Cafe Frei - KöKi Terminál Budapest

Hunguest Hotel Helios Hévíz

Cafe Frei - KöKi Terminál Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2023. november 17.családjával járt itt
A kávék ára irreálisan magas annyi adaghoz, amit adtak. Nagyon keveset. Az ízvilág nem rossz, de semmi extra. A kiszolgálás egyenes katasztrófális. Be se fejeztem a mondatot hogy mit kérek, a mondat közepén szavamba vág hogy kp vagy kártya. Mosolygok végig, egy halvány mosolyt nem kaptam, már nézi a következő vásárlót rám meg egy "haladj már" tekintet.
Cafe Frei - KöKi Terminál Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - KöKi Terminál Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - KöKi Terminál Budapest - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 114 feltöltött kép
Kiváló 2019. július 2.családjával járt itt
Frei Tamás számomra azon emberek közé tartozik, akik mindig meg tudnak újulni. Előbb műsorvezető, oknyomozó riporter, majd regényíró és most franchise kávéház-lánc tulajdonosa, aki személyesen keresi fel a kávéültetvényeket. Remek reklámfogásnak tartom, hogy a legtöbb kávézó egy könyváruház-lánc boltjában található, akár csak a Köki Terminálos.
2018. június 3.egyedül járt itt
Szerintem nagyjából mindegyik budapesti Frei kávézóban jártam már, mondjuk elég gombamód szaporodnak, úgyhogy ez a megállapítás csak a pillanatnyi helyzetre vonatkozik. A "kávé-könyv jó barát" koncepciót követve a KÖKI Terminál Bevásárlóközpontban lévő Cafe Frei kávézó is a Libri könyvesbolt egyik szegletében kapott helyet.
Cafe Frei - KöKi Terminál Budapest - Külső képCafe Frei - KöKi Terminál Budapest - Étel/italCafe Frei - KöKi Terminál Budapest - Étel/italCafe Frei - KöKi Terminál Budapest - BelsőCafe Frei - KöKi Terminál Budapest - Étel/italCafe Frei - KöKi Terminál Budapest - Étel/italCafe Frei - KöKi Terminál Budapest - Étel/italCafe Frei - KöKi Terminál Budapest - Étlap/itallapCafe Frei - KöKi Terminál Budapest - BelsőCafe Frei - KöKi Terminál Budapest - Belső
Szörnyű 2017. február 13.a párjával járt itt
Kritikán aluli kiszolgálás, lenyúlós faragatlan [moderálva - a szerk. ] dolgozók és ami ennél is hányingert keltőbb az az itallapban szereplő italok képei amik a valóságban fele akkora adagok, papír pohárban az üveg helyett és persze kanál nélkül. Mondanom sem kell hogy ugyan olyan drágán adják ahogy ki van írva, azt a fél pohárnyit. Ha nem akarjátok hogy átverjenek akkor kerüljétek ezt a pocsék helyet!
Kiváló 2016. június 27.barátokkal járt itt
Eddig kétszer voltam a Frei kávézóban. Megragadott engem a hangulata, békéje. A kávé és tea különlegességek lenyügözőek. A levegőben érezni a sok-sok finom illatot, szinte nehéz eldönteni melyik ízt válasszam. A kiszolgáló hölgy nagyon kedvesen válaszol a feltett kérdésekre: milyen kávéból készül és hogyan? stb.