Burger House - Lurdy Ház Budapest

Sándor Hotel Pécs
Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Burger House - Lurdy Ház Budapest vélemények

Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Átlagos 2017. november 14.barátokkal járt itt
A mai, átlagos hétköznap egy órakor látogattunk el erre a helyre. Ahogyan az előttem szóló is írta (https://www. ittjartam. hu/budapest/ettermek/burger-house-lurdy-haz/21625-mi-lehetett-az-a-fuszer/) embereket megosztja a hely. A szakember D. Endre elmondta, hogy miért szar a kaja.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Átlagos 2016. december 8.egyedül járt itt
Kíváncsi voltam a helyre, mert megosztó értékeléseket kapott. Engem is megosztott a hely. :(
Tetszett, hogy igyekeznek elkülönülni a tömegétkeztetéstől. A felszolgáló viszonylag gyorsan érkezett. Felvette a rendelést és nézelődhettem tovább. Nemsokára újabb felszolgáló érkezett, hogy felvegye a rendelést - tehát az asztalok nincsenek leosztva.
Burger House - Lurdy Ház Budapest - Külső képBurger House - Lurdy Ház Budapest - Étlap/itallapBurger House - Lurdy Ház Budapest - Étel/italBurger House - Lurdy Ház Budapest - Étlap/itallapBurger House - Lurdy Ház Budapest - Belső
Kiváló 2016. május 19.családjával járt itt
mar tobbszor voltunk burger house ettermkbe. nem csalodtunk egyszer sem bennuk pedig sokszor jartunk naluk.
a lurdyba meg nem voltam de most egész családdal mentünk ide kajálni a hétvégén.
óriási adagok , nagy hamburgerek.
olcsónak nem mondanám de cserebe kiadós kajákat kaptunk.
jól ereztük magunkat es mindenki figyelt ránk.
jo szivvel tudom ajanlani a helyet.
Szörnyű 2016. május 9.a párjával járt itt
Áprilisban jártunk ott férjemmel, amúgy rendszeres látogatói vagyunk a Lurdy étteremnek. Most nagy csalódás volt, amit kaptam . Máskor is kértem csirkés tálat, amire új receptet találtak ki. A bacon szalonna teljesen nyers volt, gusztustalanul nézett ki, vastag zsír, kevés hús, alatta vastag borsréteg, semmi más ízesítés a csirkén, az egésznek nyers kinézete volt, nem volt gusztusosan elkészítve és tálalva.
Átlagos 2016. április 7.egyedül járt itt
A Burger House hálózatot, bevallom, kedvelem, az eddigi két egység alapvetően pozitív nyomot hagyott bennem. Nem így a Lurdy házban működő egység. Az hagyján, hogy a pincér piercinges, szemöldökét nőiesen kiszedő s alighanem festő, nem túl kedves fiatalember, amint ahogy egyébként a többi kollegájából is árad, hogy nem így képzelték el az életüket.
Burger House - Lurdy Ház Budapest - Külső képBurger House - Lurdy Ház Budapest - EgyébBurger House - Lurdy Ház Budapest - Étel/italBurger House - Lurdy Ház Budapest - Külső kép
Átlagos 2016. január 12., kollégákkal járt itt
A Duna Plázában és a Teréz körúton lévő egységeikben már jártam, őszintén szólva egyik sem győzött meg, bár van olyan munkatársam, aki szerint sokkal jobb, mint a Burger King vagy a McDonald's. Mondjuk, ha ezekhez mérem, ha ez lenne az etalon, akkor mondhatjuk, hogy ezeknél egy fokkal jobb, de az igazi kézműves hamburgerek színvonalát véleményem szerint meg sem közelíti.
Ezüst fokozatú értékelőNépszerű író - 21 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 156 feltöltött kép
2016. január 11.a párjával járt itt
Minap a Lurdy Házban volt dolgunk és úgy alakult, hogy elhúzódott az ebédidőbe. Gondoltunk körülnézünk az emeleti éttermek között. A szokásos magyaros, kínai és gyorséttermi kínálat között felfigyeltünk a nagybetűkkel kiírt és óriás fényképekkel hívogató Burger House étteremre.
Burger House - Lurdy Ház Budapest - Étel/italBurger House - Lurdy Ház Budapest - Étel/italBurger House - Lurdy Ház Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 39 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2015. augusztus 12.a párjával járt itt
Moziba menet pillantottam meg a hatalmas fényreklámot, melyen a BURGER HOUSE felirat úszott hatalmas piros betűkkel. Ha ez nincs, talán észre sem veszem a helyet amely az emeleten található. Másnap meg is látogattuk. Szolig egyszerű hely, az étlap sincs túlkombinálva, bár úgy néz ki hamarosan a pizza is felkerül a menüsorra.
Burger House - Lurdy Ház Budapest a térképen
1097 BudapestKönyves Kálmán körút 12-14.
• étel elvitelre • SZÉP Kártyát (OTP, MKB, K&H) elfogadnak
H-V