Callas Café & Restaurant Budapest

2025.04.13-ig
Hotel Forrás Szeged

Callas Café & Restaurant Budapest vélemények

Átlagos 2018. július 15.a párjával járt itt
A híres bel-canto-énekesnőről elnevezett étterem egy impozáns, Art Deco stílusjegyeit viselő belsőépítészettel kialakított, süppedős fekete kanapékkal berendezett étterem-kávéház. A felszolgáló azonnal jelentkezik, tájékoztat, udvarias, kimért. Rajtunk kívül csak 1 vendég.
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 367 városban járt márFelfedező - 2447 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25797 feltöltött kép
Kiváló 2016. augusztus 15.egyedül járt itt
A Callas ritka színvonalas hely az Andrássy úton. Patinás, impozáns beltér, udvarias kiszolgálás, elég magas, de nem megfizethetetlen árak.
Pár éve jártunk itt barátaimmal, akkor sushit ettem és egy süteményt, ők sajnos semmit, így arról nem tudok beszámolni, a nemrégiben ismét betértem egy sütemény erejéig, mely ismét csak remek volt. Jó lenne egyszer végigenni egy komplett menűt.
Callas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - BelsőCallas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3359 helyen első értékelőNépszerű író - 2495 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96076 feltöltött kép
2015. október 23.egyedül járt itt
A Callas jó pár éve üzemel az Operaház melletti saroképületben. A belső tér tágas, az aranyozott boltíves megoldásokkal és a kristálycsillárokkal elegáns, fényűző, de ugyanakkor számomra egy kissé túldíszített benyomást kelt, nekem az volt az érzésem itt, hogy ez nem az átlagemberek helye, ide a kiváltságos, gazdag "kiválasztottakat" várják csak.
Callas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - Étlap/itallapCallas Café & Restaurant Budapest - BelsőCallas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - Étlap/itallapCallas Café & Restaurant Budapest - Külső képCallas Café & Restaurant Budapest - Külső képCallas Café & Restaurant Budapest - BelsőCallas Café & Restaurant Budapest - Külső kép
2013. december 22.a párjával járt itt
A nyári rohanásban, itt ha egyszer teheted állj meg és ülj le. A Patinás épület, az ízlésesen berendezett belső rész, a felszolgálok kedvessége, hát igen ez abszolúte a központban van. A teraszon ülve (bár nincs jó levegő) de a kilátás, az mindent elfelejtett.
Callas Café & Restaurant Budapest - BelsőCallas Café & Restaurant Budapest - BelsőCallas Café & Restaurant Budapest - BelsőCallas Café & Restaurant Budapest - BelsőCallas Café & Restaurant Budapest - BelsőCallas Café & Restaurant Budapest - BelsőCallas Café & Restaurant Budapest - Külső kép
Kiváló 2013. október 16.a párjával járt itt
Budapest egyik legszebb helyén fekszik. Operarajongóként gyakran járunk erre, olyankor mindig betérünk egy kávéra / süteményre, esetleg egy tál ételre a Callasba. Nagyon kedvesek, jó időben lehetőség van arra is, hogy a kinti asztaloknál, az Operaház melletti utcácskában üljünk le. Nagyon hangulatos, az ételek finomak.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2013. október 8.a párjával járt itt
Kellemes hely az Operaház szomszédságában az Andrássy úton, központi helyen. Az ebéd / vacsora ára kategóriájának megfelelő. A kávé ára nem drágább, mint bárhol máshol a belvárosban. A sütemények nagyon finomak. Jó időben kinti asztalokhoz is kiülhetünk, ami a forgalmas Andrássy út miatt nem túl szerencsés, de az Operaház oldalában elfogyasztva egy jó ebéd, páratlan! A kiszolgálás színvonalas, a tisztaság kifogástalan.
Kiváló 2013. július 9.családjával járt itt
Egy remeg estét töltöttünk el az étterembe. Kellemes hangulatban, remek ételekben, és nagyon jó előadásban volt részünk. Egy családi esten tértünk be az étteremben. Nem bántuk meg, az unokák emlegetik a finom fogásokat, a szép előadást, és a jó hangulatot. Mi felnőttek is nagyon jól éreztük magunkat, színvonalas előadást láthattunk, miközben remek ételeket fogyasztottunk el.
Callas Café & Restaurant Budapest - Étel/italCallas Café & Restaurant Budapest - BelsőCallas Café & Restaurant Budapest - Egyéb