Belvárosi Legenda Budapest

Wellness élmények
Ensana Thermal Hévíz

Belvárosi Legenda Budapest vélemények

2020. október 10.a párjával járt itt
A Legenda Sörfőzde a hazai kézműves sörözők közül nem tartozik éppen a kedvenceink közé, de ha már voltak olyan szívesek és nyitottak egy helyet végre a belvárosban, azért azt érdemesnek tartottuk felkeresni. A Legenda fő bázisán, a 16. kerületben még nem jártam, mert én olyan távolságokra autóval szoktam menni, de akkor ugye nem jön össze a sörözés, szóval eddig erre nem lett volna lehetőség.
Belvárosi Legenda Budapest - Étel/italBelvárosi Legenda Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Legenda Budapest - Étel/italBelvárosi Legenda Budapest - Étel/italBelvárosi Legenda Budapest - Étel/italBelvárosi Legenda Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2019. április 2.a párjával járt itt
Nagy várakozással tekintettem a kiruccanás elé, születésnapi ajándékként adtam. Elsőre furcsák voltak a magas asztalok és padok, nem is értettük igazán miért jó. Nyitásra érkeztünk, így rajtunk kívül még nem volt senki. A pultos zárva tábla mellett kinn cigizett a bejárat előtt és csak akkor dobta el és nyitott ki mikor meguntuk a várakozást és egyértelművé tettük, hogy 4 óra elmúlt és mi bizony odavárunk.
Kiváló 2019. március 1.barátokkal járt itt
Egy kedves jóbarátom mesélte február elején, hogy a Legenda saját kocsmát nyitott a buli negyedben, annak is a fő utcáján, a Kazinczy utcában. Szerencsére pár napra rá a fővárosba vitt az utam, s persze nem hagytam ki e jó kis sörözőt. Jó nosztalgikus élmény volt itt lenni, az zavart, hogy magasított székeik vannak. De sebaj.
Belvárosi Legenda Budapest - Külső képBelvárosi Legenda Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Legenda Budapest - Étlap/itallapBelvárosi Legenda Budapest - BelsőBelvárosi Legenda Budapest - BelsőBelvárosi Legenda Budapest - BelsőBelvárosi Legenda Budapest - Étel/italBelvárosi Legenda Budapest - Étel/ital