Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest
1027 Budapest, Margit körút 6.

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest a térképen

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest értékelése:

magyar, osztrák
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség, étel elvitelre, éttermi csekk elfogadás ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest bemutatkozása

1993-ban nyitott meg Budapesten az első Bécsiszelet Vendéglő.
Kezdettől fogva óriási siker a hazai vendégek körében a hatalmas méretű rántott szelet, amelyet egy különleges salátával kínálunk vendégeinknek.
A főváros számos pontján ... Tovább >>
1993-ban nyitott meg Budapesten az első Bécsiszelet Vendéglő.
A főváros számos pontján megtalálhatók vagyunk.
Legyen a vendégünk!

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Ahogy belép az ember, valami különösen nyomasztós szag csapja meg az orrát. Nem konyhaszag, az más. . talán a dohszaghoz áll közel, de ez nem egy pince, mitől lenen itt az? De mindenesetre nem valami étvágygerjesztő. Egyedül voltam, egy elég kényelmetlen sarokba préseltem be magam, önként eltávolodva a belső élettől, a kirakatból figyeltem közben az esőben szomorkodó Margit körutat.

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 24.
Egy sima menü ebédre gondoltam betérek na az itt nincs ellenben pesti árak voltak nem az a jo kis hely ahol 1100bol kapsz 1 jokiscsezse levest es 1 kis főételt. 1 rantott camamberr ettem sultkrumplival afonya szosszal kolával és 2100at fizettem na ennyit nem ért a dolog. Meglepet 1 csőves kinézetu emberke a pultban koricalt lehet a tulaj de ha igen nagyon igenytelen oltozeke volt zavaro volt a semmitevese.

2016. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Nagyon fincsi volt minden:)
Nagy adagok voltak korrekt, gyors kiszolgálás. Minden rendben volt, jól éreztük magunkat és igazán jó áron
is volt. Személy szerint egy mátrai borzacskát ettem céklasalival:)
Korrekt házias kisvendéglő, ebben a kategóriában amit kell az tudja,
bátran merem ajánlani bárkinek.
Cegléd
Gyöngyös

2016. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Alacsony színvonalú, kifejezetten gyenge étterem, amely a Bécsiszelet vendéglők sorában - az általam eddig meglátogatottak közül - a leggyengébbnek bizonyult. Az étteremből még csukott ajtón keresztül is dől kifelé a használt - túlságosan sokat használt - olajszag, bent ez csak fokozódik.

2015. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. november 30.
Gondoltuk, hogy ha a bécsiszelet a specialitásuk, akkor minimum ezt tudják jól elkészíteni! Hát nem. Küllemre még csak megfelelő lett volna, azonban elfelejtették előtte besózni a húst és benne hagyták az inakat, amit aztán nem lehetett elvágni, és amikor az ember bekap egy ilyet. . . . hát a gusztusa is elmegy az ételtől.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Az áraikhoz képest az ételek minősége szörnyű! ! ! A fetasajttal töltött gombafejek SAVANYÚAK a CESAR salátának nevezett valaminek semmi köze a Cesar salátához a diszités a tányéron látszott,hogy nem frissen volt szeletelve,szégyen hogy ilyen ár érték mellett még van aki oda bemegy. A hely vasárnaphoz képes amikor nem akkora a forgalom koszos és zsiros asztalokkal és székekkel várt minket.

voti TOP szállásértékelő
voti TOP egyébhely értékelő
2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legjobb étterem, ahol tényleg emberként bánnak velünk! Udvarias felszolgálás, elérhető ára, állandó akciók és kellemes légkör jellemzi ezt a helyet! De a többi Bécsi szelet étteremben is ugyanez található. Megőrizték a többéves szokásukat, nem változtak, hanem inkább fejlődtek! ! ! Mindenkinek tudom ajánlani, aki egy jót szeretne enni, olcsón.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 12.
Nagyon tetszett, hangulatos kis étterem. Az ételek finomak,nagy a választék, a névvel ellentétben nem csak bécsi szeletet lehet rendelni, mindenféle étel megtalálható az étlapon. A pincérek udvariasak, a kiszolgálás gyors. Személyes kedvencem az óriás bécsi szelet, ami olyan óriási, hogy pizzásdobozban szállítják házhoz, valamint a krumplisaláta.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.008 - 64.730,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
3 nap/2 éjszaka 13.244,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.10.29. - 2020.11.01.
Atlantic Hotel
3 nap/2 éjszaka 8.150 - 67.580,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással
2007.01.01. - 2021.02.28.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Inárcs
3 nap/2 éjszaka 14.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, sportolási lehetőségekkel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2017.01.14. - 2020.12.23.
Full Moon
2 nap/1 éjszaka 5.558 - 15.030,- Ft/fő/éj között: választható ellátással
2019.11.01. - 2021.10.25.
Libra Hotel
Veresegyház
4 nap/3 éjszaka 15.800,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, desszerttel, Medvepark belépővel, wellness-részleg használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.18. - 2020.08.24.
Nádas Tó Park Hotel
Vasad
3 nap/2 éjszaka 20.453 - 25.650,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness és tófürdő használattal, játszóház használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.06.12. - 2020.08.31.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 18.819 - 30.549,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.06.18. - 2020.12.22.
Jagelló Business Hotel
2020.06.03. - 2020.09.01.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Kedvezményes pihenés min. 2 éjszaka félpanzióval
Napi árak reggelis ellátással - teljes előrefizetéssel (1 éjtől)

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút BudapestX