Cifoka

Cifoka adatlapja

Regisztráció2013.08.15
Utoljára itt2016.09.20

Kiváló 2014. december 7.gyerekekkel járt itt
Az ittjártam. hu jóvoltából jöttem el párommal és kislányommal vacsorázni egy nyeremény kuponnal. Először is szeretném megköszönni a kupont mert egy fantasztikus estét töltöttünk el. Nagyon hangulatos a hely főleg este! Kívülről nem is gondolná az ember hogy belül ilyen elegáns az étterem!
Kiváló 2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Kirándulás során tértünk be a helyre családommal. A kiszolgálás gyors volt, és nagyon rugalmas. Ami nem szerepelt az étlapon, gond nélkül készítették el. Az ételek finomak voltak, és bőségesek. A hely hangulatos, bár egy kicsit meleg volt, ezen lehetne még javítani. Összességében jól éreztük magunkat, és máskor is szívesen térünk vissza.
2016. szeptember 20.gyerekekkel járt itt
Egy napra kerestünk makói fürdőzéshez szállást, és nem bántuk meg az Oázist. A panzió közel van a fürdőhöz, gyalog pár perc séta, a kocsi zárt helyen parkolhatott. A szoba tiszta volt és a várakozásnak megfelelő. A tulajdonos nagyon kedves, minden kívánságunkat teljesítette. A reggeli pont elég, kellemes környezetben.