gyár u. 2.

Szállások Budaörs városában
Wellness csomagok Budaörs városában

Don Pepe Pizzéria - Budaörsi Ipari Park Budaörs vélemények

2019. áprilisban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. május 15.
Április elején 20 fős családi születésnapi összejövetelre és ebédre jöttünk össze a Don Pepe különálló borklubjában. A helység nagyon hangulatos volt. A billiárdot és csocsót a gyerekek nagyon élvezték. Veres Péter úr minden megtett, hogy jó érezzük magunkat. Mindenki a la carte rendelt. Az étel kifogástalan volt.

2019. áprilisban, családjával járt itt
Értékelt: 2019. április 18.
Általában havi több alkalommal rendelek vacsorát, néhány alkalommal don pepétől budaőrsről, egyszerűen katasztrófa, van, hogy 1-1,5 óráig nem veszik fel a telefont és ez egyáltalán nem egyedi eset,sajnos már többször előfordult. Bosszantó, idegesítő, lehetne jobb dolgom is. A mai nappal sajnos meguntam, a pizzát a jövőben nem a don pepétől rendelem.

2018. augusztusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. augusztus 28. - 1 látogató hasznosnak vélte
Vasárnapi ebédre ültünk be az étterembe, amely tele volt vendégekkel. Ennek ellenére kaptunk a sarokban egy kétszemélyes asztalt, és a felszolgálás is megfelelő volt, kis várakozással. Rendeltünk egy paradicsomlevest, amely jóízű volt, és egy erőlevest, amely még húslevesnek is gyenge lett volna. Mintha pótolták volna a mennyiséget vízzel a főzés későbbi szakaszában.

2016. augusztusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. október 24.
Sokat járunk ide,mindig finomat eszünk. A kiszolgálás kedves és gyors. Van kinti benti része,gyerekjátszó rész is. Az adagok elég nagyok,nem mindig sikerül megenni,pedig nem vagyunk kis étkűek. Az árak kicsit emelkedtek az utóbbi időben,de még megfizethető. Elég rugalmasak a külön kérésekkel kapcsolatban.

Mobilról küldte. | 2015. májusban járt itt
Értékelt: 2015. május 31.
Kiszolgálása minősíthetetlen. 4-en mentünk, 1 óra várakozás után 3 ételt hozott ki a pincér, a 4-et
csak 20 perccel azután, azzal az indokkal, hogy "a konyhán elkevertek valamit".
A pincér fizetéskor ennek ellenére megkapta a 10% borravalót, azonban a visszajárót ledobta az asztal közepére minősíthetetlen stílusban.

2015. februárban járt itt
Értékelt: 2015. február 20.
Nagyon rossz volt, kezdjük azzal, hogy 90 percre érkezett meg, a pizza több helyen oda is volt égve, a feltét a közepén volt nagyrészt, képet is tudok küldeni róla, semmilyen íze nem volt. Csak azért kap gyengét, mert jól laktam vele :D de amúgy nagyon silány minőség volt a mostani. . . csók a családnak
u. i.

Legnépszerűbb csomagok Budaörsön és környékén
Hotel Platán Székesfehérvár
3 nap/2 éjszaka 9.750,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, szaunahasználattal, kedvezményes fürdőbelépővel, Bory-vár belépővel, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.10.24. - 2021.01.31.
Ezüstfenyő Üdülő
Napi árak: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, félpanzióval, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.11.22.
Globall Hotel
Telki
3 nap/2 éjszaka 15.305 - 16.160,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitneszterem, sportpályák használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2019.01.01. - 2020.11.07.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 8.120 - 20.299,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Airport Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 13.725,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, fürdőköpeny bekészítéssel, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.01.27. - 2020.12.06.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.165 - 11.772,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2021.01.03.

Szállodák Budaörs környékén
Royal Club Hotel Budaörs
Tó Wellness Hotel Budaörs
City Hotel Unió  Budaörs
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Don Pepe Pizzéria - Budaörsi Ipari Park BudaörsX