Brunch Bistro Budapest Budapest

Senior pihenés az Alpok lábánál
Hotel Írottkő K?szeg

Brunch Bistro Budapest Budapest vélemények

2021. február 23.a párjával járt itt
A belváros, belvárosában található, -igen forgalmas nyüzsgő, zajos, mint maga a belváros, -igen itt található az étterem. Megjegyzem ugyan itt azaz mellete kb 50m re van a The Poin…Pub ( Koko volt étterem is) így van létjogosultsága. Modern és fiatalos design jellemzi, kedves, udvarias kiszolgálók, tisztaság és impulzív hangulat jellemzi, egyszerű és letisztult, kellemes hangulatú étterem.
Brunch Bistro Budapest Budapest - MosdóBrunch Bistro Budapest Budapest - MosdóBrunch Bistro Budapest Budapest - MosdóBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - Külső képBrunch Bistro Budapest Budapest - Külső képBrunch Bistro Budapest Budapest - Külső képBrunch Bistro Budapest Budapest - Külső képBrunch Bistro Budapest Budapest - Külső képBrunch Bistro Budapest Budapest - Külső képBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - Külső képBrunch Bistro Budapest Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
Kiváló 2019. november 30.barátokkal járt itt
A Brunch bisztróról elolvastam az előző értékelést, érdekes, hogy mennyire másképp láthat néha egy helyet két sokat tapasztalt tesztelő. Nekem nem tűntek túlzónak az árak, tetszett a beltér, két pincérrel volt dolgunk egyik hideg volt és személytelen, de udvarias, a másik meg kedves, kommunikatív.
Brunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - Étel/ital
Gyenge 2019. március 23.egyedül járt itt
Az Arany János utcai metrómegállónál van egy nagy, zebrás kereszteződés, innen lehet átmenni az 5. kerületből a 6-ikba a Zichy és az Ó utca felé. Itt éveken át egy "kétlyukú" - saroküzlet két bejárattal - lepattant ABC üzemelt, nem nagy közönségsikerrel, de időben hosszasan. Nos, ennek a helyén nyílt meg a Brunch Bistro Budapest 2019 elején.
Brunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - MosdóBrunch Bistro Budapest Budapest - MosdóBrunch Bistro Budapest Budapest - Étel/italBrunch Bistro Budapest Budapest - Étel/italBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - BelsőBrunch Bistro Budapest Budapest - Külső képBrunch Bistro Budapest Budapest - Külső kép