Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest
1027 Budapest, Margit körút 6.

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest a térképen

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest értékelése:

magyar, osztrák
magyar, angol, német
hitelkártya elfogadás, légkondícionált helyiség, asztalfoglalási lehetőség, étel elvitelre, éttermi csekk elfogadás ...
Visa, EC/MC, Amex
Dreher Classic

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest bemutatkozása

1993-ban nyitott meg Budapesten az első Bécsiszelet Vendéglő.
Kezdettől fogva óriási siker a hazai vendégek körében a hatalmas méretű rántott szelet, amelyet egy különleges salátával kínálunk vendégeinknek.
A főváros számos pontján ... Tovább >>
1993-ban nyitott meg Budapesten az első Bécsiszelet Vendéglő.
A főváros számos pontján megtalálhatók vagyunk.
Legyen a vendégünk!

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest képei

Szállások Budapest városában
Wellness csomagok Budapest városában

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. márciusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. március 3.
Ahogy belép az ember, valami különösen nyomasztós szag csapja meg az orrát. Nem konyhaszag, az más. . talán a dohszaghoz áll közel, de ez nem egy pince, mitől lenen itt az? De mindenesetre nem valami étvágygerjesztő. Egyedül voltam, egy elég kényelmetlen sarokba préseltem be magam, önként eltávolodva a belső élettől, a kirakatból figyeltem közben az esőben szomorkodó Margit körutat.

2018. februárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. február 24.
Egy sima menü ebédre gondoltam betérek na az itt nincs ellenben pesti árak voltak nem az a jo kis hely ahol 1100bol kapsz 1 jokiscsezse levest es 1 kis főételt. 1 rantott camamberr ettem sultkrumplival afonya szosszal kolával és 2100at fizettem na ennyit nem ért a dolog. Meglepet 1 csőves kinézetu emberke a pultban koricalt lehet a tulaj de ha igen nagyon igenytelen oltozeke volt zavaro volt a semmitevese.

2016. novemberben, üzleti partnerrel járt itt
Értékelt: 2016. november 7.
Nagyon fincsi volt minden:)
Nagy adagok voltak korrekt, gyors kiszolgálás. Minden rendben volt, jól éreztük magunkat és igazán jó áron
is volt. Személy szerint egy mátrai borzacskát ettem céklasalival:)
Korrekt házias kisvendéglő, ebben a kategóriában amit kell az tudja,
bátran merem ajánlani bárkinek.
Egerszalók
Kôszeg
Gyöngyös
Nagykovácsi

2016. januárban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2016. március 20. - 2 látogató hasznosnak vélte
Alacsony színvonalú, kifejezetten gyenge étterem, amely a Bécsiszelet vendéglők sorában - az általam eddig meglátogatottak közül - a leggyengébbnek bizonyult. Az étteremből még csukott ajtón keresztül is dől kifelé a használt - túlságosan sokat használt - olajszag, bent ez csak fokozódik.

2015. novemberben, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2015. november 30.
Gondoltuk, hogy ha a bécsiszelet a specialitásuk, akkor minimum ezt tudják jól elkészíteni! Hát nem. Küllemre még csak megfelelő lett volna, azonban elfelejtették előtte besózni a húst és benne hagyták az inakat, amit aztán nem lehetett elvágni, és amikor az ember bekap egy ilyet. . . . hát a gusztusa is elmegy az ételtől.

2015. júliusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2015. július 26.
Az áraikhoz képest az ételek minősége szörnyű! ! ! A fetasajttal töltött gombafejek SAVANYÚAK a CESAR salátának nevezett valaminek semmi köze a Cesar salátához a diszités a tányéron látszott,hogy nem frissen volt szeletelve,szégyen hogy ilyen ár érték mellett még van aki oda bemegy. A hely vasárnaphoz képes amikor nem akkora a forgalom koszos és zsiros asztalokkal és székekkel várt minket.

voti TOP szállásértékelő
voti TOP egyébhely értékelő
2014. áprilisban, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. április 22. - 1 látogató hasznosnak vélte
Az egyik legjobb étterem, ahol tényleg emberként bánnak velünk! Udvarias felszolgálás, elérhető ára, állandó akciók és kellemes légkör jellemzi ezt a helyet! De a többi Bécsi szelet étteremben is ugyanez található. Megőrizték a többéves szokásukat, nem változtak, hanem inkább fejlődtek! ! ! Mindenkinek tudom ajánlani, aki egy jót szeretne enni, olcsón.

2013. szeptemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2014. március 12.
Nagyon tetszett, hangulatos kis étterem. Az ételek finomak,nagy a választék, a névvel ellentétben nem csak bécsi szeletet lehet rendelni, mindenféle étel megtalálható az étlapon. A pincérek udvariasak, a kiszolgálás gyors. Személyes kedvencem az óriás bécsi szelet, ami olyan óriási, hogy pizzásdobozban szállítják házhoz, valamint a krumplisaláta.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Opera Garden Hotel & Apartments
3 nap/2 éjszaka 17.175,- Ft/fő/éj ártól: választható ellátással, szauna használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Hotel Stáció Wellness & Konferencia
3 nap/2 éjszaka 11.725 - 23.725,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitness terem használattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.30. - 2021.06.30.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 19.085,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, korlátlan italfogyasztással kávégépből, minibár fogyasztással, wellness-részleg használattal, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.01.11. - 2021.12.23.
Fenyőharaszt Kastélyszálló
Verseg
3 nap/2 éjszaka 21.000,- Ft/fő/éj ártól: teljes ellátással, disznóvágás programmal, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szabadidős szolgáltatásokkal, disznótoros csomaggal, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.10.26. - 2021.02.17.
Green Garden Plus Apartman
3 nap/2 éjszaka 7.286,- Ft/fő/éj ártól: ellátás nélkül, parkolással, kerthasználattal, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2021.04.01. - 2021.04.05.
Tó Wellness Hotel
Bánk
3 nap/2 éjszaka 23.524 - 31.724,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és fitnesz terem használattal, kézműves foglalkozással, csónakázással, játszószoba használatával, parkolással, internet elérhetőséggel
2021.06.01. - 2021.08.31.
Expo Congress Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.269 - 26.737,- Ft/fő/éj között: önellátással, szauna és fitneszterem használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.
Estilo Fashion Hotel
2 nap/1 éjszaka 6.773 - 33.110,- Ft/fő/éj között: önellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.08.14. - 2022.10.23.
Sztár Motel és Étterem
Balassagyarmat
2 nap/1 éjszaka 7.500,- Ft/fő/éj ártól: önellátással
2020.10.21. - 2022.10.31.

Szállodák Budapesten és környékén
Vital Hotel Nautis Budapest
Szépia Bio & Art Hotel Budapest
A Szépia Bio és Art Hotel a főváros nyugati kapujában helyezkedik el, a gyönyörű,...
Tóparti pihenés (min. 2 éj)
Családi kikapcsolódás (1 éjtől)
1 éjszaka Zsámbékon (1 éjszaka)

Bécsiszelet Vendéglő - Margit körút BudapestX