Bao Box Budapest
1114 Budapest, Móricz Zsigmond körtér 10.

Bao Box Budapest a térképen

Bao Box Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2019. októberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. október 3.
Kínai Street Food, A lány (nem kínai), aki kiszolgált, kedves volt, segítőkész, szívesen beszélgetett is közben, egészen pontosan inkább tájékoztatott, amikor érdeklődtem. Marhahúsos golyócskával kezdtem, hagyományos evőeszközzel. Rendkívül szimpatikus, hogy a nyelükkel kifelé állnak az evőeszközök a tartóban! De pálcikát is kérhetsz, persze. . .

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2017. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. július 12.
Kedvezményes kuponnal próbáltam ki az új étkezdét. 3 szabadon választott Bao, 1 tetszés szerinti szósz és tea volt az ajánlat. Teriyaki csirkéset, currys csirkéset és rákos batyut kértem, mogyorószósszal. A helyiség teljesen alkalmatlan az ételek helyben fogyasztására. Csöpp kis kukszli, pár asztallal, amikhez a sorban állók kényszerűen nekinyomakodnak, bár ha ülne ott valaki, talán tartanának tőle egy lépés távolságot.
Cegléd
Gyöngyös

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. december 4.
A Bao Box a közelmúltban 2 helyen is nyitott ázsiai street food gyorséttermet, egyet a Kolosy téren, a másikat szintén Budán, a Móricz Zsigmond körtéren. A dizájn fiatalos, modern, egyszerű. Az ételválaszték nincs túlbonyolítva, a kirakatban és bent is részletesen elmagyarázzák, hogy milyen ételeket kínálnak, szöveges és rajzos magyarázatokkal is.
Mezôkövesd
Deszk
Battonya
Létavértes

2016. novemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. november 27.
A Bao boxba a minap délben ültem be, egyedül voltam az egész helyen, úgy tűnik, a bao műfaj nem nyerő ezen a vidéken vagy a helynek nem elég jó a reklámja. (Érdekes, hogy az V. kerületi Baotifulba alig jutottunk ételhez, pedig azt még megtalálni is nehéz. )
Ettem egy shi take gombás sertéshúsos baot (279), valamint klasszikus batyut (279 ft 3 db), ha nem tévedek azt nevezik dim sumnak.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Jagelló Business Hotel
2019.11.18. - 2020.02.16.
Sipito Pihenőpark
Pilis
4 nap/3 éjszaka 21.165,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznótorral, szauna használattal, retro discoval, parkolással
2019.12.29. - 2020.01.01.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 13.121 - 13.694,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.11.30.
Duna Parti Vendégházak
Szigetbecse
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.11.18. - 2020.11.18.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Royal Club Hotel Budapest
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Vissza nem térítendő ajánlat félpanzióval (1 éjtől)
Kedvezményes pihenés (1 éjtől)

Bao Box BudapestX