Chili's Burger Budapest

Tavaszi Pihenés előfoglalási kedvezménnyel
2024.06.20-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Chili's Burger Budapest vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 366 városban járt márFelfedező - 2438 helyen első értékelőNépszerű író - 1400 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25593 feltöltött kép
2018. november 25.gyerekekkel járt itt
A Chili Burgerre fiam jóbarátja figyelt fel, aki nagy foci-rajongó [moderálva - a szerk. ]. Ott reklámozták a helyet, így amikor elindultunk a Nightwish koncertre s az autó orrát Budapest fele irányítottuk, a srác jelezte előre, hogy feltétlen elmenne a Chili burgerbe. Nem akartam kedvét szegni, ezért rábólintottam.
Chili's Burger Budapest - Étlap/itallapChili's Burger Budapest - BelsőChili's Burger Budapest - Étlap/itallapChili's Burger Budapest - Étel/italChili's Burger Budapest - Étel/italChili's Burger Budapest - Külső kép
Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 24 városban járt márFelfedező - 89 helyen első értékelőNépszerű író - 183 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1097 feltöltött kép
Átlagos 2018. január 18.egyedül járt itt
Egyik előttem értékelő harciasan kikel a bónuszok ellen. Pedig ahol büdös olajszag terjeng és modortalan a kiszolgáló, ott teljes áron is ugyanazt az "élményt" kapja a vendég, ennek a bónuszhoz semmi köze. Mi gyakran kihasználjuk ezt a kedvezményes "ismerkedési lehetőséget".
Chili's Burger Budapest - Étel/ital
Gyenge 2018. január 12.egyedül járt itt
Bónuszbrigádos kuponnal jártam itt, egy délután 16. 00 után beváltható gyros tálra 990 Ft-ért. A Vámház körúton található gyorsétterem kívülről semmi extra, elég informatív, hívogató, színes ételfotók és kedvező(nek tűnő) árfekvés. Borzasztó ételszag és sütőolajszag van benn, még úgy is, hogy nyitva hagyták félig az ajtót.
Chili's Burger Budapest - Étel/italChili's Burger Budapest - Étlap/itallapChili's Burger Budapest - BelsőChili's Burger Budapest - BelsőChili's Burger Budapest - BelsőChili's Burger Budapest - Külső képChili's Burger Budapest - Étlap/itallapChili's Burger Budapest - Külső képChili's Burger Budapest - Külső képChili's Burger Budapest - Külső képChili's Burger Budapest - Étlap/itallapChili's Burger Budapest - Étlap/itallapChili's Burger Budapest - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
Gyenge 2018. január 11.egyedül járt itt
Belépve mellbevágott a torokkaparó égett olaj- vagy zsírszag, amit sajnos a ruhámon egész este éreztem. A hely sem volt vendégmarasztaló. A Gyros tál barna papírtálcán, ill. papírdobozban érkezett, hozzá eldobható műanyag evőeszköz járt. Már ez elnyerte nemtetszésemet, szerintem a mosogatás sokkal környezetkímélőbb, mint a rengeteg szemét
/el nem bomló műanyag, a papír fák kivágásával jár /.