Callum's Kávéház - Belvárosi Piac Budapest

Így is ismerheted: Callums Kávéház
4,1
étterem, kávézó - kávéház
Callum's Kávéház - Belvárosi Piac Budapest
Callum's Kávéház - Belvárosi Piac BudapestCallum's Kávéház - Belvárosi Piac Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Senior ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Freya Zalakaros

Callum's Kávéház - Belvárosi Piac Budapest vélemények

Kiváló 2019. november 28.egyedül járt itt
Hétköznap délután 2 óra körül jöttem ebédelni ide, előző nap itt jártam egy másik helyen, akkor néztem ki magamnak ezt az éttermet az emelet sarkában. Nagyon szívélyesen invitált az itt dolgozó, indiainak tűnő pincér-szakács. 1600 ft ért többféle menüt lehet enni, én a vajas indiai csirkés tálat választottam lencselevessel.
2015. november 6.barátokkal járt itt
A Hold utcai vásárcsarnok étkeztetős projectje nagyon bejött. Első alkalommal, amikor a Séf utcájában ettünk tán egy éve, a többi hely meglehetősen kongott. No nem mind, de azért látványosan itt voltak a legtöbben. Egy hete délben elég nagy volt már a tumultus.
2015. október 27., kollégákkal járt itt
A Hold utcai piac emeletének helyeit sorra járjuk végig a kollégákkal ebédidőben, eddig a Séf utcája és a Vörös Homár viszik nálam a prímet, de a többi nem annyira felkapott étkezőhelyet is érdemes feltérképezni és kipróbálni. A Callums a lépcső utáni sarokban van, a Bőségtál mellett, az asztalok, ahová le lehet ülni, a Callums és a Bőségtál között találhatóak.
Callum's Kávéház - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italCallum's Kávéház - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italCallum's Kávéház - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italCallum's Kávéház - Belvárosi Piac Budapest - Étel/italCallum's Kávéház - Belvárosi Piac Budapest - BelsőCallum's Kávéház - Belvárosi Piac Budapest - Étel/ital