Dobos Tibor

Dobos Tibor adatlapja

Regisztráció2015.08.05
Utoljára itt2017.05.10

Kiváló 2016. augusztus 20.a párjával járt itt
Minden évben ellátogatunk a kedvenc Éttermünkbe. Itt évek óta azt kapjuk amit elvárunk. Ahogy odakisérnek az asztalhoz,és máris felveszik az italrendelést. Szinte alig vettem az étlapot a kezembe máris felveszik az ételrendelést. Kb. 5 perc és már hozta a Pincér a megrendelt ételt. Isteni a Pizza és asertéshúsból készült étel is.
Kiváló 2016. június 16.a párjával járt itt
A Férjemmel először voltunk ebben a csodálatos Szállodában,de remélem ne m utoljára. Mindennel tökéletesen meg voltunk elégedve. Nagyon kedves mosolygós a Személyzet. A szoba tágas kényelmes az ágy,és szép a kilátás. A Wellnes részleg gyönyörű minden igényt kielégítő. Volt masszásba is részem, isteni volt,és a Masszőrnő is nagyon nagyon kedves.
Kiváló 2015. szeptember 6.családjával járt itt
Nem először és nem utoljára jártunk az Étterembe. Nagyon kedvesek a Felszolgálók, és nagyon ízletesek az ételek,gyors a kiszolgálás. Születésnapot ünnepeltünk a Családommal,ami nagyon jól sikerült. Köszönet az Étterem Dolgozóinak. Remélem mihamarabb ismét el látogatunk Önökhöz.