Csak a Jó Sör! Budapest

Csak a Jó Sör! Budapest
Csak a Jó Sör! BudapestCsak a Jó Sör! Budapest
Csak a Jó Sör! BudapestCsak a Jó Sör! Budapest

Csak a Jó Sör! Budapest bemutatkozása

A Csakajósör italbolt és bár, amely különféle országokból importált kézműves söröket kínál, Belgiumtól Walesig.

Hotel Elixír Mórahalom - 2 éjszakás ajánlat
2024.07.01-ig
Silver Hotel Hajdúszoboszló

Csak a Jó Sör! Budapest vélemények

Kiváló 2023. március 16.barátokkal járt itt
A néhány férőhelyes klasszikus söröző-szaküzlet többszáz, Magyarországon sehol másutt nem kapható prémium sört kínál nyitás óta palackban, de van hat csapjuk is. Az meg szinte természetes, hogy minden csapon figyelemre méltó sör folyt mindig. Az elmúlt félévben több ízben is betértem hozzájuk.
Csak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - BelsőCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - Belső
Kiváló 2019. szeptember 22.a párjával járt itt
Régóta meglátogatásra váró csúcs-söröző a Kertész utcában. A szomszéd utcában lévő klubkoncertre tartva tértünk be ide némi alapozásra. A bejárat előtt már egy kisebb csapat szintén ezt a tevékenységet folytatta, ők talponálló üzemmódban, mi inkább bementünk, és szerencsére sikerült is elcsípni egy szabad asztalt, ahol süppedős fotelekben ülhettünk.
Csak a Jó Sör! Budapest - Külső képCsak a Jó Sör! Budapest - BelsőCsak a Jó Sör! Budapest - BelsőCsak a Jó Sör! Budapest - BelsőCsak a Jó Sör! Budapest - Étel/italCsak a Jó Sör! Budapest - BelsőCsak a Jó Sör! Budapest - MosdóCsak a Jó Sör! Budapest - BelsőCsak a Jó Sör! Budapest - MosdóCsak a Jó Sör! Budapest - BelsőCsak a Jó Sör! Budapest - BelsőCsak a Jó Sör! Budapest - Étel/italCsak a Jó Sör! Budapest - BelsőCsak a Jó Sör! Budapest - BelsőCsak a Jó Sör! Budapest - Étel/italCsak a Jó Sör! Budapest - Étel/italCsak a Jó Sör! Budapest - BelsőCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - Külső képCsak a Jó Sör! Budapest - Külső képCsak a Jó Sör! Budapest - Külső képCsak a Jó Sör! Budapest - Étel/italCsak a Jó Sör! Budapest - Étel/italCsak a Jó Sör! Budapest - Étel/italCsak a Jó Sör! Budapest - Étel/italCsak a Jó Sör! Budapest - BelsőCsak a Jó Sör! Budapest - Külső kép
Kiváló 2016. november 14.barátokkal járt itt
A tulajdonos [moderálva - a szerk. ] első sörös boltja, ami a Rákóczi útról költözött a Kertész utcába és jelentősen bővült az évek folyamán. Félig sörös bolt, félig kóstolóhely, ahol délutánonként a város sörgeekjei, bloggerek, újságírók is megjelennek, hogy a legújabb holland, amerikai, belga, cseh és svéd csodákat megízlelhessék palackból vagy a 6 csap valamelyikéről.
Csak a Jó Sör! Budapest - Étel/italCsak a Jó Sör! Budapest - EgyébCsak a Jó Sör! Budapest - Étel/ital
Kiváló 2014. november 26.barátokkal járt itt
A Csak a jó sör! fogalom a sörínyencek körében, a világ legjobb sörhelyei között tartják számon és méltán. A hely kicsi, a hangulat laza, a dekoráció főleg sörökből áll, üresekből és teli palackokból. Kővári Gergő, a tulaj elérte a harmincas évei közepére, hogy már élő legendának tekintsék, maga is főz sört Grabanc IPÁ-ja etalonnak számít a szakmában.