IKEA Budaörs Étterem Budaörs

2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

IKEA Budaörs Étterem Budaörs vélemények

2023. május 24.a párjával járt itt
Ma vásárlás itt, akkor már ebéd is itt, beültünk nejemmel a nagy svéd ebédlőbe is. Kiskocsi, két tálca, mandulatorta rutinosan lekap, én maradok a húsgolyóknál, nejem meg valami grillezett camembert. . . lássuk, mire ment ezzel az infláció? IKEA üdítő, újratölthető, 590 Ft.
IKEA Budaörs Étterem Budaörs - Étel/italIKEA Budaörs Étterem Budaörs - Étel/italIKEA Budaörs Étterem Budaörs - BelsőIKEA Budaörs Étterem Budaörs - BelsőIKEA Budaörs Étterem Budaörs - Étel/italIKEA Budaörs Étterem Budaörs - Külső képIKEA Budaörs Étterem Budaörs - Étel/italIKEA Budaörs Étterem Budaörs - Étel/ital
2021. június 28.a párjával járt itt
A járvány szigorának oldódása óta jónéhány étterembe ellátogattam, régibe is, újba is, talán két helyen vették igazán komolyan az oltása igazolvány kérdést, pár hete Komáromban a Vámházban, meg tegnap iit, au IKEA-ban. Két ember a bejáratnál TÉNYLEG megnézte az oltásinkat is, személyit is, nagyon helyesen.
Szörnyű 2019. április 2.egyedül járt itt
BUDAÖRSI ÉTTEREM: Új cég viszi? Ritkàn eszem itt,de eddig rossz tapasztalatom nem volt. De ez a mai katasztrofális! Menü nincs. Marhahúst kértem gyümölcsmàrtàssal és hercegbőburgonyàval. Pontosan azt,ami a felette lévő képen volt. A tànyéron eleve fele annyi volt,mint a képen. A marhahùs kemény volt,hideg és ràgòs.
IKEA Budaörs Étterem Budaörs - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt márNépszerű író - 25 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 4.a párjával járt itt
Többször ettünk már ebben az étteremben. Az is előfordult, hogy csak enni tértünk be, de nem vettünk semmit. :)
Mind a reggeli, mind az ebéd kínálat bőséges és változatos és vannak különlegességek is. A húsgolyók nagyon finomak. Az ételadagok bőségesek, kisebb étkűeknek bőven elég a gyerekmenü is.
IKEA Budaörs Étterem Budaörs - Étel/ital
2018. július 25.a párjával járt itt
Számtalanszor megfordultunk már itt - van, hogy nem a vásárolunk, hanem csak az M7-esről beugrunk. Lazac, svéd húsgombócok krumplipürével és svéd mandulatorta. Ezeket fogyasztom ínyenc létemre, mintha nem lenne más. Egyszerűen ezekre jár az agyam. Az utántölthető üdítőknél pedig cola-áfonyalé mix. Nem egészséges cukros lötty, de jól esik. Mindenkinek ajánlom, ha Budaörsön jár.
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 52 városban járt márFelfedező - 53 helyen első értékelőNépszerű író - 55 hasznos szavazat7 évnyi aktív tagság
2018. május 30.egyedül járt itt
Talán ez is az IKEA-oz tartozik, mert én a lenti büfében eszegettem. Egy sajtos, pirított hagymás hotdogot, egy húsgolyós wrap-et, és utántölthető italt. A hotdog 150 forintos árával (plusz a sajt és a hagyma) nem lehet versenyzni. A wrapről előzetesen nem derült ki, hogy hideg és előre csomagolt, de árban szintén nagyon olcsó.
2018. március 26.családjával járt itt
Érdekes, hogy amíg a zuglói IKEA-ban sokan megfordultak és értékelték is, ezt az éttermet meg mindenki kihagyta idáig ezen az oldalon. Én szeretek idejárni. Néha-néha "ráéhezek" ama bizonyos húsgombócokra és egy-két havonta el is látogatok ide, egyedül, vagy valakivel.