Chili's Burger Budapest
1053 Budapest, Vámház körút 16.

Chili's Burger Budapest a térképen

Pomáz
Battonya
Létavértes

2018. novemberben, családjával (gyerekekkel) járt itt
Értékelt: 2018. november 25.
A Chili Burgerre fiam jóbarátja figyelt fel, aki nagy foci-rajongó [moderálva - a szerk. ]. Ott reklámozták a helyet, így amikor elindultunk a Nightwish koncertre s az autó orrát Budapest fele irányítottuk, a srác jelezte előre, hogy feltétlen elmenne a Chili burgerbe. Nem akartam kedvét szegni, ezért rábólintottam.

Útközben TOP étteremértékelő
Útközben TOP egyébhely értékelő
Útközben TOP fotófeltöltő
Értékelt: 2018. január 18. - 1 látogató hasznosnak vélte
Egyik előttem értékelő harciasan kikel a bónuszok ellen. Pedig ahol büdös olajszag terjeng és modortalan a kiszolgáló, ott teljes áron is ugyanazt az "élményt" kapja a vendég, ennek a bónuszhoz semmi köze. Mi gyakran kihasználjuk ezt a kedvezményes "ismerkedési lehetőséget". A gyorsbüféktől kezdve a külföldi vendégek által is kedvelt, panorámás étteremig sok helyen jártunk bónusszal.
Szolnok
Budakeszi

Értékelt: 2018. január 12. - 2 látogató hasznosnak vélte
Bónuszbrigádos kuponnal jártam itt, egy délután 16. 00 után beváltható gyros tálra 990 Ft-ért. A Vámház körúton található gyorsétterem kívülről semmi extra, elég informatív, hívogató, színes ételfotók és kedvező(nek tűnő) árfekvés. Borzasztó ételszag és sütőolajszag van benn, még úgy is, hogy nyitva hagyták félig az ajtót. Miért nem lehet egy normális elszívót beszerelni?

hazai tájak TOP szállásértékelő
Értékelt: 2018. január 11. - 2 látogató hasznosnak vélte
Belépve mellbevágott a torokkaparó égett olaj- vagy zsírszag, amit sajnos a ruhámon egész este éreztem. A hely sem volt vendégmarasztaló. A Gyros tál barna papírtálcán, ill. papírdobozban érkezett, hozzá eldobható műanyag evőeszköz járt. Már ez elnyerte nemtetszésemet, szerintem a mosogatás sokkal környezetkímélőbb, mint a rengeteg szemét
/el nem bomló műanyag, a papír fák kivágásával jár /.

Legnépszerűbb csomagok Budapesten és környékén
The Hotel Unforgettable - Hotel Tiliana by Homoky Hotels
2018.12.08. - 2019.12.09.
Kis Szárcsa Vendégház
Agárd
2 nap/1 éjszaka 8.000 - 9.500,- Ft/fő/éj között: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, reggelivel, parkolással, WIFI-vel
2018.12.09. - 2019.12.09.
Mater Salvatoris Lelkigyakorlatos Ház
Gödöllő
2 nap/1 éjszaka 7.550,- Ft/fő/éj ártól: Írd meg milyen időszakra, hány főre érdeklődsz, ellátás nélkül, parkolással, WIFI-vel
2018.12.10. - 2019.12.09.
Vital Hotel Nautis
Gárdony
4 nap/3 éjszaka 47.000,- Ft/fő/éj ártól: félpanziós ellátással, wellness-részleg és fitneszterem használattal, szilveszteri sztárfellépővel, tűzijátékkal, éjszakai fürdőzéssel, jóslással, retro kabaréval, gyermekprogramokkal, parkolással, Wi-Fi internet elérhetőséggel
2018.12.29. - 2019.01.02.

Szállodák Budapest környékén
Thermal Hotel Visegrád Budapest
Libra Hotel Budapest
Portobello Wellness & Yacht Hotel Budapest
A családbarát Portobello Yacht és Wellness Hotel Esztergom központjában, a Prímás-szigeten, a...
Legjobb ár (min. 2 éj)
Romantikus csomag (min. 2 éj)
Élmények kikötője (min. 2 éj)

Chili's Burger BudapestX