Asli Indonéz Étterem Budapest

Hotel Kumánia Kisújszállás

Asli Indonéz Étterem Budapest vélemények

2076
Átlagos 2022. október 27.egyedül járt itt
Az úgy volt, hogy elmentem egy bánatos gyroszos mellett, nem volt hozzá kedvem. A sarkon volt valami ázsiai ígéret, de az bezárt. Hát majd lődörgök valahol itt a Kolosy téren, aztán csak akad valami. . . Aztán egyszer csak a radar forogni kezdett a fejemen, hogy hopp, hopp, meg sziréna, álljunk csak meg, itt egy indonéz étterem!
Asli Indonéz Étterem Budapest - EgyébAsli Indonéz Étterem Budapest - Étel/italAsli Indonéz Étterem Budapest - Étel/italAsli Indonéz Étterem Budapest - Étel/italAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - EgyébAsli Indonéz Étterem Budapest - Étel/italAsli Indonéz Étterem Budapest - Étlap/itallapAsli Indonéz Étterem Budapest - Étlap/itallapAsli Indonéz Étterem Budapest - Étlap/itallapAsli Indonéz Étterem Budapest - EgyébAsli Indonéz Étterem Budapest - Étlap/itallapAsli Indonéz Étterem Budapest - Egyéb
Átlagos 2020. szeptember 13.egyedül járt itt
Hirdetésben olvastam, hogy nyílt egy új autentikus indonéz étterem Budapesten. Helyileg a Kolosy téri üzletház eldugott belső pincehelyiségében, az utcáról sosem találtam volna meg. A belső udvarra betérve már volt egy útbaigazító tábla, amely a lefelé vezető lépcső irányába mutatott.
Asli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - Étel/italAsli Indonéz Étterem Budapest - Étlap/itallapAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - Étel/italAsli Indonéz Étterem Budapest - Étel/italAsli Indonéz Étterem Budapest - Étel/italAsli Indonéz Étterem Budapest - MosdóAsli Indonéz Étterem Budapest - MosdóAsli Indonéz Étterem Budapest - EgyébAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - Étlap/itallapAsli Indonéz Étterem Budapest - Étlap/itallapAsli Indonéz Étterem Budapest - Étlap/itallapAsli Indonéz Étterem Budapest - Étlap/itallapAsli Indonéz Étterem Budapest - Étlap/itallapAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - BelsőAsli Indonéz Étterem Budapest - Étel/ital