Bontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest

Bontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest
Bontxo Tapas Bar & Restaurant BudapestBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest
Bontxo Tapas Bar & Restaurant BudapestBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest

Bontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest bemutatkozása

A Falk Miksa utcában lévő Bontxo Tapas Bar & Restaurant-ban klasszikus tapasokat kínálnak, ahova hétköznap is érdemes betérni, mivel minden héten 4-5 új ételt kóstolhatunk a napi menü kínálatból. A la Carte fogásaik merészebbnek mondhatóak a többi hasonló tematikájú étteremhez képest, hiszen a már jól ismert mediterrán tengeri ételek mellett kipróbálhatjuk a spanyol véres hurkát, vagy a baszk kolbászt is akár.

Ambient Hotel Sikonda - Nyugdíjas ár félpanzióval
Nyugdíjas ár félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd? - Wellness csobbanás előfoglalással
Wellness csobbanás előfoglalással
2025.05.02-ig
Danubius Hotel Bük Bük, Bükfürd?
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - Pelion tavaszi hétköznapi akció
Pelion tavaszi hétköznapi akció
2024.06.13-ig

Bontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2498 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Kiváló 2017. március 31.egyedül járt itt
Régóta szerettem volna már ide eljutni. Autentikus spanyol tapas-bár a Falk Miksa utcában, a Jászai Mari tértől pár méterre. Kis adagok, amelyekből érdemes minél többet összeválogatni és végigkóstolni a kínálatot, ezért érdemesebb nagyobb társasággal menni. A hangulat barátságos, közvetlen.
Bontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - MosdóBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Étel/italBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Étel/italBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Étel/italBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Étel/italBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Étel/italBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - BelsőBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - BelsőBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - BelsőBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Étel/italBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Étel/italBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - EgyébBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - BelsőBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - BelsőBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - EgyébBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - BelsőBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - EgyébBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Étlap/itallapBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Külső képBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2014. január 31.a párjával járt itt
Szeretem a tapas bárokat, szeretek kis adagokat enni, sokfélét és finomat, jó áron. Mindkét Pata Negrat megnéztem és értékeltem, ebből a műfajból sosem lehet elég. Nem csoda, hogy mihelyt hírét vettem az új helynek, első adandó alkalommal meglátogattuk. A Bontxo kellemes tapasbár, galériázott, lent néhány fogás látható is, fent festmények a falon.
Bontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Étlap/itallapBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Étel/italBontxo Tapas Bar & Restaurant Budapest - Belső