Akademia Italia Budapest

Akademia Italia Budapest
Akademia Italia BudapestAkademia Italia Budapest
Akademia Italia BudapestAkademia Italia Budapest

Akademia Italia Budapest bemutatkozása

Egy kis Olaszország Budapest szívében - így emlegetik az éttermet. Ez nem csak a gondosan válogatott alapanyagokból készült remek mediterrán fogásoknak köszönhető, hanem annak is, hogy rengeteg sokszínű programot, moziesteket, nyelvkurzusok és még számos más rendezvényt tartanak itt. Legutóbb például a tésztakészítés rejtelmeibe avatták be az érdeklődőket.

Hunguest Hotel Gyula - Napi ár fürdőbelépővel
Hotel Yacht Siófok - Pünkösd
Hotel Yacht Siófok

Akademia Italia Budapest vélemények

Kiváló 2018. november 20.a párjával járt itt
A hely nem változott az utolsó látogatás óta. A minőség standard, olasz ízek, olasz színvonalon. Az árak egy vidéki, igazi olasz étteremmel összehasonlítva sem nevezhetőek túlzottnak,ha tetszik ha nem ez a fővárosunk, és a bazilika mellett van a hely. A hely hangulata egy igazi pörgős olasz étteremhez hasonló, egy kicsit kevesebb olasz vendéggel.
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2018. március 19.a párjával járt itt
Párommal voltunk itt 1 hete. Az ételek jók voltak, csak az adagokhoz nem kaptunk nagyítót. Ezzel szemben az árak indokolatlanul magasak. Szerintem a Bazilikát is beleszámolták. A szuflé egyenes botrányos volt. Jelezték, hogy 10 percet várni kell rá. 30 perc múlva megérkezett a frissen sült , jó tömör piskóta.
2016. december 16., kollégákkal járt itt
A Bazilika tőszomszédságában lévő olasz étteremben az első alkalommal tavaly ősszel elég nagyot csalódtunk, így ha rajtam múlt volna a választás, nem ide jöttem volna. Viszont több kollégám kifejezetten kedveli, ők kisebb-nagyobb rendszerességgel megfordulnak itt, és az olasz munkatársak szerint valóban tradicionális olasz ételeket kínálnak.
Akademia Italia Budapest - Étel/italAkademia Italia Budapest - Étlap/itallapAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - Étel/italAkademia Italia Budapest - Étel/italAkademia Italia Budapest - Étel/italAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - MosdóAkademia Italia Budapest - MosdóAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - Étel/italAkademia Italia Budapest - Étel/italAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - Étel/italAkademia Italia Budapest - Étlap/itallapAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - Külső képAkademia Italia Budapest - Külső képAkademia Italia Budapest - Étlap/itallapAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - Étel/italAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - Külső képAkademia Italia Budapest - Étel/italAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - Külső képAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - BelsőAkademia Italia Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt márNépszerű író - 24 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 186 feltöltött kép
2016. július 26.barátokkal járt itt
Barátnőmmel jártunk az étteremben, megkóstoltuk a bruschetta válogatást, mely 3 különböző ízű, elég méretes kenyérke volt. Miután az volt a célunk, hogy minél többféle olasz ízzel találkozzunk, utána egy 3 féle tésztából álló fogást rendeltünk és ebben sem csalódtunk.
Akademia Italia Budapest - Étel/italAkademia Italia Budapest - Étel/italAkademia Italia Budapest - Egyéb
Gyenge 2016. július 9.a párjával járt itt
Sziasztok! Jártam Olaszországban, több városban is kóstoltam ott az olaszok nemzeti ételeiket, így van összehasonlítási alapom. Nos, amit itt kapunk az egy elit környék, szép és tágas étterem, ami vonzza a turistákat. Az árak is ennek megfelelőek.
Gyenge 2016. január 1., kollégákkal járt itt
A Bazilika szomszédságában idén nyílt olasz étterem. Nagy alapterületű, az utcaszinten étterem, ezen belül a középső részeken látványkonyha és piaci pultszerű kiszolgáló részek, míg a pinceszinten olasz specialitásokat árusító üzlet működik.