Borkonyha Budapest

Borkonyha BudapestBorkonyha Budapest

Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló - Spa ajánlat fürdőbelépővel
Spa ajánlat fürdőbelépővel
Hungarospa Thermal Hotel Hajdúszoboszló
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Thermal Hotel Balance Lenti - Balance napok
Balance napok
Thermal Hotel Balance Lenti

Borkonyha Budapest vélemények

Kiváló 2021. június 21.barátokkal járt itt
A Borkonyha volt a harmadik csillagos magyar étterem, mely azóta is őrzi e minősítést. A járvány miatt az étterem idén nyárra cukrászdává alakult. Béres Anett vezetésével desszertcsodákat kínálnak nem olcsón, de mindenki számára elérhető áron, jellemzően 1490 forintért süteményenként.
Borkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - BelsőBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - EgyébBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelő
Átlagos 2018. szeptember 24.barátokkal járt itt
Kb. 1 hete jártam itt külföldi ismerősökkel. Igyekeztünk különleges, máshol nem nagyon kapható ételeket kóstolni. Pl. dámvadgerinc, sáfrányos, kapros halleves, Angus burgonyapürével, szarvasgombával. Mindenkinek nagyon ízlett. A borok tényleg kiválóak. Ami negatívum, hogy az ár-érték arány nem egészen jó.
Kiváló 2018. augusztus 21.a párjával járt itt
Életünk egyik felejthetetlen élménye közé fog tartozni hogy ezen a helyen kettesben ünnepelhettük meg még egyszer férjem születés napját. Ezt a lehetőséget a keresztfiunktól kaptuk meglepetésként de nagyon köszönjük NEKI. A kiszolgálás udvarias, gyors, precíz volt, semmi kifogásolni valót nem tapasztaltunk pedig Mi is érintettek vagyunk a vendéglátásban.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2016. szeptember 8.a párjával járt itt
Harmadik alkalommal jártunk itt, de ezúttal utoljára. Az első két alkalommal elfogadható ételeket kaptunk, volt 1-2 kiemelkedőbb fogás, de tökéletes már akkor sem volt. A kiszolgálás mindig is túl flegma és olyan semmilyen volt, ez azóta sem változott. Az étterem nagyon zsúfolt, az asztalok irtó közel vannak egymáshoz, így a meghittséget el lehet felejteni.
Kiváló 2015. június 6.egyedül járt itt
Ez volt az első látogatásom a Borkonyhában, de biztosan nem az utolsó. Nagyon régóta el szerettem volna már ide jönni, s talán mostanra a Michelin csillag miatti felfokozott érdeklődés is elcsitult valamelyest, azaz nem kell hetekkel hamarabb asztalt foglalni. Bár teraszuk is van, én inkább a benti részt választottam, az ablak mellett kaptam asztalt.
Borkonyha Budapest - BelsőBorkonyha Budapest - BelsőBorkonyha Budapest - BelsőBorkonyha Budapest - EgyébBorkonyha Budapest - EgyébBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - Külső képBorkonyha Budapest - EgyébBorkonyha Budapest - Külső képBorkonyha Budapest - Külső képBorkonyha Budapest - EgyébBorkonyha Budapest - MosdóBorkonyha Budapest - MosdóBorkonyha Budapest - BelsőBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - BelsőBorkonyha Budapest - BelsőBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - Étel/italBorkonyha Budapest - BelsőBorkonyha Budapest - Egyéb
Kiváló 2014. október 31., kollégákkal járt itt
A belvárosban elég eldugva van ez az étterem. Persze mivel célirányosan mentünk ide a híre miatt, hamar megtaláltuk. Az meglepett, hogy milyen kicsi hely. Mivel jó idő volt kint foglaltunk helyet, ami nem biztos, hogy jó ötlet volt, mivel pár méterre az asztal mellett mennek el az autók és majdnem az asztalok között a járókelők.
Kiváló 2014. július 3.gyerekekkel járt itt
Vegyes életkorú és kényes ízlésű társasággal, jelesül a családommal jártunk a Borkonyha étteremben. Teljes arzenált vonultattam fel aggódásból: 5 éves kislányomnak mit tudunk választani? középső fiam, aki a pizzatányér szélén túl nem lát, vajon nem marad-e éhen? idősebbik fiam kényes ínye ezzel szöges ellentétben áll ugyan, de jaj.
Kiváló 2014. június 6.a párjával járt itt
Ha röviden szeretném jellemezni, számomra ez volt a gasztronómia csúcsa ezidáig. A felszolgálók udvariasak, egyik-másik profi borszakértő. Rengeteg hazai boruk van, jobbnál-jobb minőségűek, párat meg is kóstoltunk belőlük. Az étlap nem túl hosszú, viszont az ételek annál kifinomultabbak.
Kiváló 2014. május 30.barátokkal járt itt
Többször volt szerencsém tesztelni az éttermet,még"Michelines kora" előtt.Nem volt zsúfolásig tele,mint most.
Kifogástalan hely,remek modern ételcsodákkal és ízekkel.Újszerű tálalás,de nem elrugaszkodott "másként gondolkodással".
Vendéglátós ismerőseim (kritikusok) sem találtak fogást rajta!!! Gratulálok!
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 24 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
2014. április 15.a párjával járt itt
Mint valószínűleg sokan mások, mi is kíváncsiak voltunk az újonnan Michelin-csillagot kapott helyre, a Borkonyhára. Asztalt foglalni nem könnyű, hiszen az étterem alapterülete elég kicsi. Az asztalok éppen ezért zsúfoltan állnak egymás mellett, különösen a kétfősek. Meghitt beszélgetésre ez az elrendezés nemigen ad lehetőséget.