Bábelék Étterem Budapest

Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló - Hőforrás napok
Hőforrás napok
Hotel Hőforrás Hajdúszoboszló

Bábelék Étterem Budapest vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt márFelfedező - 45 helyen első értékelőNépszerű író - 51 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. február 15.egyedül járt itt
Ma végre eljutottam Pestújhely nevezetes önkiszolgáló éttermébe. Nagy várakozással mentem, és nem kellett csalódnom. Maga az épület, az étterem kívülről nem túl csábító, de belül teljesen rendben. Nem túl hivalkodó belül sem, de tágas és sok asztal elfér benne. Kell is, mert ugyan koradélután mentem, de még a csúcsidőn túl is elég szép forgatom volt.
Kiváló 2018. október 13.a párjával járt itt
A fiamtól hallottam erről az étteremről. Tegnap 10. 13-án próbaképpen rendeltünk ebédet 2 főre. Levest, főételt, sütit. Ámulva láttam, hogy mekkora nagy adagokat kaptunk, de nem is ez a lényeg, hanem minden étel meleg volt és nagyon-nagyon jó. Az ebédből bőven jutott még a fiamnak is vacsorára. Köszönöm a gyors kiszállítást és a finom ebédet.
2017. augusztus 31.a párjával járt itt
A 15. kerületben jártunk, és egy Éttermet kerestünk. Többen is a
Bábelék Éttermet javasolták. A gyümölcsleves nagyon finom volt,
Marhapörkölt nokedlival akkora adag, alig bírtuk megenni. Itt
biztosan senki sem távozik éhesen! Ár-érték arány nagyon jó, aki
éhes,nyugodtan menjen Bábelékhez,nem fog csalódni!
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2016. december 27.egyedül járt itt
A 15. kerület kertvárosi, családi házas részén, a városközponttól meglehetősen távol található, de mégis városszerte elég nagy ismertségre szert tett étkezde. Leginkább a hatalmas adagokról váltak híressé és közkedveltté a nagyevők körében. A hely nagyon egyszerű, engem vidéki gyártelepen lévő üzemi étkezdére emlékeztetett kívülről és belülről is.
Bábelék Étterem Budapest - Külső képBábelék Étterem Budapest - Külső képBábelék Étterem Budapest - BelsőBábelék Étterem Budapest - Étel/italBábelék Étterem Budapest - BelsőBábelék Étterem Budapest - Étel/italBábelék Étterem Budapest - MosdóBábelék Étterem Budapest - Étel/italBábelék Étterem Budapest - Étel/ital
Gyenge 2016. június 1.gyerekekkel járt itt
Szombati menűs helyet kerestem a családommal Budapest XV. kerületében. Az interneten találtam erre a helyre, amelyről csupa jót olvastam, azt hogy itt jó ízű hatalmas adag ételeket adnak. Az étterem kívülről nem túl bizalomgerjesztő, belül egy fokkal jobb, de még így is csak az átlag alatti kategóriába esne.
Kiváló 2016. április 17.barátokkal járt itt
Csak éhes embereknek, ide ebédelni járnak az emberek, és nem a mártás pöttyökben gyönyörködni. Ez az étterem tényleg egy olyan hely, hogy ha valakit a jó szerencse / vagy ismerőse/ ide vezérel, akkor nem felejti el ,és újra meg újra visszatér. Az ételek ár érték viszonya teljesen rendben van.
Kiváló 2016. február 5.gyerekekkel járt itt
Aki még nem ismeri simán elmenne az étterem mellett, mert nem túl feltűnő látvány bár a táblája azért észrevehető. Viszont ha egyszer ettél náluk biztosan visszatérő vendég leszel. Ne ess kétségbe akkor se ha nagy a sor mert nagyon flottul, gyorsan megy a kiszolgálás a pultnál és legalább van időd elolvasni a sok étel nevét, merthogy embertelen nagy a választék.
Kiváló 2015. augusztus 8.a párjával járt itt
Elfogult vagyok, egy jó étellel engem (is) le lehet venni a lábamról. Itt pedig nem csak egy jó étel található. Azt még nem mondhatom, hogy mindenük kiváló -- mindent még nem kóstoltam végig, de amit eddig itt rendeltem az több mint jó volt. A mennyiségekre még a legnagyobb étvágyúaknak sem lehet panasza, az ár/érték arány több mint szolíd, az ebéd menüik is bőségesek.