Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

3,3
vendéglő
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest
Bécsiszelet Vendéglő - József körút BudapestBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
12.23-27.
Gotthard Hotel Szentgotthárd

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest vélemények

Szörnyű 2016. február 4.barátokkal járt itt
Az eset 2016. 01. 31-én történt 14:45-kor. Két vasárnapi program között nem akartunk hazamenni, ezért gondoltuk, hogy meglévő kuponunkat is felhasználva a Bécsiszelet vendéglőben (VIII. József krt. 63. ) ebédelünk. Hangsúlyozom: hárman voltunk egy kupon birtokában, tehát bőven lett volna „a la carte” fogyasztás a kuponon felül is.
Kiváló 2013. április 29.a párjával járt itt
Kedves Bécsi szelet vendéglő Dolgozói! Az interneten sajnos nem sok jót olvastam a vendéglőről, A feleségemmel voltunk 2013 április 28-án vasárnap délben. Kellemesen éreztük magunkat. A kiszolgálás udvarias volt. Egy kétszemélyes bécsiszelet tálat ettünk,az étel kifogástalan volt. Véleményünk szerint nem ez volt az utosó,hogy a ebben a vendéglőben jártunk.
2013. május 13.a párjával járt itt
Párommal egy hangulatos vasárnap délután tértünk be ide ebédelni. Szokásunk utánanézni az éttermeknek (stb. ), mielőtt elmegyünk lemeózni. :) Az ételekről jót hallottunk és ezt ott jártunkkor is megtapasztaltuk. A hatalmas adagok mellett az ízvilág is szuper, már aki a hagyományosabb, autentikus ízkombinációkat kedveli.
Kiváló 2013. május 9.a párjával járt itt
Valentin napon vitt el a párom ebbe az étterembe, és nagyon megtetszett! A pincér nagyon aranyos volt, amikor meglátta, hogy van nálam egy rózsa (amit korábban páromtól kaptam) gyorsan elvitte az asztalt díszítő művirágot, és hozott a helyére egy vázát, amibe beletette a rózsámat, így nekünk volt a legszebb az asztalunk.
Szörnyű 2016. október 20.barátokkal járt itt
Tegnap este 5 főre foglaltam asztalt. A lenti helységben szerettünk volna leülni. A kiválasztott asztal melletti padon lévő párna nem volt a helyére igazítva,jócskán lelógott a padról ami nem volt látható, ezért majdnem a pad mellé ültem. Az asztalon lévő bordó színű kiegészítő terítő minden bizonnyal látott már jobb napokat is, de ez nem az a nap volt.
Gyenge 2016. március 15.barátokkal járt itt
Az étterem hangulata katasztrófa, a személyzet se tesz hozzá sokat. Az ételek ízvilága közepes, a választék szegényes, az árak viszont irracionálisan magasak cserébe. Kuponokkal igyekeznek csábítgatni a vendégeket, de ezek is csak egyszeri alkalomra jók, mert az ember hamar rájön, hogy az "apró betűs" részben leírt feltételek alapján jó, ha a végén 10% kedvezményt kapsz.
2082
2018. december 4.egyedül járt itt
Évekig dolgoztam egy háztömbbel arrébb, így aztán hetente-kéthetente bebotlottam ide. Nem voltak rossz emlékeim. Valaha stucchúst is kínáltak ezen a helyen, nem minden nap volt, de ha igen, jó kis kaland volt egy strucc-steaket enni. Vagy hét éve volt tulajdonosváltás, sok dolog megváltozott, de a dizájn alapjában nem.
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Külső képBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - BelsőBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Belső
Átlagos 2016. február 29.barátokkal járt itt
Teljesen retró hangulat volt. Foglalás nélkül is le tudtunk ülni délben négyen, viszont majd egy órát vártunk 3 rántott húsra körettel, és egy salátára. Jól laktam, de nem mondanám, hogy jó az ár-érték arány. Mindenki számoljon azzal, hogy egy borjú bécsi szelet 1600 Ft, és nincs az árban köret. Így egy ebéd alsó hangon 2000 Ft.
Szörnyű 2019. február 7.a párjával járt itt
Mivel nagyon kedveljük a rántott húst és több Bécsi szelet vendéglőben voltunk már és nagyon jókat ettünk a kuponos oldalon [moderálva - a szerk. ] vásároltam egy Bécsi tál 50%-os kupont. A feltétele ital fogyasztás volt, de természetes ez nem jelentett gondot, mert máskor is fogyasztunk innivalót az étkezéshez.
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Étlap/itallapBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Étel/italBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest - Étlap/itallap
Gyenge 2017. január 30.barátokkal járt itt
Tegnap mi is vendégei voltunk az étteremnek. A kiszlgálás rendben volt, de az ételek nem igazán jöttek be. A német krumpli saláta egy borzalom volt. A leves sós. A Bécsi szelet sem igazán izlett. Kicsit retro az étterem. Többször biztosan nem megyek és nem is ajánlom másnak. Az ár érték arányhoz túl drága. 15000. - ft fizettünk egy kétfogásos ebédre 4 főre. Volt benn e 4 korsó sör.
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest a térképen
1085 BudapestJózsef körút 63.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető
magyar, nemzetközi