Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest
1085 Budapest, József körút 63.

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest a térképen

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest értékelése:

vendéglő
magyar, nemzetközi
kisgyermekes családokat szívesen fogad, légkondícionált helyiség, vegetáriánus ételválaszték, asztalfoglalási lehetőség, gyerekmenü ...
Visa, EC/MC

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest képei

Bécsiszelet Vendéglő - József körút Budapest vélemények

2019. januárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. február 7. - 1 látogató hasznosnak vélte
Mivel nagyon kedveljük a rántott húst és több Bécsi szelet vendéglőben voltunk már és nagyon jókat ettünk a kuponos oldalon [moderálva - a szerk. ] vásároltam egy Bécsi tál 50%-os kupont. A feltétele ital fogyasztás volt, de természetes ez nem jelentett gondot, mert máskor is fogyasztunk innivalót az étkezéshez.

2018. decemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. január 11.
Gazdag levesek, jó minőségű, jól elkészített húsok, nagy adagok. A normál méretű bécsi szelettel el sem bírtam volna, kicsit kértem, de levessel együtt így is bőven jóllaktam. A bécsi szeletet amúgy is érdemes megkóstolni. A felszolgálók kedvesek, az ételek gyorsan elkészülnek. A hangulat kicsit retró az ízlésemnek, de ez nem vont le semmit az élvezeti értékből.
Budaörs
Ábrahámhegy

2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 4. - 1 látogató hasznosnak vélte
Évekig dolgoztam egy háztömbbel arrébb, így aztán hetente-kéthetente bebotlottam ide. Nem voltak rossz emlékeim. Valaha stucchúst is kínáltak ezen a helyen, nem minden nap volt, de ha igen, jó kis kaland volt egy strucc-steaket enni. Vagy hét éve volt tulajdonosváltás, sok dolog megváltozott, de a dizájn alapjában nem. A felső meg az alsó szint két külön világ most is.

harnas1207 TOP étteremértékelő
2016. novemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2017. június 14.
Kuponos ajánlat útján jutottunk el erre a helyre. Többször is megfordultunk már itt. Nem az a vendéglő, ahol puccos ruhában ehetünk, puccos ételeket. Kicsi és nagyon egyszerű, de finomak az ételek. Tipikusan olyan hely, ahova munka közben ebédelni, vagy otthoni főzés helyett ugranék le vacsorázni. A mosdó kicsit lepukkadt.

2017. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2017. január 30. - 1 látogató hasznosnak vélte
Tegnap mi is vendégei voltunk az étteremnek. A kiszlgálás rendben volt, de az ételek nem igazán jöttek be. A német krumpli saláta egy borzalom volt. A leves sós. A Bécsi szelet sem igazán izlett. Kicsit retro az étterem. Többször biztosan nem megyek és nem is ajánlom másnak. Az ár érték arányhoz túl drága. 15000. - ft fizettünk egy kétfogásos ebédre 4 főre.

2016. októberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. október 20. - 3 látogató hasznosnak vélte
Tegnap este 5 főre foglaltam asztalt. A lenti helységben szerettünk volna leülni. A kiválasztott asztal melletti padon lévő párna nem volt a helyére igazítva,jócskán lelógott a padról ami nem volt látható, ezért majdnem a pad mellé ültem. Az asztalon lévő bordó színű kiegészítő terítő minden bizonnyal látott már jobb napokat is, de ez nem az a nap volt.

2015. márciusban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. március 15. - 3 látogató hasznosnak vélte
Az étterem hangulata katasztrófa, a személyzet se tesz hozzá sokat. Az ételek ízvilága közepes, a választék szegényes, az árak viszont irracionálisan magasak cserébe. Kuponokkal igyekeznek csábítgatni a vendégeket, de ezek is csak egyszeri alkalomra jók, mert az ember hamar rájön, hogy az "apró betűs" részben leírt feltételek alapján jó, ha a végén 10% kedvezményt kapsz.

2016. januárban, barátokkal járt itt
Értékelt: 2016. február 29. - 2 látogató hasznosnak vélte
Teljesen retró hangulat volt. Foglalás nélkül is le tudtunk ülni délben négyen, viszont majd egy órát vártunk 3 rántott húsra körettel, és egy salátára. Jól laktam, de nem mondanám, hogy jó az ár-érték arány. Mindenki számoljon azzal, hogy egy borjú bécsi szelet 1600 Ft, és nincs az árban köret. Így egy ebéd alsó hangon 2000 Ft.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 26. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az étterembe lépve gyerekkori emlékek törtek rám. Pont így néztek ki azok a kisvendéglők, ahová az átlagos családok is bármikor betérhettek egy kis pacalra, rántott velőre. Ugyanaz a berendezés, lambéria, azok az abroszok. Most divat a retro, ezt a jelzőt rá lehet húzni mindenre, ami régies, de a Bécsiszeleten látszik, hogy nem direkt alakították ki ezt a stílust, csak egyszerűen "úgy maradt".

zsoci8888 TOP szállásértékelő
zsoci8888 TOP étteremértékelő
zsoci8888 TOP egyébhely értékelő
2015. májusban, családjával járt itt
Értékelt: 2016. február 4.
A József körúti Bécsi szelet Vendéglőben mi mást is ehettünk volna, ha nem Bécsi szeletet ? Asztalt előre kell foglalni, ezzel mindenki számoljon. Az adagok nagyok voltak, bár a hús picit rágós és a terítő sem volt teljesen tiszta. Emberek vagyunk, hibázhatunk, bár ezt nem mindenki nézi jó szemmel.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Hotel Ibis Budapest Heroes Square
4 nap/3 éjszaka 10.523 - 13.555,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.470,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.01.28.
Visegrád Vendégház
6 nap/5 éjszaka 11.245,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
3 nap/2 éjszaka 29.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, jégkrém fogyasztással, programokkal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.07.01. - 2019.08.25.
Erzsébet Királyné Szálloda
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 14.124 - 14.606,- Ft/fő/éj között: választható ellátással, wellness részleg és fitneszterem használattal, internet elérhetőséggel
2016.11.23. - 2020.06.30.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 16.041 - 17.767,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2020.06.30.
Vadrózsa Panzió
3 nap/2 éjszaka 4.667,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2020.06.25.
Öreg Halász Hotel & Étterem
Tát
Napi árak, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2019.06.25. - 2019.12.17.
Bagolyvár Étterem & Vendégház & Wellness
Inárcs
Akár 1 éjszaka 13.490,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, törölköző bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.02. - 2019.09.30.
Panni Pihenőház
3 nap/2 éjszaka 4.000,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással
2019.06.29. - 2020.06.25.
Amadeus Szálloda
2 nap/1 éjszaka 7.129 - 10.370,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, internet elérhetőséggel
2019.03.25. - 2020.12.31.
Abacus Business & Wellness Hotel
Herceghalom
3 nap/2 éjszaka 17.500,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, masszázzsal, wellness kuponnal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.01.17. - 2019.12.29.

Szállodák Budapest környékén
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Hotel Bellevue Budapest
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)
Nyári wellness napok (min. 2 éj)
Nyári ajánlat (min. 2 éj)

Bécsiszelet Vendéglő - József körút BudapestX