Cafe Frei - Arena Mall Budapest

Aura Hotel Balatonfüred - Last minute ajánlat
Last minute ajánlat
Aura Hotel Balatonfüred

Cafe Frei - Arena Mall Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 387 feltöltött kép
2018. július 26.gyerekekkel járt itt
Az unokahúgom és férje, villámlátogatáson voltak itthon Londonból. A kismama, orvosi vizsgálatra jött haza. Gyorsan összerántottam a testvérét, és az apjáékat, egy kis beszélgetésre. Igazán finom kávét ittunk, bár abból a kínálatból, még választani is nehéz. A lényeg viszont, hogy kicsit együt voltunk, mielőtt visszautaztak. Már máshol is élveztem a Café Frei minőséget, mindig jó választás volt.
Cafe Frei - Arena Mall Budapest - EgyébCafe Frei - Arena Mall Budapest - EgyébCafe Frei - Arena Mall Budapest - EgyébCafe Frei - Arena Mall Budapest - Egyéb
Kiváló 2016. szeptember 14.családjával járt itt
Mennyit számít a szubjektív élmény szintjén, hogy az ember kivel ül be valahová! Az elragadtatottság, a lelkesedés ragályos. Anyámmal ültünk be a Café Frei Aréna plázában működő egységébe, aki sokkal nagyobb kávés, mint én s oda volt, hogy mennyire kellemes a hely, milyen jó a választék s milyen finom a kávé.
Cafe Frei - Arena Mall Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - Arena Mall Budapest - Étel/italCafe Frei - Arena Mall Budapest - EgyébCafe Frei - Arena Mall Budapest - EgyébCafe Frei - Arena Mall Budapest - Étel/italCafe Frei - Arena Mall Budapest - Étel/italCafe Frei - Arena Mall Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - Arena Mall Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - Arena Mall Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - Arena Mall Budapest - BelsőCafe Frei - Arena Mall Budapest - BelsőCafe Frei - Arena Mall Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. február 19., kollégákkal járt itt
Miskolcon "estem szerelembe" és lettem Cafe Frei "függő", és az a helyzet, hogy az ember már csak ilyen, az első benyomás baromi fontos , és a továbbiakban is azt várja, pedig hát tudhatnánk,-hisz felnőttek vagyunk- hogy nem mindig kapjuk, amit megszoktunk vagy várunk.
Átlagos 2015. november 9.egyedül járt itt
Nekem Frei Tamás stílusa nem igazán jött be sosem (gondolok itt a tévés szerepléseire vagy az írói munkásságára), viszont a Frei kávézók hangulata szimpatikus. Tetszik, hogy a főváros több pontján és számos vidéki városban is olyan kávéházakat nyitottak meg, ahová a fiatalok is szívesen betérnek, ahol lehet egy jót beszélgetni, vagy éppen olvasni, gondolkodni, s van egy kicsit egzotikus, de nem giccses hangualtuk.
Cafe Frei - Arena Mall Budapest - Külső képCafe Frei - Arena Mall Budapest - Étel/italCafe Frei - Arena Mall Budapest - Étel/italCafe Frei - Arena Mall Budapest - BelsőCafe Frei - Arena Mall Budapest - Étel/italCafe Frei - Arena Mall Budapest - Étel/italCafe Frei - Arena Mall Budapest - Étel/italCafe Frei - Arena Mall Budapest - BelsőCafe Frei - Arena Mall Budapest - BelsőCafe Frei - Arena Mall Budapest - Belső