Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest

4,5
étterem, fagyizó, pizzéria
Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest
Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest BudapestCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest

Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi - Legjobb ár félpanzióval
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi
Fagus Hotel Sopron - Kedvezményes ajánlat
Kedvezményes ajánlat
Fagus Hotel Sopron
Két Korona Hotel Balatonszárszó - Újra vár a balatoni nyár
Újra vár a balatoni nyár
07.01-08.31.
Két Korona Hotel Balatonszárszó

Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest vélemények

Kiváló 2015. szeptember 22.a párjával járt itt
Házassági évfordulónk alkalmából választottuk ezt az éttermet a férjemmel. Megfogott a hely tisztasága és modern berendezése, valamint a látvány konyhája. A pincérek segítőkészek, az ételek nagyon finomak! Nem egy olcsó hely viszont az ételek bőségesek. Bátran ajánlom mindenkinek ezt az éttermet.
Kiváló 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
két hónapja jártunk itt és nem csalódtunk - most sem. Évek óta ugyanolyan magas a színvonal kiszolgálás és az ételek minőségét illetően. Nem olcsó hely, de az ember tényleg fantasztikus élményt kap a pénzéért és ünnepelni mindig akad alkalom.
Jó lenne, ha lenne több parkolóhely, de ez az egyetlen, amit javasolni tudok.
2016. május 30.barátokkal járt itt
Kellemes hangulat, kedves pincérek és finom ételek! :) Máskor is szívesen megyünk. Mindenkinek ajánlom aki szereti az olasz konyhát.
2015. június 21., kollégákkal járt itt
Egy péntek délután kollégákkal érkeztünk a pizzériába. A teraszon kényelmes helyünk volt, a pizzéria egyébként tipikus kertvárosi környezetben fekszik. Többnyire pizzát ettünk, bár más húsételek is vannak az étlapon. A tenger gyümölcsei pizza viszonylag jó volt, de volt akinek nem jött be a választása.
2015. május 12.gyerekekkel járt itt
Nagyon kellemes családi ebédet töltöttünk el a Capri pizzériában.
Rögtön segítettek a számunkra megfelelő helyet megtalálni, mivel kisgyerekkel voltunk, külön felhívták a figyelmet a nem dohányzó részre. Az étel, ital kiszolgálás gyors volt. Nagyon ízletes volt minden. Csak ajánlani tudom.
Szörnyű 2018. augusztus 24.családjával járt itt
Előzetesként:
Közel 10 évig rendeltünk illetve az újpesti helyszínen fogyasztottunk. Mindig minőségi és finom volt amit fogyasztottunk, jó kiszolgálás és felszolgálás mellett. Majd fél év kimaradt. Sajnos a mai rendelésünk teljes csőd volt. Hatalmas döbbenet és még nagyobb csalódás. Ezt jeleztük is az illetékes felé!