Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest

4,5
étterem, fagyizó, pizzéria
Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest
Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest BudapestCapri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest

Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd? - Caramell a legjobb áron
Caramell a legjobb áron
Caramell Premium Resort Bük, Bükfürd?
Hotel Piroska Bük, Bükfürd? - Két éjszakás ajánlat
Két éjszakás ajánlat
2026.04.23-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürd?
Thermal Panzió Igal - Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Pihentető hétköznapok fürdőbelépővel
Thermal Panzió Igal

Capri Pizzéria & Fagylaltozó - Újpest Budapest vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márNépszerű író - 29 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. december 22.a párjával járt itt
Rendszeresen rendelünk pizzát házhoz szállításra tőlük és semelyik másik pizzázó nem ér a nyomukba. Az áraik magasabbak, mint más helyeken, de nem sajnálom kifizetni rá, mert cserébe az olasz kolbász valóban az, a mozzarella nem a kilós pizzafeltétnek nevezett dolog 300 Ft-ért és kemencében sütik a pizzákat.
Kiváló 2016. november 29.a párjával járt itt
Kellemes környezet, figyelmes, kedves felszolgálók.
hangulatos hely.
Finom ételek (feleségem vaslapon sült omlós oldalast rendelt, én calabriai kagylótálat).
Most voltam először itt, eddig csak pizzát rendeltünk tőlük. A rendelt pizzák is kifogástalanok!
Nem nagyon szoktam alkoholt fogyasztani, jól jött, hogy a szokásos szénsavas üdítőkön kívül viszonylag nagy választék volt limonádékból.
Kiváló 2016. április 7.barátokkal járt itt
Most voltunk itt először. Kedves és készséges felszolgáló, hatalmas adag finom saláta, igényesen elkészített pizzák, finom italok, mindennel nagyon elégedettek voltunk. Az egyetlen, ami nem jött be, az epres-mentás limonádé volt, amibe valami szörnyen műízű szirupot tettek.
Kiváló 2015. december 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon sokszor jártunk már itt. A pizza nagyon finom, de a tésztákat is kipróbáltuk: a kacsás isteni :) Továbbá nagyon finom mindig a séf ajánlata. A pincérek figyelmesek, kedvesek, nagyon lendületes, fiatalos hely. Csak ajánlani tudom! Legalább hússzor voltunk már, és a minőség állandó, csak jót tudok mondani erről a helyről.
Kiváló 2015. szeptember 22.a párjával járt itt
Házassági évfordulónk alkalmából választottuk ezt az éttermet a férjemmel. Megfogott a hely tisztasága és modern berendezése, valamint a látvány konyhája. A pincérek segítőkészek, az ételek nagyon finomak! Nem egy olcsó hely viszont az ételek bőségesek. Bátran ajánlom mindenkinek ezt az éttermet.
Kiváló 2015. augusztus 11.gyerekekkel járt itt
két hónapja jártunk itt és nem csalódtunk - most sem. Évek óta ugyanolyan magas a színvonal kiszolgálás és az ételek minőségét illetően. Nem olcsó hely, de az ember tényleg fantasztikus élményt kap a pénzéért és ünnepelni mindig akad alkalom.
Jó lenne, ha lenne több parkolóhely, de ez az egyetlen, amit javasolni tudok.