Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest

4,5
étterem, fagyizó, pizzéria
Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest
Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest BudapestCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest

Alfa Hotel Miskolctapolca - Pünkösd
05.17-20.
Alfa Hotel Miskolctapolca

Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. április 25.a párjával járt itt
A környék nem bővelkedik vendéglátóhelyekből, pláne nem a jókból, de a Capri üde színfolt. Mindig kedves kiszolgálás, és finom ízek fogadnak. 2 főétel / 2 desszert / 2 üdítő összesen nem került 11 ezerbe. Máshol ez a minőség és adag sokkal többe fájna. Mindenkinek csak ajánlani tudom, de főleg az olasz konyha szerelmeseinek!
Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - EgyébCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - EgyébCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Egyéb
Kiváló 2019. szeptember 3.családjával járt itt
2019 nyarán több alkalommal is vacsoráztunk itt.
Számomra nem egy egyszerű pizzéria, nagyon finomak és különlegesek az ételek, kedves a kiszolgálás. Legtöbbször nem is pizzát kértünk, mert annyi vonzó étel volt az étlapon. Férjem egyik kedvence az édesburgonya leves lett, ez azért érdekes, mert nem is szereti az édesburgonyát. :-)
Nekünk is ajánlották, mi is csak ajánlani tudjuk.
Kiváló 2018. október 21.barátokkal járt itt
Egy pillanatra fennakadt a szemem, mikor megláttam a „képem” mellett a Capri egycsillagos értékelését. Álmomban írtam? Csak most akartam nekikezdeni! Aztán jót nevettem, mikor leesett a tantusz: azonos profilképet használunk az előttem értékelővel, csak még sosem futottunk össze az évek során.
Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étlap/itallapCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étel/ital
Szörnyű 2018. augusztus 24.családjával járt itt
Előzetesként:
Közel 10 évig rendeltünk illetve az újpesti helyszínen fogyasztottunk. Mindig minőségi és finom volt amit fogyasztottunk, jó kiszolgálás és felszolgálás mellett. Majd fél év kimaradt. Sajnos a mai rendelésünk teljes csőd volt. Hatalmas döbbenet és még nagyobb csalódás. Ezt jeleztük is az illetékes felé!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. szeptember 26.a párjával járt itt
A pizza nagyon finom volt, nem csak dísznek volt rádobva ez-az, hanem bőségesen meg volt pakolva. És nem a legolcsóbb alapanyagokat, hanem pl. jó minőségű sajtokat használnak. A kiszolgálás udvarias volt, amit nem tudtunk megenni, dobozba csomagolva hazavihettük. És még másnap felmelegítve is jó volt! ! Nem a legolcsóbb, de megéri az árát. Máskor is el fogunk ide látogatni, másoknak is jó szívvel ajánljuk.
Kiváló 2017. július 14.a párjával járt itt
Az újpesti Capri Pizzázóban már nagyon sokszor voltunk. Ez is azt igazolja, hogy jól érezzük itt magunkat, nem utolsó sorban az ételek italok finomak, a hangulat nagyon jó. Augusztus végén visszatérünk, mint minden évben a keresztlányommal és a szüleivel. Nyárbúcsúztatónak hívjuk, mert szeptemberben már újabb tanév kezdődik a keresztlányunknak. Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Szappanosné
Kiváló 2017. június 3.gyerekekkel járt itt
A Tarzan Parkban jártunk a gyerekekkel, utána a közelben kerestünk valamilyen gyors étkezési lehetőséget. Az ittjartam. hu-n olvasott pozitív beszámolók alapján választottunk. Kapóra jött, hogy itt egy helyen lehet fagyizni és pizzázni, ráadásul autóval csak 2 percnyi útra esik.
Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Külső képCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Külső képCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étel/italCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - BelsőCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - MosdóCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - MosdóCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étlap/itallapCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Étlap/itallapCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - BelsőCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - BelsőCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - BelsőCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 22.a párjával járt itt
Rendszeresen rendelünk pizzát házhoz szállításra tőlük és semelyik másik pizzázó nem ér a nyomukba. Az áraik magasabbak, mint más helyeken, de nem sajnálom kifizetni rá, mert cserébe az olasz kolbász valóban az, a mozzarella nem a kilós pizzafeltétnek nevezett dolog 300 Ft-ért és kemencében sütik a pizzákat.
Kiváló 2016. november 29.a párjával járt itt
Kellemes környezet, figyelmes, kedves felszolgálók.
hangulatos hely.
Finom ételek (feleségem vaslapon sült omlós oldalast rendelt, én calabriai kagylótálat).
Most voltam először itt, eddig csak pizzát rendeltünk tőlük. A rendelt pizzák is kifogástalanok!
Nem nagyon szoktam alkoholt fogyasztani, jól jött, hogy a szokásos szénsavas üdítőkön kívül viszonylag nagy választék volt limonádékból.
2016. május 30.barátokkal járt itt
Kellemes hangulat, kedves pincérek és finom ételek! :) Máskor is szívesen megyünk. Mindenkinek ajánlom aki szereti az olasz konyhát.