Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest
1085 Budapest, József körút 63.

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest a térképen

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest értékelése:

vendéglő
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség, gyerekmenü ...
Visa, EC/MC

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest képei

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel nagyon kedveljük a rántott húst és több Bécsi szelet vendéglőben voltunk már és nagyon jókat ettünk a kuponos oldalon [moderálva - a szerk. ] vásároltam egy Bécsi tál 50%-os kupont. A feltétele ital fogyasztás volt, de természetes ez nem jelentett gondot, mert máskor is fogyasztunk innivalót az étkezéshez.

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Gazdag levesek, jó minőségű, jól elkészített húsok, nagy adagok. A normál méretű bécsi szelettel el sem bírtam volna, kicsit kértem, de levessel együtt így is bőven jóllaktam. A bécsi szeletet amúgy is érdemes megkóstolni. A felszolgálók kedvesek, az ételek gyorsan elkészülnek. A hangulat kicsit retró az ízlésemnek, de ez nem vont le semmit az élvezeti értékből.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 4. - 2 látogató hasznosnak vélte
Évekig dolgoztam egy háztömbbel arrébb, így aztán hetente-kéthetente bebotlottam ide. Nem voltak rossz emlékeim. Valaha stucchúst is kínáltak ezen a helyen, nem minden nap volt, de ha igen, jó kis kaland volt egy strucc-steaket enni. Vagy hét éve volt tulajdonosváltás, sok dolog megváltozott, de a dizájn alapjában nem. A felső meg az alsó szint két külön világ most is.

2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Kuponos ajánlat útján jutottunk el erre a helyre. Többször is megfordultunk már itt. Nem az a vendéglő, ahol puccos ruhában ehetünk, puccos ételeket. Kicsi és nagyon egyszerű, de finomak az ételek. Tipikusan olyan hely, ahova munka közben ebédelni, vagy otthoni főzés helyett ugranék le vacsorázni. A mosdó kicsit lepukkadt.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegnap mi is vendégei voltunk az étteremnek. A kiszlgálás rendben volt, de az ételek nem igazán jöttek be. A német krumpli saláta egy borzalom volt. A leves sós. A Bécsi szelet sem igazán izlett. Kicsit retro az étterem. Többször biztosan nem megyek és nem is ajánlom másnak. Az ár érték arányhoz túl drága. 15000. - ft fizettünk egy kétfogásos ebédre 4 főre.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tegnap este 5 főre foglaltam asztalt. A lenti helységben szerettünk volna leülni. A kiválasztott asztal melletti padon lévő párna nem volt a helyére igazítva,jócskán lelógott a padról ami nem volt látható, ezért majdnem a pad mellé ültem. Az asztalon lévő bordó színű kiegészítő terítő minden bizonnyal látott már jobb napokat is, de ez nem az a nap volt.

2015. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az étterem hangulata katasztrófa, a személyzet se tesz hozzá sokat. Az ételek ízvilága közepes, a választék szegényes, az árak viszont irracionálisan magasak cserébe. Kuponokkal igyekeznek csábítgatni a vendégeket, de ezek is csak egyszeri alkalomra jók, mert az ember hamar rájön, hogy az "apró betűs" részben leírt feltételek alapján jó, ha a végén 10% kedvezményt kapsz.

2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Teljesen retró hangulat volt. Foglalás nélkül is le tudtunk ülni délben négyen, viszont majd egy órát vártunk 3 rántott húsra körettel, és egy salátára. Jól laktam, de nem mondanám, hogy jó az ár-érték arány. Mindenki számoljon azzal, hogy egy borjú bécsi szelet 1600 Ft, és nincs az árban köret. Így egy ebéd alsó hangon 2000 Ft.

Útközben TOP fotófeltöltő
2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe lépve gyerekkori emlékek törtek rám. Pont így néztek ki azok a kisvendéglők, ahová az átlagos családok is bármikor betérhettek egy kis pacalra, rántott velőre. Ugyanaz a berendezés, lambéria, azok az abroszok. Most divat a retro, ezt a jelzőt rá lehet húzni mindenre, ami régies, de a Bécsiszeleten látszik, hogy nem direkt alakították ki ezt a stílust, csak egyszerűen "úgy maradt".

2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 4.
A József körúti Bécsi szelet Vendéglőben mi mást is ehettünk volna, ha nem Bécsi szeletet ? Asztalt előre kell foglalni, ezzel mindenki számoljon. Az adagok nagyok voltak, bár a hús picit rágós és a terítő sem volt teljesen tiszta. Emberek vagyunk, hibázhatunk, bár ezt nem mindenki nézi jó szemmel.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
City Hotel Ring
2 nap/1 éjszaka 8.587 - 20.608,- Ft/fő/éj között: önellátással
2021.03.11. - 2022.12.28.
Faházas Villapark
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 12.900,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, üdvözlőitallal, fürdő és wellness-részleg használattal, parkolással
2021.01.02. - 2021.12.23.
Opera Garden Hotel & Apartments
3 nap/2 éjszaka 23.170,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.12.22. - 2021.12.27.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 17.680,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2021.12.31.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 20.225,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, cocktail kuponnal, wellness-részleg használattal, masszázs kedvezménnyel, sportolási lehetőségekkel, parkolással
2021.04.20. - 2021.11.30.
Grand Hotel Esztergom
2 nap/1 éjszaka 18.648 - 27.972,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, az Aquasziget Élményfürdő és Wellness világ korlátlan használatával, nyereményjátékkal
2021.07.01. - 2021.07.31.
Krisztina Szálláshely
Szigetszentmiklós
2 nap/1 éjszaka 7.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2021.06.23. - 2021.12.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 39.299,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.14. - 2021.08.31.
Sashalom Hotel
2 nap/1 éjszaka 5.000,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.08.01. - 2021.12.31.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.066 - 18.306,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2021.07.01. - 2023.03.15.
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 6.698 - 8.415,- Ft/fő/éj között: ellátás nékül
2019.03.22. - 2022.01.02.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 19.100,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő és gyümölcstál bekészítéssel, üdvözlőitallal, wellnessrészleg használattal, kedvezményes masszázzsal, fürdőköntös és törölköző bekészítéssel, parkolással
2021.05.01. - 2021.12.20.

Szállodák Budapest környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Nyár a tavon óriási gyermekkedvezménnyel (min. 2 éj)
Exkluzív nyári ajánlat, amivel nyerhet is! (1 éjtől)
Bánki wellness nyaralás (min. 2 éj)

Bécsiszelet Vendéglő - József körút BudapestX