Ape Regina Budapest

04.25-10.13.
Danubius Hotel Marina Balatonfüred

Ape Regina Budapest vélemények

2020. szeptember 6.egyedül járt itt
Pár éve működő olasz étterem a Nyugati tér szomszédságában. Alapvetően egy all you can eat, azaz svédasztalos koncepcióban működő, főleg olasz ételeket kínáló étterem, viszont hétköznap ebédidőben ebédmenüt is kínálnak, amely egy napi levest és tésztát vagy pizzát foglal magában 2190 Ft-ért.
Ape Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - Étel/italApe Regina Budapest - Étel/italApe Regina Budapest - Étel/italApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - MosdóApe Regina Budapest - MosdóApe Regina Budapest - MosdóApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - Étlap/itallapApe Regina Budapest - Étlap/itallapApe Regina Budapest - Külső képApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - Étel/italApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - BelsőApe Regina Budapest - EgyébApe Regina Budapest - Külső képApe Regina Budapest - EgyébApe Regina Budapest - Étlap/itallapApe Regina Budapest - Külső kép
Átlagos 2019. november 25., kollégákkal járt itt
Hétköznap, egy céges vacsora keretében jártam itt. Az étel kínálatot kevésnek találtam, az olasz ízeket, amire számítottam, nem kaptam meg. Az általam fogyasztott ételek ízetlenek voltak. A tenger gyümölcseiből alig volt választék. A kiszolgálás kifogástalan volt. Az egész mosdó valamitől nagyon ragadt. Mást vártam ettől a helytől.
Kiváló 2018. január 28.a párjával járt itt
Péntek délutáni kései bédre tértünk be. a Dizájn és a tisztaság, valamint a felszolgálás kifogástalan. Az ételek nem rosszak, de mintha nélkülöznék az olasz ízeket és a választék sem lehet fenére ülni. Legnagyobb kifogásunk a tenger termékeinek teljes hiánya volt. .
Mindezt feledteti a pincérek hozzáértése . kedvessége.
Ha erre fogunk járni ismét betérünk és ezt ajánljuk másoknak is.
2017. január 16., kollégákkal járt itt
Decemberben a vezetőség ezt a helyet választotta céges karácsonyi rendezvényhez. Mikor meghallottam, hogy olasz étterembe fogunk menni, nagyon megörültem, hiszen nyáron ott Olaszországban töltöttem a nyaralásom, így nagyon vártam, hogy Budapesten újra ehessek a kedvenceimből.
Ezüst fokozatú értékelő
Gyenge 2016. november 14.családjával járt itt
Családi ebédre mentünk ide, nagy várakozással telve. Számomra nagyon nagy csalódást okozott, több szempontból is. A készételek választéka nagyon kevés, és igen íztelen, mondhatni semmi különös. A frissen sültek egy kabaré határát súrolja, mert egyszerre csak 3 darabot sütnek, de azok is kb fél falatnyi, tehát ne várjon senki egy szelet csirkemellet, vagy halat, hanem mondjuk egy 3 X 3 cm-es darabot.
Gyenge 2016. március 17.barátokkal járt itt
A jellegzetes olasz ízek nagy kedvelőjeként azonnal felkaptam a fejem, amikor először hallottam Budapest első olasz ételeket kínáló all you can eat étterméről. Mivel szeretek többféle ételből szemezgetni és egy étkezés során szívesen megkóstolok több ételt is, mondhatni várakozásokkal telve mentem el a szívemnek kedves ízvilágú étterembe.
Ape Regina Budapest - Étel/italApe Regina Budapest - Étel/italApe Regina Budapest - Étel/italApe Regina Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. március 6.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves, de nem gondolom, hogy megér egy ilyen ebéd 6. 000 Ft-ot. Zömmel focaccia van különböző feltétekkel, amivel hamar jól lehet lakni, és nem túl költséges étel. Tengeri herkentyű elég kevés volt, 1 féle hal, rák és calamari. Édességben szinte mindegyik valamilyen krém, csak az öntet különbözik.