Belvárosi Disznótoros Budapest
1053 Budapest, Károlyi Mihály u. 17.

Belvárosi Disznótoros Budapest a térképen

Wellness csomagok Budapest városában

Belvárosi Disznótoros Budapest vélemények

2020. májusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2020. május 10. - 3 látogató hasznosnak vélte
Sokat jártunk ide vásárolni, értékelést is írtam már, az új értékelés indoka a járványhelyzet miatti változások és a személyzet kicserélődése. Utóbbi sajnos negatív hatással járt, barátságtalan, tudálékos új emberek váltották a régi kedves személyzetet. Bemenni a látványpultig sem lehet, a kinti tábla tartalmazza a választékot a foghegyről adott válasz szerint.

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. júliusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2019. július 5.
Ebben a nagy melegben csak egy kis adag sült krumplira vágytam. Nos, itt meg is kaptam, méghozzá igen kiváló minőségben, mindössze 250 Ft-ért.
Ha már bementem, azért szétnéztem. Jól tettem, mert egy igen csodás lecsóval tértem haza.
A kiszolgálás (fiatal lányok) kifejezetten udvarias, sőt, kedves.
Viszont meglepő, hogy nem lehet leülni.

Mobilról küldte. | 2018. decemberben, egyedül járt itt
Értékelt: 2018. december 20.
Semmilyen kiírás nem segít abban, hogy hol kell rendelned a különböző típusú ételeket, így ha rossz helyre állsz, akkor percekig levegőnek néznek, majd amikor rákérdezel, hogy rendelhetsz el, akkor minősíthetetlenül stílusban kioktat a főnökn, hogy miért ide álltam, amikor ez a kiadó hely, viszont egy lépésre lehet rendelni a grill dolgokat.

2018. októberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2018. október 16. - 2 látogató hasznosnak vélte
Közel három éve fedeztük fel az éttermet, azóta szép lassan a kedvencünkké vált, és megérett egy újabb értékelésre különös tekintettel arra, hogy a hely jobbnak bizonyult az első benyomásnál. A választék bőséges , még variálható is, számtalan csirke, disznó és halféle kapható frissen sütve a csevapcsicsáról nem is beszélve.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2017. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. január 9. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Belvárosi disznótoros egy jól kitalált hely. Még akkor is, ha személy szerint rühellem azt amikor állni kell evés közben. Egyáltalában nem szeretek állni, a magasított székeket sem kedvelem, pedig nem vagyok különösebben tériszonyos. 
Viszont az a rendszer, hogy elérhető áron van egy sor készétel, továbbá frissen megsütnek mindenféle pácolt húst, az igen jó.
Cegléd
Gyöngyös

2016. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2016. március 15. - 2 látogató hasznosnak vélte
A Petőfi Irodalmi Múzeumba igyekeztünk 2 kislányommal, amikor persze jött a szokásos óhaj-sóhaj, hogy éhesek. Azt mondták, a Belvárosi Disznótorosból nagyon finom illatok jönnek, úgyhogy be is tértünk. Bent szembesültem csak vele, hogy ez az állópultos-talponállós megoldás nem lesz éppen egyszerű 2 db 115-120 centis ötévessel.

2016. februárban, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. február 10. - 4 látogató hasznosnak vélte
Már többször elsétáltunk az étterem előtt, de csak a napokban próbáltuk ki. Nevével ellentétben hal és szárnyas ételek széles választéka is kapható, az előre lesütött vagy kirántott húsok mellett bepácolt húsok is kaphatók vaslapon kisütve, mint a Trófeákban, csak a választék kisebb. Azért 5 féle csirke , 3 féle hal, borjúbélszín, karaj, szűzérme, és tarja is rendelhető.
Mezôkövesd
Battonya
Létavértes

2015. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2015. május 12. - 1 látogató hasznosnak vélte
A halüzlet és halas büfé valamint húsüzlet és a friss lacipecsenyés kombinációja kiváló ötlet. A Belvárosi disznótoros, mely előkelő 9 Gault Millau ponttal rendelkezik. (Ránézésre ez egyébként sem indokolt, ha már e jeles kalauz egyáltalán osztályoz egy ilyen büfét, akkor a 8 pont untig elég lenne neki – az ételek zöme előre el van készítve, e műfajban sokkal jobbat nyújtó Trófea T betűt kapott, ami 8 pont alatti osztályozást jelent).

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Petneházy Club Hotel
2 nap/1 éjszaka 11.672 - 31.971,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, WIFI internettel
2018.07.05. - 2021.12.22.
Panni Pihenőház
2020.06.06. - 2021.05.28.
Duna Relax Hotel
Ráckeve
5 nap/4 éjszaka 11.792 - 14.449,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, teabárral, szaunaprogramokkal, sportolási lehetőségekkel
2020.01.21. - 2020.12.22.
Vácz Hotel
Napi árak, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.05.28. - 2020.12.31.
Bo18 Hotel Superior
2 nap/1 éjszaka 12.744 - 23.492,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, wellness részleg használattal, internet elérhetőséggel
2019.05.27. - 2021.05.31.
Bazilika alatti Panzió
3 nap/2 éjszaka 12.450,- Ft/fő/éj ártól: reggelis ellátással, üveg bor bekészítéssel, wellness-részleg használattal, fürdőköpeny és törölköző bekészítéssel, parkolással, internet elérhetőséggel
2020.05.29. - 2020.12.31.
T62 Hotel
2 nap/1 éjszaka 16.000 - 22.080,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.05.07. - 2021.09.30.
Szent Orbán Erdei Wellness Hotel
Kóspallag
Napi árak, félpanzióval, parkolással, WIFI-vel
2020.06.03. - 2020.12.20.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 27.484 - 65.871,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.09.30.

Szállodák Budapesten és környékén
Royal Club Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
City Hotel Unió  Budapest
Kedvezményes ár teljes előrefizetéssel (min. 2 éj)
Egy éjszakás wellness félpanzióval
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)

Belvárosi Disznótoros BudapestX