Bangkok Thai Étterem Budapest

Hotel Nagyerdő Debrecen

Bangkok Thai Étterem Budapest vélemények

2076
2024. április 7.a párjával járt itt
Valamilyen szempontból jobb, valamilyen szempontból meg nem. Szokásos történet, színházból jövünk haza későn este, 23 óra körül ért véget a Katonában a darab, na, menjünk végig a Veres Pálnén, hátha akad még egy falat. . . szombat este, április, és a város ki van halva. Minden zárva, ember alig.
Bangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - EgyébBangkok Thai Étterem Budapest - Étel/italBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2022. március 17.a párjával járt itt
A Váci utca mellett kis eldugott utcában , egy pincében található az étterem, már sokszor elsétáltunk előtte, most jött el az idő a kipróbálására. Az étterembe lépve erős doh szag fogadott, később megszokta az ember, ez a pince hátránya. A pincérek itt magyarok, egy idősebb úr és egy középkorú hölgy.
2019. november 12.a párjával járt itt
A szomszédos masszázsszalon csomagajánlata tartalmazott étkezést 2 fő részére, az ételek finomak és frissek voltak, a kiszolgálás kedves. A párom és én is csak ismerkedünk a thai ízekkel, de nem csalódtunk, ízletes volt. A helynek is van egy sajátos hangulata. A mosdó tiszta volt, érdekes a sok thai dekoráció. A wifit nem próbáltuk, beszélgettünk. Gyorsan megérkeztek az ételeink.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 216 feltöltött kép
2019. szeptember 28.barátokkal járt itt
Egy eldugott kis utcában, a Fővám tér és a Veres Pálné utca közelében található ez a thai étterem. Egy barátnőmmel jártam ott hétköznap délben, amikor nem voltak sokan, bőven volt üres asztal. Az étterem egy pincehelyiség, ami nagyon hangulatos a sok távol-keleti díszítés miatt.
Bangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - Étel/italBangkok Thai Étterem Budapest - Étel/italBangkok Thai Étterem Budapest - Étel/italBangkok Thai Étterem Budapest - Belső
2076
Átlagos 2019. augusztus 23.egyedül járt itt
Évek óta eszem pho-t, búnt, rament vietnami, japán, Kínai, thai, de már mindenféle éttermekben, ma behúztam a gyengét. Igaz, kevésbé hangzatos volt a neve, azt hiszem, különlegesen ízesített thai leves, és a leves elfogyasztásától tettem függővé a további fogásokat, lévén, izgalmas a hely nagyon. Mit is mondjak. . .
2017. szeptember 4.egyedül járt itt
Évek óta működő thai étterem a Fővám tér közelében egy csendes utcában, amely azonban nem szerepel a gasztro-guide-ok hasábjain, de alaposabban utánaolvasva az étterem értékeléseknek, sok pozitív véleményt találtam róluk. A berendezés és az étlap is autentikus thai, a felszolgálók azonban magyarok.
Bangkok Thai Étterem Budapest - Étel/italBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - Étel/italBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - MosdóBangkok Thai Étterem Budapest - MosdóBangkok Thai Étterem Budapest - MosdóBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - MosdóBangkok Thai Étterem Budapest - Étlap/itallapBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - Étel/italBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - Étel/italBangkok Thai Étterem Budapest - Étlap/itallapBangkok Thai Étterem Budapest - Külső képBangkok Thai Étterem Budapest - Étlap/itallapBangkok Thai Étterem Budapest - Étlap/itallapBangkok Thai Étterem Budapest - Étlap/itallapBangkok Thai Étterem Budapest - Étlap/itallapBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - EgyébBangkok Thai Étterem Budapest - Étlap/itallapBangkok Thai Étterem Budapest - Külső képBangkok Thai Étterem Budapest - Étlap/itallapBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - BelsőBangkok Thai Étterem Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. november 7.barátokkal járt itt
Volt kollégákkal egy tökéletes baráti vacsorát szerveztünk ide. Kedves kiszolgálás, finom, változatos ételek, mindenki megtalálta a számára neki valót (legyen az békacomb, rák, csirke vagy kacsa). Az ételek tálalása szép, látványos. A desszertek is nagyon finomak voltak. Ár-érték arányban jó a hely, csak ajánlani tudom másoknak is. Fogunk meg ide jönni!
Kiváló 2015. március 3.gyerekekkel járt itt
Kirándulás közben betértünk szuper finom a konyha a felszolgalas kedves. Ajanlom mindenkinek
Bangkok Thai Étterem Budapest - Étel/ital
Bangkok Thai Étterem Budapest a térképen
1056 BudapestSó u. 3.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • kisállat bevihető • parkolási lehetőség
H-V
ázsiai, thai