Briós Kávézó Budapest

1137 Budapest, Pozsonyi út 16.

Briós Kávézó Budapest a térképen

Pomáz
Battonya
Létavértes

2019. márciusban, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2019. március 12.
A Briós remek színvonalas hely, bár őszintén szólva el is feledtem, hogy jártam már itt. Könnyen lehet, hogy tulaj és választékcsere volt, vagy egyszerűen fejlődtek. Tény, hogy most jobb formáját mutatta a hely, mint 4 éve. Jellemző, hogy az egyik legjobb gasztroblog mindenesével futottam össze az emeleten. Ettünk a nagyobbik fiammal egy Rákóczi túrós átiratot – pazar volt!
Budakeszi

1984 hasznos szavazat
2017. májusban, egyedül járt itt
Értékelt: 2017. május 16.
A csaknem 3 évvel ezelőtti nem túl pozitív véleményemet időszerűnek éreztem felülvizsgálni, megerősíteni vagy akár cáfolni az friss tapasztalatok alapján. A Briós évek óta működő, de még mindig trendi és közkedvelt bisztró-kávézó az Újlipótváros verőerének számító Pozsonyi úton. Itt, a Jászai térhez közelebbi szakaszon gyakorlatilag egymást érik a különböző vendéglátó egységek.

2016. áprilisban, egyedül járt itt
Értékelt: 2016. szeptember 1.
Rendkívül barátságos környezetben lévő hangulatos hely. Az ételek minősége az elmúlt években rengeteget romlott,szépen feldíszített cicomázott, de ízük jó indulattal is átlagosnak mondható,az árak budapesti viszonylatban is magasnak mondhatók. Kávé jó minőségű,ára átlagos. Az étterem már kora reggel nyitáskor is piszkos, a padló ragacsos, szöszös,hajszálas, a wc horror.
Mezôkövesd
Pomáz
Battonya
Létavértes

2015. decemberben, a párjával járt itt
Értékelt: 2016. január 13.
A Briós egyike a Pozsonyi út megannyi jó-közepes egységének. Véletlenszerűen leltünk rá, a La Mimosaból igyekeztünk a Szent István körúti postára, mondtam a páromnak, hogy ide azért még jó lenne betérni. Ő már nem volt éhes, de én rendeltem egy süteményt (málnás túrótortát), ami korrekt volt, jó, de nem kiugró.
Budakeszi

1984 hasznos szavazat
2014. szeptemberben, barátokkal járt itt
Értékelt: 2014. szeptember 10. - 1 látogató hasznosnak vélte
A Briósról hallom az egyik legtöbb véleményt a környéken lakó ismerősöktől, pro és kontra, ezek után személyesen is leteszteltem. Bármely napszakban jártam erre, mindig vannak vendégek, jó időben a teraszon is sokan ülnek kinn, de benn is vannak asztalok, és a galérián még egy gyereksarok is van a kicsiknek, azaz a hely mindenképpen gyerek- és családbarát, ez pozitívum.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Klebelsberg Kastély
Akár 1 éjszaka 18.400,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, pezsgő bekészítéssel, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.02.14. - 2019.04.30.
Hotel Charles
2 nap/1 éjszaka 7.779 - 8.344,- Ft/fő/éj között: reggelis ellátással, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.01.01.
Royal Club Hotel
3 nap/2 éjszaka 15.615 - 24.053,- Ft/fő/éj között: félpanziós ellátással, korlátlan wellness részleg használattal, internettel
2019.01.04. - 2020.06.30.
Prestige Hotel Budapest
2 nap/1 éjszaka 16.830 - 21.073,- Ft/fő/éj között: ellátás nélkül, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.03.22. - 2020.03.31.
Teleki-Degenfeld Kastélyszálló
Szirák
4 nap/3 éjszaka 20.887,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, masszázzsal, teke- és teniszpálya használattal, belépővel Hollókőre, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2019.04.19. - 2019.04.22.

Szállodák Budapest környékén
Abacus Business & Wellness Hotel Budapest
Libra Hotel Budapest
Tó Wellness Hotel Budapest
Édes kényeztetés (min. 2 éj)
Húsvéti lazítás (min. 2 éj)
Tavaszi ajánlat 2=3

Briós Kávézó BudapestX