Beerstro14 Budapest

Beerstro14 Budapest
Beerstro14 BudapestBeerstro14 Budapest
Beerstro14 BudapestBeerstro14 Budapest

Beerstro14 Budapest bemutatkozása

A Beerstro 14 csapján prémium és kraft söröket kóstolhatunk. Ide érdemes többször betérni, hiszen folyamatosan változó csaplistával várják a vendégeket. 2022. február 15-étől új helyen, a Károlyi utcában találhatjátok meg.

Hotel Freya Zalakaros - Senior ajánlat
Senior ajánlat
Hotel Freya Zalakaros
Club Tihany Hotel - Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
Napi árak félpanziós ellátással - teljes előrefizetéssel
03.28-11.03.
Club Tihany Hotel
Ambient Hotel Sikonda - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Beerstro14 Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 264 városban járt márFelfedező - 3337 helyen első értékelőNépszerű író - 2496 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 95065 feltöltött kép
Átlagos 2022. január 1.barátokkal járt itt
Nyári kocsmatúra keretében kerestük fel ezt a helyet, amely a Palotavárosban a Nagykörút és a Kis Salétrom utca sarkán található. A hely neve arra utal, hogy 14 sörcsapon kínálják a prémium és kraft söröket, folyamatosan változó kínálat szerint. A nyári estén este 10 után igen élénk volt a forgalom, belül hangoskodás, kaotikus zűrzavar, embertömeg fogadott bennünket.
Beerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - EgyébBeerstro14 Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2401 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 24966 feltöltött kép
Kiváló 2021. július 27.barátokkal járt itt
A Beerstro14-be eddig többször is betértem, de csak sörözni. A legjobb magyar főzdéktől tartanak csapon tucatnyi főzetet s további félszázat palackban. A minap a konyhát is kipróbáltuk, egy hamburger és egy adag csirkeszárny erejéig. A burger nem volt rossz, de ha nem sütik át a húst, még jobb lett volna.