Burger House - Nyugati Budapest

Hunguest Hotel Helios Hévíz - Legjobb ár
Hunguest Hotel Helios Hévíz

Burger House - Nyugati Budapest vélemények

Átlagos 2017. október 24.a párjával járt itt
Többször elsétáltam az étterem előtt, mire elérkezett az alkalom ara, hogy itt együnk. Az utcafronton elhelyezett étlapon megelégedéssel láttam, hogy lazacos burger is van, feleségemet, aki nem nagyon szereti a vörös húsokat, ez győzte meg. A rendelésnél hamar kiderült, hogy lazac nincs, és nem is lesz, így végül egy mangalicás és egy grillsajtos burgert ettünk.
Burger House - Nyugati Budapest - BelsőBurger House - Nyugati Budapest - Belső
2016. február 23.barátokkal járt itt
A Burger House alapvetően jó élményként maradt meg bennünk, ami elsősorban a hölgy kiszolgálónak köszönhettünk, aki érdeklődő volt, kommunikatív, barátkozó természetű, amit véletlenül sem kell félreérteni. Szeretem a közvetlen embereket, így aztán hamar szót értettünk.
Burger House - Nyugati Budapest - Étlap/itallapBurger House - Nyugati Budapest - Étlap/itallapBurger House - Nyugati Budapest - Étel/italBurger House - Nyugati Budapest - BelsőBurger House - Nyugati Budapest - Étel/italBurger House - Nyugati Budapest - Belső
Átlagos 2015. november 25.egyedül járt itt
A Burger House vezetősége részéről az interjúk és hozzászólások során többször is igyekeznek aláhúzni és kihangsúlyozni, hogy ők nem gyorsétterem (mint a Meki vagy a Burger King), hanem street food étterem. Ez utóbbiból is ismerek és teszteltem már jó párat, de csupán attól, hogy az ételre várni kell és nem azonnal kapjuk meg, még nem lesz átlagon felüli, kimagasló, vagy különösen finom.
Burger House - Nyugati Budapest - BelsőBurger House - Nyugati Budapest - MosdóBurger House - Nyugati Budapest - MosdóBurger House - Nyugati Budapest - MosdóBurger House - Nyugati Budapest - Étel/italBurger House - Nyugati Budapest - Étlap/itallapBurger House - Nyugati Budapest - Étel/italBurger House - Nyugati Budapest - Étel/italBurger House - Nyugati Budapest - Étel/italBurger House - Nyugati Budapest - BelsőBurger House - Nyugati Budapest - BelsőBurger House - Nyugati Budapest - Külső képBurger House - Nyugati Budapest - EgyébBurger House - Nyugati Budapest - EgyébBurger House - Nyugati Budapest - Külső kép