Budaörsi Kopárok Budaörs

Budaörsi Kopárok Budaörs
Budaörsi Kopárok BudaörsBudaörsi Kopárok Budaörs
Budaörsi Kopárok BudaörsBudaörsi Kopárok Budaörs

Budaörsi Kopárok Budaörs bemutatkozása

A Budaörsi-kopárok hegyvonulata  kisebb és nagyobb dombokat foglalnak magukba, úgyhogy fizikai állapottól és kedvtől függően választhatunk a könnyebb és nehezebb útvonalak között. A Kő-hegy 235 méter. az Odvas-hegy 314 méter, az Út-hegy 262 méter magas.

Garden Home Törökbálint - Legjobb ár
2025.01.01-ig
Garden Home Törökbálint

Budaörsi Kopárok Budaörs vélemények

Érdekes 2023. április 4. járt itt
Külön szerepel az értékelések között a Kopárok és a szintén itt álló Szeplőtlen fogantatás kápolna, így ha valaki ide kirándul, jó eséllyel mind a két látnivalóban gyönyörködhet. Pontosabban leginkább a Kopárok szikláin körbetekintve a panorámában fog gyönyörködni, ami 360 fokos és valóban csodálatos.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 34 városban járt márFelfedező - 48 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagság
Kihagyhatatlan 2022. július 22.a párjával járt itt
A Budaörsi Kopárok (Kő-hegy, Odvas-hegy, Út-hegy) egy elég klassz kirándulóhely. Itt van a híres Kőhegyi-kápolna is. Gyerekkel is könnyedén bejárható.
Budaörsi Kopárok Budaörs - EgyébBudaörsi Kopárok Budaörs - EgyébBudaörsi Kopárok Budaörs - EgyébBudaörsi Kopárok Budaörs - Egyéb