Burger King - Vámház körút Budapest
1052 Budapest, Vámház körút 2.

Burger King - Vámház körút Budapest a térképen

Burger King - Vámház körút Budapest vélemények

Budaörs
Ábrahámhegy

2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 16.
Ide is be kéne mennem egyszer. . . hát akkor ma. Nincs fali nyomkodás ujjaddal meg orroddal, lehet szóban rendelni. Kis zsinóros ösvény vezet oda. Itt állj meg és várj a sorodra. Nincs túl sok turista ebben az évszakban, hamar odajutok. Kis hagymakarika, kis krumpli, valami kis burger meg talán egy narancslé. . . nem nagy ebéd, kis ebéd van, dolgom van, megyek valahová.

Tom180 TOP étteremértékelő
Tom180 TOP egyébhely értékelő
2020. januárban, egyedül járt itt
Értékelt: 2020. január 10.
Újra a Váci utcában éheztem meg. Ott meg nem mindegy, hova tér be az ember. Ez a gyorsétterem, most, hogy appal is lehet előre rendelni, már az odaérkezés közben is, még gyorsabb. Mondjuk a Só utcai kereszteződésben érdemes a telóból felnézni, mert ott van autó forgalom. Valamiért sötétnek tetszik a helyiség (bár nem is tetszik), a nagy forgalom miatt sok a földön a szemét.
Kôszeg
Gyöngyös

2019. júliusban, kollégákkal járt itt
Értékelt: 2019. július 16.
Sok-sok éve működő BK egység a város turisztikai szempontból felfokozott helyszínén. Itt indul a sétálós, szintén turistákkal tömött Váci utca, szemben a Fővám téri Vásárcsarnok, amely a külföldi utazók top látnivalói sorában évtizedek óta ott szerepel, pár lépés a Duna-part. A felvezetés alapján várható tömeg jelentem, ott volt a BK-ben.

bépé14 TOP étteremértékelő
2019. júniusban, a párjával járt itt
Értékelt: 2019. június 7.
Nos, akkor közel a hetven étterem értékelésemhez, megvan az első egyesem. Tapasztalataim szerint ez a leglepukkantabb, a legelhanyagoltabb Burger King. Ráadásul olyan hangosan szólt a tévéből a zene, hogy alig értettük egymás szavát. De ez még mind semmi, ahhoz a meglepetéshez képest, amikor megkaptam a szokásos vegetáriánus whopperem.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
Judit Apartments Budapest
2 nap/1 éjszaka 7.411 - 8.646,- Ft/fő/éj között: Napi árak, ellátás nélkül, WIFI-vel
2020.09.27. - 2021.01.03.
Portobello Wellness & Yacht Hotel
3 nap/2 éjszaka 19.900,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg használattal, gyerekkuckó és játszóház használattal, internet elérhetőséggel
2020.09.25. - 2020.12.22.
Hotel Bellevue
3 nap/2 éjszaka 11.625,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, üdvözlőitallal, wellness-részleg és szauna világ használattal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2020.09.01. - 2020.12.20.
Malomkert Panzió
Nagybörzsöny
2 nap/1 éjszaka 7.700,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2020.09.27. - 2020.12.30.

Szállodák Budapesten és környékén
City Hotel Unió  Budapest
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Egy éjszakás meglepetés (1 éjtől)
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus kikapcsolódás (min. 2 éj)

Burger King - Vámház körút BudapestX