Buddha Original - Nagymező utca Budapest

4,3
étterem, gyorsétterem, ételbár
Buddha Original - Nagymező utca Budapest
Buddha Original - Nagymező utca BudapestBuddha Original - Nagymező utca Budapest

Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Hotel Kapitány Sümeg

Buddha Original - Nagymező utca Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2018. november 3.a párjával járt itt
Kuponnal [moderálva - a szerk. ], 49 Sushi helyben fogyasztására neveztünk be párommal. A délelőtt 11-kor vásárolt kuponnal még aznap este 18. 00kor már a lefoglalt asztalunknál vártuk a tálat. Az asztalunktól ráláttunk a séf ténykedésére, így nem értheti panasz a helyet, mert a félórás várakozás alatt, nagyon korrekt tál készült a részünkre.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
2017. december 10.gyerekekkel járt itt
Bónuszbrigádos kuponnal rendeltünk 30 darabos sushi tálat. Ez egy olyan akció volt, amit csak házhoz szállításra lehetett kérni, helyben fogyasztásra nem. Legalább 24 órával hamarabb e-mailben kellett rendelni, illetve további megkötés volt, hogy csak 13. 00 óra után szállítanak ki és csak a város meghatározott kerületeibe, szerencsére a lakhelyünk beleesett az ingyenes kiszállítási körzetbe.
Buddha Original - Nagymező utca Budapest - EgyébBuddha Original - Nagymező utca Budapest - EgyébBuddha Original - Nagymező utca Budapest - EgyébBuddha Original - Nagymező utca Budapest - EgyébBuddha Original - Nagymező utca Budapest - EgyébBuddha Original - Nagymező utca Budapest - EgyébBuddha Original - Nagymező utca Budapest - EgyébBuddha Original - Nagymező utca Budapest - EgyébBuddha Original - Nagymező utca Budapest - EgyébBuddha Original - Nagymező utca Budapest - Egyéb
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2016. december 26.barátokkal járt itt
A Buddha Original hálózatot alapvetően kedvelem akkor is, ha a kiszolgálás nem mindenütt súrolja a tökéletest és akkor finoman fogalmaztam, illetve akkor is, ha néha a zöld koriander témájában némi véleménykülönbség mutatkozik köztem és a felszolgáló között.