Borkonyha Budapest

Napi ár reggelis ellátással
2026.04.01-ig
Hotel Villa Völgy Eger

Borkonyha Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25797 feltöltött kép
Kiváló 2013. október 22.barátokkal járt itt
A Borkonyha a Gault Millau sapkás léttermeink egyike. Márpedig ezekre érdemes odafigyelni, nincsenek sokan. A Borkonyha ebből a mezőnyből is kiemelkedik. Sárközy Ákos séf a legjobbak egyike, érdemes a nevét megjegyezni, fiatal, sokat fogunk még hallani róla. Az étlap persze nem regényhosszúságú, ami pedig van, az friss, megkomponált, izgalmas, a Borkonyhában enni gasztronómia kaland.
Borkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - BelsőBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - EgyébBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - Étel/ital