Zeneakadémia Budapest

Zeneakadémia Budapest
Zeneakadémia BudapestZeneakadémia Budapest
Zeneakadémia BudapestZeneakadémia Budapest

Zeneakadémia Budapest bemutatkozása

A magyar zenei felsőoktatás legjelentősebb intézménye a budapesti 6. kerület egyik legismertebb épülete, amely a hazai hangversenyélet legfőbb és legjelentősebb színtere. Számos koncerten és hangversenyen, valamint épületlátogatáson is részt vehetnek az érdeklődők.

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Nyugdíjas kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd
Prémium Hotel Panoráma Siófok - Ébredj, Balaton!
Ébredj, Balaton!
2024.05.17-ig
Prémium Hotel Panoráma Siófok

Zeneakadémia Budapest vélemények

Kihagyhatatlan 2024. április 14.egyedül járt itt
A hazai hangversenyélet egyik legjelentősebb helyszíne, ahogy nagyon helyesen írja a wikipedia. Az 1904-1907 között épült csodás szecessziós épület a VI. kerületben, a Liszt Ferenc téren található, a Zeneakadémia is a művész-zseni nevét viseli, aki a Zeneakadémia első elnöke volt (ami nem eben az épületben működött még akkoriban, hiszen ez az épület csak kb.
Zeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - Egyéb
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 76 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1067 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. január 14.a párjával járt itt
Hajdanán évekig volt bérletem a Zeneakadémiára egy barátnőmmel, aztán az életünk változott, zsúfoltabb lett, így mostanára évtizedek is elteltek, hogy nem jártam ott. Közben a Liszt Ferenc tér és a Király utca sarkán álló reprezentatív épületet mintegy 10 évvel ezelőtt felújították, újranyitották, kíváncsi voltam hát a megújult koncertközpontra.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 277 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. január 5.a párjával járt itt
2022 karácsonya előtt jártam először a Zeneakadémián a Magyar Rádió Gyermekkórusának karácsonyi hangversenyén, ami a Nagyteremben került megrendezésre. Elképesztően gyönyörű a terem, a hatalmas orgona megvilágítása fantasztikus és nem utolsó sorban az akusztika, hangzás is tökéletes.
Zeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - Egyéb