Buddha Original Thai Wok & Sushi Bar - Mammut Budapest

Örökifjak 62+
Thermal Hotel Visegrád

Buddha Original Thai Wok & Sushi Bar - Mammut Budapest vélemények

Kiváló 2024. január 18.barátokkal járt itt
Véletlenül fedeztük fel az éttermet, mert a Mammutban inkább a gyorsabb kiszolgálást ismertük. . . . De nem csalódtunk, a lazac variácókat már többször kipróbáltuk és a néhány még magyarul egyébként nem beszélő személyzet mosolyog, ami jót tesz a hely hangulatának. Ha volna elég időm és pénzem, akkor megkóstolnám pár hét alatt az összes ételüket. . .
2094
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 693 városban járt márFelfedező - 2255 helyen első értékelőNépszerű író - 317 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43256 feltöltött kép
2023. április 25.egyedül járt itt
Tegnap du. a Mammutban volt dolgom, aztán, amikor végeztem, levitettem magam valami lifttel meg lépcsőkkel a második szintre, ahol leginkább az éttermek vannak. nem volt semmi eldöntve, ott eszem valamit, ahol kedvet kapok hozzá. Úgy emlékszem, hogy van egymás mellett két gyorsnépszerű, azt hiszem Burger King meg KFC, azok eléggé tele voltak.