gemgeza

gemgeza adatlapja

Regisztráció2013.04.23
Utoljára itt2019.01.17

Kiváló 2013. április 23.családjával járt itt
Családdal kerestük fel a helyet, finom ízek és kellemes környezet várt. Barátságos kiszolgálás, különlegességek. A város központjában van, gyors sétára a fő látványosságoktól. Ugyan mi a cukrászdában jártunk, de láttam, hogy étterem is tartozik hozzá, napi menüvel, egy alkalommal ezt is kipróbáljuk a családdal!
Kiváló 2018. május 29.gyerekekkel járt itt
Kellemes, tiszta, ízléses hely házias ízvilág, kedvező árak és változatos kínálat! Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki a Keleti pályaudvar közelében keresi a hazai konyha ízeit olcsón, kellemes környezetben. Fél 12-kor még nem volt sor, de 10 perccel később már néhány perces várakozást okozhatott a sok érdeklődő :-) Természetesen ez kellemetlenséget nem okoz, de kalkulálni kell vele.
2014. július 7.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már a szállodában, ez alkalommal gyermekeinkkel töltöttünk el 5 napot. Tartalmas programok, jó pihenés, kellemes élmények, finom ízek. Kisgyermekeseknek kifejezetten ajánlom a jól felszerelt, kiváló munkatársakkal működő Mókaland Játszóházat. Színvonalas programok kicsiknek-nagyoknak egyaránt.