Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

3,3
vendéglő
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest
Bécsiszelet Vendéglő - József körút BudapestBécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest

Hotel Villa Völgy Eger - Napi ár reggelis ellátással
2024.12.30-ig
Barrico Thermal Hotel Demjén

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest vélemények

Átlagos 2016. február 26.a párjával járt itt
Az étterembe lépve gyerekkori emlékek törtek rám. Pont így néztek ki azok a kisvendéglők, ahová az átlagos családok is bármikor betérhettek egy kis pacalra, rántott velőre. Ugyanaz a berendezés, lambéria, azok az abroszok. Most divat a retro, ezt a jelzőt rá lehet húzni mindenre, ami régies, de a Bécsiszeleten látszik, hogy nem direkt alakították ki ezt a stílust, csak egyszerűen "úgy maradt".
2015. március 7.gyerekekkel járt itt
Nagyon udvarias,segítőkész kiszolgálás,finom ételek,kedvező ár,különösen a bonuszok felhasználása miatt.Óriás adagok!Kedvező a külön gyerek menü,valamint a gyerekeknek van etetőszék is.
Egy negatívum,hogy nem lehet kártyával fizetni.
A berendezés valamint az egész hely kicsit retro hangulatot áraszt.
Átlagos 2014. augusztus 27.a párjával járt itt
08. 23-án jártam a férjemmel az étteremben. Mivel nem pestiek vagyunk, de az ajánlat tettszett, ezért döntöttünk úgy, hogy a amelyik napon a városban leszünk, itt ebédelünk. Egyszer voltunk, úgy gondolom elég volt. Nem tettszett, hogy a terítő pecsétes, morzsás volt.
Szörnyű 2014. július 18.gyerekekkel járt itt
Mi is kupont vásároltunk és össze szerettük volna kötni egy születésnap megünneplésével. Mi is úgy jártunk mint Bajajani és családja: bár üres volt megérkezésünkkor az étterem és volt előzetes foglalásunk, meg kellett várnunk a pincért amíg utána kérdezett és helyet foglalhattunk.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2014. április 30.a párjával járt itt
Véletlenül két kupont vettünk, ezért két alkalommal látogattuk meg a helyet. Az első alkalommal Bécsi tálat ettünk. Kiváló volt. Élmény számba menő bécsi szelet, kiváló ízű roston sült fűszeres csirkemell és remek rántott sajtok valamint rizs és sült krumpli volt a tálon. Fenséges volt! ! ! Aztán a második alkalom tegnap 2014 április 29.
2013. október 16.gyerekekkel járt itt
Visszatérő vendégek vagyunk itt, mert imádjuk a hatalmas szelet rántott húst. Az ételben eddig még nem csalódtunk,mindig finom volt. A kiszolgálás udvarias,kedves. Az étterem külleme közepesnek mondható,a díszítésnek föltett fali matricák nem szépek és valahogy nem is illenek oda. Nem kellemes a szemnek. De amikor kihozzák az ételt szerencsére már csak arra kell figyelni.
Kiváló 2019. január 11., kollégákkal járt itt
Gazdag levesek, jó minőségű, jól elkészített húsok, nagy adagok. A normál méretű bécsi szelettel el sem bírtam volna, kicsit kértem, de levessel együtt így is bőven jóllaktam. A bécsi szeletet amúgy is érdemes megkóstolni. A felszolgálók kedvesek, az ételek gyorsan elkészülnek.
2017. június 14.a párjával járt itt
Kuponos ajánlat útján jutottunk el erre a helyre. Többször is megfordultunk már itt. Nem az a vendéglő, ahol puccos ruhában ehetünk, puccos ételeket. Kicsi és nagyon egyszerű, de finomak az ételek. Tipikusan olyan hely, ahova munka közben ebédelni, vagy otthoni főzés helyett ugranék le vacsorázni. A mosdó kicsit lepukkadt.
2016. február 4.családjával járt itt
A József körúti Bécsi szelet Vendéglőben mi mást is ehettünk volna, ha nem Bécsi szeletet ? Asztalt előre kell foglalni, ezzel mindenki számoljon. Az adagok nagyok voltak, bár a hús picit rágós és a terítő sem volt teljesen tiszta. Emberek vagyunk, hibázhatunk, bár ezt nem mindenki nézi jó szemmel.
Gyenge 2014. szeptember 15.barátokkal járt itt
Pár évvel ezelőtt jártunk már itt, és nagyon jó emlékeink voltak, így külföldi vendégeinket ide vittük vacsorázni. Kár volt. A régi minőségnek nyoma sem volt. A bécsi szeletek nagyok, de ízetlenek voltak, a bécsi saláta pocsék, ami főtt krumpli leöntve olívaolajjal, mellette fehér/vörös káposzta.
Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest a térképen
1085 BudapestJózsef körút 63.
• légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető
magyar, nemzetközi
Wellness Hotel Szindbád