Che Che Bistrocafe Budapest

Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa - Napi ár all inclusive ellátással
Napi ár all inclusive ellátással
2024.12.31-ig
Park Inn by Radisson Sárvár Resort & Spa
65.065 Ft / 2 fő / éj-től all inclusive ellátással

Che Che Bistrocafe Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 701 városban járt márFelfedező - 2269 helyen első értékelőNépszerű író - 318 hasznos szavazat10 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 43842 feltöltött kép
2023. november 8.egyedül járt itt
Megrendeltem a jegyet a Művészbe, de ilyenkor fél órával korábban érte kell menni, különben elvélész. Nos, kb, háromnegyed órával korábban odaértem, megvettem a jegyet, van még 40 perc, bekapnék film előtt egy szendvicset. Film alatt civilizált ember nem eszik, mi sem undorítóbb, mint hogy befizetsz súlyos pénzeket egy filmre, és körülötted zabot hersegő lovak ménese ropogtat hangosan a film nézése közben.
Che Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - EgyébChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - EgyébChe Che Bistrocafe Budapest - Étel/italChe Che Bistrocafe Budapest - Étel/italChe Che Bistrocafe Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 266 városban járt márFelfedező - 3356 helyen első értékelőNépszerű író - 2497 hasznos szavazat11 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 96044 feltöltött kép
Átlagos 2016. február 6.egyedül járt itt
A Nyugati tér közelében, a Podmaniczky út és a Nagykörút sarkán található bisztró. Reggel 7-től késő estig nyitva tartanak, a hét minden napján. Az ételek finomak és ötletesek, bár egyszerűek. Vaslapon sült szendvicseket készítenek izgalmas töltelékekkel, 3 féle árkategóriában, menüben plusz sült krumplival, szósszal és üdítővel.
Che Che Bistrocafe Budapest - Külső képChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - Étel/italChe Che Bistrocafe Budapest - Étel/italChe Che Bistrocafe Budapest - MosdóChe Che Bistrocafe Budapest - MosdóChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - Étlap/itallapChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - Étlap/itallapChe Che Bistrocafe Budapest - EgyébChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - Külső képChe Che Bistrocafe Budapest - Külső képChe Che Bistrocafe Budapest - Külső képChe Che Bistrocafe Budapest - Külső képChe Che Bistrocafe Budapest - Külső képChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - Étel/italChe Che Bistrocafe Budapest - Étel/italChe Che Bistrocafe Budapest - Étel/italChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - BelsőChe Che Bistrocafe Budapest - Külső képChe Che Bistrocafe Budapest - Külső kép
Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2446 helyen első értékelőNépszerű író - 1401 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25727 feltöltött kép
2016. január 16.a párjával járt itt
A Che che nevű gyorsétteremre a párom hívta fel figyelmem, aki hamarabb jutott el ide s mesélte, milyen finom vaslapon sült szendvicseket készítenek. Az árak 790-től 1190-ig mozognak, a humuszos gombás az előbbi kategóriába tartozik, a steakes vagy kecskesajtos az utóbbiba, van még egy köztes szint is 990-ért, pl. a thai csirkés.
Che Che Bistrocafe Budapest - Étlap/itallapChe Che Bistrocafe Budapest - Étel/italChe Che Bistrocafe Budapest - Étel/ital