Zeneakadémia Budapest

A kijelzett darabszámba és átlagba beszámítjuk partneroldalunkon, a Szállásvadász.hu oldalon leadott értékeléseket is. Ott lehetőség van szöveg nélkül is értékelni. Az ilyen (kizárólag pontozásos) értékelések nem kerülnek megjelenítésre.
3. helyezett
Zeneakadémia BudapestZeneakadémia Budapest
Zeneakadémia BudapestZeneakadémia Budapest
45 fotó

Zeneakadémia Budapest bemutatkozása

A magyar zenei felsőoktatás legjelentősebb intézménye a budapesti 6. kerület egyik legismertebb épülete, amely a hazai hangversenyélet legfőbb és legjelentősebb színtere. Számos koncerten és hangversenyen, valamint épületlátogatáson is részt vehetnek az érdeklődők.

3 vendég értékelése alapján

Kihagyhatatlan
Érdekes
Kihagyható
Időpazarlás
Kihagyhatatlan

3 vélemény
Láttad már a nyereményjátékunkat?Megnézem, nyerni szeretnék!
Népszerű szállások a környéken
Ensana Thermal Aqua Hévíz - Wellness élmények all inclusive ellátással
Wellness élmények all inclusive ellátással
2024.12.23-ig
2024.12.20-ig
Aura Hotel Balatonfüred
50.915 Ft / 2 fő / éj-től félpanzióval

Zeneakadémia Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3366 helyen első értékelőNépszerű író - 2499 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96436 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. április 14.egyedül járt itt
A hazai hangversenyélet egyik legjelentősebb helyszíne, ahogy nagyon helyesen írja a wikipedia. Az 1904-1907 között épült csodás szecessziós épület a VI. kerületben, a Liszt Ferenc téren található, a Zeneakadémia is a művész-zseni nevét viseli, aki a Zeneakadémia első elnöke volt (ami nem eben az épületben működött még akkoriban, hiszen ez az épület csak kb.
Itt fényképeztem:
Zeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - Egyéb
Még több kép (18 db) >>
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 65 városban járt márFelfedező - 82 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1170 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2024. január 14.a párjával járt itt
Hajdanán évekig volt bérletem a Zeneakadémiára egy barátnőmmel, aztán az életünk változott, zsúfoltabb lett, így mostanára évtizedek is elteltek, hogy nem jártam ott. Közben a Liszt Ferenc tér és a Király utca sarkán álló reprezentatív épületet mintegy 10 évvel ezelőtt felújították, újranyitották, kíváncsi voltam hát a megújult koncertközpontra.
Még több kép (15 db) >>
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 283 feltöltött kép
Kihagyhatatlan 2023. január 5.a párjával járt itt
2022 karácsonya előtt jártam először a Zeneakadémián a Magyar Rádió Gyermekkórusának karácsonyi hangversenyén, ami a Nagyteremben került megrendezésre. Elképesztően gyönyörű a terem, a hatalmas orgona megvilágítása fantasztikus és nem utolsó sorban az akusztika, hangzás is tökéletes.
Zeneakadémia Budapest - EgyébZeneakadémia Budapest - Egyéb