Arriba Taqueria - Széna tér Budapest

Wellness pihenés félpanzióval
Portobello Hotel Esztergom

Arriba Taqueria - Széna tér Budapest vélemények

Átlagos 2019. február 27.egyedül járt itt
Az Arriba Taqueria egy jó pár éve működő mexikói étteremlánc, több egységgel a városban. Ez a Széll Kálmán téri éttermük is évek óta üzemel ugyanezen a helyen. A beltér fiatalos, a személyzet és a vendégkör szintén, rajtam kívül mindenki egyetemistának nézett ki. A beltér egyszerű, a csupasz falakon vidám feliratok, képek, mexikói minták.
Arriba Taqueria - Széna tér Budapest - Külső képArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Étel/italArriba Taqueria - Széna tér Budapest - EgyébArriba Taqueria - Széna tér Budapest - EgyébArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Étel/italArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Étlap/itallapArriba Taqueria - Széna tér Budapest - MosdóArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - EgyébArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Étel/italArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Külső képArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Külső képArriba Taqueria - Széna tér Budapest - EgyébArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Étlap/itallapArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Étlap/itallapArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Külső képArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Külső kép
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2019. február 20.a párjával járt itt
Egy hétköznap kora délután jártam a párommal az étteremlánc Széna téri éttermében, amikor nem voltak sokan, rögtön sorra kerültünk. Az étterem önkiszolgáló, a pultnál kell kikérni az ételt, ami viszonylag rövid idő alatt elkészül. Párommal nem vagyunk jártasak a mexikói konyhában, de a kiszolgáló készségesen elmondta, hogy a falra kiírt étlap mit is takar.
Arriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - EgyébArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Étel/italArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - EgyébArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Mosdó
Kiváló 2016. december 15.családjával járt itt
Az Arriba Taquierra kifejezetten jó élményem volt. Este tértünk be ide az öcsémmel, mert még volt némi idő a vonatig, ami a Déliből indult, rendeltünk némi sört (Dreher pohár 330) és mellé sajttal töltött rántott jalapenot (1290) valamint taquitos-t (1090), remélem jól írom a nevét. Hozzá persze mártásokat.
Arriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Étel/italArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Étel/italArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Étel/italArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Étel/italArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - EgyébArriba Taqueria - Széna tér Budapest - BelsőArriba Taqueria - Széna tér Budapest - Étel/ital