Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest

4,5
étterem, fagyizó, pizzéria
Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest
Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest BudapestCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest

Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással
Szalajka Fogadó Szilvásvárad - Júniusi áreső
Júniusi áreső
06.01-30.
Szalajka Fogadó Szilvásvárad
61.218 Ft / 2 fő / 2 éj-től büféreggelivel
Senior csomag nyugdíjas igazolvánnyal rendelkezők részére
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest vélemények

Kiváló 2016. április 7.barátokkal járt itt
Most voltunk itt először. Kedves és készséges felszolgáló, hatalmas adag finom saláta, igényesen elkészített pizzák, finom italok, mindennel nagyon elégedettek voltunk. Az egyetlen, ami nem jött be, az epres-mentás limonádé volt, amibe valami szörnyen műízű szirupot tettek.
Kiváló 2015. december 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokszor jártunk már itt. A pizza nagyon finom, de a tésztákat is kipróbáltuk: a kacsás isteni :) Továbbá nagyon finom mindig a séf ajánlata. A pincérek figyelmesek, kedvesek, nagyon lendületes, fiatalos hely. Csak ajánlani tudom! Legalább hússzor voltunk már, és a minőség állandó, csak jót tudok mondani erről a helyről.
Kiváló 2015. szeptember 22.a párjával járt itt
Házassági évfordulónk alkalmából választottuk ezt az éttermet a férjemmel. Megfogott a hely tisztasága és modern berendezése, valamint a látvány konyhája. A pincérek segítőkészek, az ételek nagyon finomak! Nem egy olcsó hely viszont az ételek bőségesek. Bátran ajánlom mindenkinek ezt az éttermet.
Kiváló 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
két hónapja jártunk itt és nem csalódtunk - most sem. Évek óta ugyanolyan magas a színvonal kiszolgálás és az ételek minőségét illetően. Nem olcsó hely, de az ember tényleg fantasztikus élményt kap a pénzéért és ünnepelni mindig akad alkalom.
Jó lenne, ha lenne több parkolóhely, de ez az egyetlen, amit javasolni tudok.
2015. június 21., kollégákkal járt itt
Egy péntek délután kollégákkal érkeztünk a pizzériába. A teraszon kényelmes helyünk volt, a pizzéria egyébként tipikus kertvárosi környezetben fekszik. Többnyire pizzát ettünk, bár más húsételek is vannak az étlapon. A tenger gyümölcsei pizza viszonylag jó volt, de volt akinek nem jött be a választása.
2015. május 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes családi ebédet töltöttünk el a Capri pizzériában.
Rögtön segítettek a számunkra megfelelő helyet megtalálni, mivel kisgyerekkel voltunk, külön felhívták a figyelmet a nem dohányzó részre. Az étel, ital kiszolgálás gyors volt. Nagyon ízletes volt minden. Csak ajánlani tudom.